Şimdi Ara

HTC One hakkında her şey! 'Detaylı ön inceleme' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusursuza en yakın telefon şu anda. Oyun performansı biraz zayıf ama beni pek ilgilendirmiyor. Telefonda fps mi oynanır lan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Kusursuza en yakın telefon şu anda. Oyun performansı biraz zayıf ama beni pek ilgilendirmiyor. Telefonda fps mi oynanır lan?

Isteyen istedigini yapar telefonlar coktan telefonluktan cikti. Gunumuzun tasinabilir oyun konsolu telefonlardir. Psp den daha buyuk ekrana ve daha guclu donanima sahipler o kadar abarrili bir durum degil telefonda oyun oynamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince_de_lyon

hadi burdan yak simdi izine gelecem tlf mu aliyim arabaya 4 teker alinacak 740 euro diyo tekerci onumu aliyim ,tlf isi zorlasti en iyisi sozlesmeli aliyim 150 euro ya cikmis burda

arabana 4 teker al. o daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Kusursuza en yakın telefon şu anda. Oyun performansı biraz zayıf ama beni pek ilgilendirmiyor. Telefonda fps mi oynanır lan?

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?
    quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..
    Türkiye mobil pazarındaki fiyat politikaları hocam Brezilya dizilerindeki entrikalardan beter.
    hakkattende oyle kardeşim.. :) anlamak güç.

türkiye'ye özel bir politika değil.
    bir ürün çıkarmak için bi sürü ar-ge masrafı yapıyorlar, reklam maliyetleri falan yapıyorlar ve oluşturulan beklentiyle beraber cihaza iyi bir sanal piyasa elde ediyor. Böylece cihazın maliyetini çıkarıyorlar, sonra ucuza da satsa sattıkları kar oluyor. tabii bizim ülkemizdeki maymun iştahlı insanlar yüzünden sanal piyasası daha yüksek oluyor. üreticilerin fiyat politikası distrübütorlerin politikasıyla birleşince türkiye fiyatı ortaya çıkıyor.

bu sadece telefonlarda olan birşey değil; neredeyse herşeyde aynı politika var. televizyon, ekran kartı, işlemci.. daha piyasada ihtiyaç oluşturacak oyun yokken bugün yeni bir ekran kartı çıksa yok satıyor. ps4 çıkınca gene aynısı olacak. böyle müşteri olduktan sonra adamlar istediği fiyattan satabilir.

• Gecen sene galaxy nexus u satip one x almistim tasarim ve birkaç özellik yüzünden.

Yine tasarima hayran kaldim ama bu sefer nexus u değiştirip one yapip güncelleme beklemeye baslamayacagim.

Sense 5 i custom rom olarak atasinlar bana yeter :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..

Bütün Android telefonların kaderi o :) Bu gün iphone 4 bile 2. elde hala 800-900 e gidiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1988celik

Sony Xperia Z canlı yayın incelemesinde (kendi evinizden yaptığınız) piyasaya sürülmemiş son kullanıcı telefonu değil demeden yerle bir ettiniz bu telefonun incelemesine defalarca buna vurgu yaptınız buda biraz garip

Orada bir yanlışınız var ilk önce sony dışında bir kaynaktan bir adet Xperia Z temin edilmişti ama hemen ardından Sony yetkilileri de teknoloji sitelerine test cihazlarını dağıttı ve Xperia Z Sony'nin gönderdiği test cihazı ile test edildi
  • Bu cihaz tasarım olarak malzeme kalitesi olarak müthiş olmuş!
  • Oyunlarda iphone 5 kadar başarılı değil fakat HTC bu sefer güzel telefon yapmış samsung'un işi çok zor :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Sony Xperia Z canlı yayın incelemesinde (kendi evinizden yaptığınız) piyasaya sürülmemiş son kullanıcı telefonu değil demeden yerle bir ettiniz bu telefonun incelemesine defalarca buna vurgu yaptınız buda biraz garip

Orada bir yanlışınız var ilk önce sony dışında bir kaynaktan bir adet Xperia Z temin edilmişti ama hemen ardından Sony yetkilileri de teknoloji sitelerine test cihazlarını dağıttı ve Xperia Z Sony'nin gönderdiği test cihazı ile test edildi

