Şimdi Ara

HTC One hakkında her şey! 'Detaylı ön inceleme' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama bu inceleme ile bu telefon daha alınmaz çok yüzeysel 1-2 yazılım özellikleri falan ve hep övgü var incelemede daha detaylı incelemeler çıkması lazım.(zaten belirtilmiş)
    Bence mesela sony fanboyları bunun eksi taraflarını çıkarsın htc fanboyları da sonyninkini sonra samsung iphone gibi hepsi birbirine bir saldırsın o zaman hepsinin ortalaması ile gerçek inceleme ortaya çıkar +/- leri öğreniriz.
    Çünkü herkes toz kondurmuyor bi tarafa bu kişiler heralde bedava alıyor cihazları yada paraları çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prorocker

şu ekran görüntüsünün yerini hiçbişey tutamayacak. o saati geri istiyorum ben htc!

dostum ayarlardan sense 4.0 deki saati yapabiliyorsun forumda videosunu bizzat ben koymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Telefonu alıp 3 ay sonra satmak isteyenler lütfen PM -)

aynen bekliyorum

• Tegra 4 Cihazların çıkmasını beklemek daha mantıklı gibi

• Ne reklam be arkadaş? Nexus neden bu kadar incelenmedi merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

Ne reklam be arkadaş? Nexus neden bu kadar incelenmedi merak ettim.

iyi bir cihaz olmadığı için nexus un tek avantajı güncelleme garantisi

• Mesut abinin GTA oynayışını seyrederken kanım dondu valla. Mesut abinin içinde bir seri katil varmışta haberimiz yokmuş.

• s4

• örnek foto ve videoları burada paylaşacak mısınız?
  • 96 kbs hizla telefona indirmeye calisiyom sabaha inmis olursa izlerim

• adam fun ya

• İphone 5 geçen yılın telefonu olduğu halde 2013 android telefonlara göre daha üstün neden mi ? -
    2. el fiyatı- 2-3 yıl güncelleme desteği-browser hızı-mikrofon kalitesi - ekran parlaklık nit seviyesi- ekranın yan açılardan görüş netliği - marketi - kamerası - stabilitesi - işletim sistemi güvenliği - yani say say bitmez ..

• kamerada OİS teknolojisi yokmuydu yaaa, o video çekimi ne öyle

video konusunda böyle olursa lumia 920 nin yanında tırt kalır, foto kalitesine pek bişey diyemicem, gercek kullanıcı deneyimler paylaşıldıktan sonra konuşmak daha mantıklı
  • Detaylı bir inceleme kesinlikle şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mq8 F9Brute -- 11 Mart 2013; 4:42:30 >
  • kamerasi dandik soylentileride son bulmus oldu
  • Gerçekten çok güzel bir telefon. İnceleme için de teşekkürler.

• İnceleme için teşekkürler.
  • 64 bit Opera da video yu izleyemiyorum dh

• hadi burdan yak simdi izine gelecem tlf mu aliyim arabaya 4 teker alinacak 740 euro diyo tekerci onumu aliyim ,tlf isi zorlasti en iyisi sozlesmeli aliyim 150 euro ya cikmis burda

• Kısıtlamalar, kişiselleştirme ve kapalı bi sistem olması eleştirilebilir ancak IOS daki market ve akıcılık gerçekten çok iyi. S3 var arkadaşlarimda ama sanki hep bişeyler eksik gibi geliyor bazı yerlerde akıcılık kayboluyor ama IOS gerçekten seri. Tabi herkezin kendi seçimidir isteyen istedigi sistemi kullanır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.