M.Ç nin akşam evinden yaptıgı canlı yayını izlerseniz sony gönderdiği cihaz olmadığını görürsünüz hatta o canlı yayında Sony Xperia Z nin kamerası için bir htc one x+ değil diyip oyuncak ayı resmini çekip paylaşıyor

• Cuma günü s4 tanıtılsın bakalım o nasıl oalcak. 3 adet büyük var bu sene herkes ihtiyacına göre tercihini yapsın
  • Güncellemelelerle oyun performansının artacağını düşünüyorum Her özelliği barındıran kusursuza yakın bi telefon olmuş çıksa da alsak

• mesut bey ballandıra ballandıra anlatmış telefonu mesut bey'in htc hayranı olduğunu cogu kişi biliyordur. tasarım ve malzeme kalitesinden daha fazla ileri gidemiyor. stabil değil. sorunlu bir cihaz çıkacak gibi geliyor bana.

• Fiyat+performansa o fiyatın kalitesinide taşıyor diyebiliriz. Gerçekten yazılım hataları olmazsa bu senenin en alınası telefonu olacaktır. Artık htc de 6-7 ayda bir amiral gemisi çıkartmayacağını söyledi. Bu telefon özellikle kalitesiyle kendini belli ediyor. Üst sınıf bir model alınacaksa bırakın plastik telefonları bunu alın, hem teknolojiyi sonuna kadar yaşayın hemde telefon kalitesiyle iyiki almışım dedirtsin. 5 ay önce One x aldım daha uzun süre kullanacağım fakat şu an yeni bir telefon ihtiyacım olsaydı tereddüt etmeden One alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Fiyat+performansa o fiyatın kalitesinide taşıyor diyebiliriz. Gerçekten yazılım hataları olmazsa bu senenin en alınası telefonu olacaktır. Artık htc de 6-7 ayda bir amiral gemisi çıkartmayacağını söyledi. Bu telefon özellikle kalitesiyle kendini belli ediyor. Üst sınıf bir model alınacaksa bırakın plastik telefonları bunu alın, hem teknolojiyi sonuna kadar yaşayın hemde telefon kalitesiyle iyiki almışım dedirtsin. 5 ay önce One x aldım daha uzun süre kullanacağım fakat şu an yeni bir telefon ihtiyacım olsaydı tereddüt etmeden One alırdım.

Aynen hocam ben de dört ay önce one X aldım fakat bu telefon beni cezbetti ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SELAMLAR editörün elindeki çekim kamerasının marka modelini bilen varmı acaba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

M.Ç nin akşam evinden yaptıgı canlı yayını izlerseniz sony gönderdiği cihaz olmadığını görürsünüz hatta o canlı yayında Sony Xperia Z nin kamerası için bir htc one x+ değil diyip oyuncak ayı resmini çekip paylaşıyor

Cihaz Sony tarafından yollandı :) incelemesinde kutusunu gösteriyoruz. Daha ne prototipi. Erdi'nin çektiği bir başka videodaki cihaz Sony dışından gelmişti ki incelemede zaten yer almadı.

Tamam bir telefonu veya markayı olması gerekenden fazla sevebilirsiniz ama bu gerçekleri saptırma noktasına gelir, bir de isimleri bile düzgün yazamayacak kadar negatif enerji yükler ise bir insana, orada durup ne yapıyorum ben denmeli.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

SELAMLAR editörün elindeki çekim kamerasının marka modelini bilen varmı acaba.

Panasonic HC-X920 şu ana kadar kullandığım en iyi kamera diyebilirim.

• oyunlarda kare orani oldukca dusuk gorunuyor. gta vice city'de takilmalar da mevcut. kendisinden once cikan oyunlarda dahi performansi boyleyse telefonu aldiktan sonra cikacak yuksek grafikli oyunlarda nasil performans verecegi soru isareti olacak.
    dogru duzgun grafik islemcisi koymadan 1080p ekran kullanmak sacmalik. ayni hataya sony de xperia z ile dustu.
    bir sahibinden.com klasigi ile bitiriyorum: alana simdiden hayirli olsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.