Şimdi Ara

HTC One hakkında her şey! 'Detaylı ön inceleme' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• GTA'da telefon takılmıyor fakat akıcı çalışmadığı da ortada.

• Allah razi olsun nezamandir yeni video bekliyorum :D

• Teşekkürler! Oyun performansı xperia z den daha iyi.

• htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..

• Tasarım gerçekten harika bence.Bu tasarım ileri modellere öncülük yapmalı bana göre
  • en azından kafamdaki bazı soru işaretleri gitti... teşekkürler...
  • herşey iyi güzelde genede bir iphone 5 değil bence yani 2014 1. çeyreğe kadar amiral gemi bu ise htc - sony falan gene bir ağustos gibi iphone 5s bunları ezicek bence iphone biraz geriden gelsede özellikler anlamında genede iphone daha iyi gözüküyor

(iphone 4 kullanıcısıyım)

• OTG kablosu ile gamepad kullanabiliyor muyuz aceba bu telefonda?

• youtube da iphonedo abimizin dediği gibi daha iyisi olana kadar en iyisi apple her platformda (bence)

• Tüm videoları ve oyunlardaki kasmaları filan dikkatle takip ettim. Çıkan sonuç Full HD için adreno 330 şart!

• hızlandırılmış adreno 320 bekledigimden daha iyi cıkdı gibi görünüyor tüm amiral gemileri cıksın hangileri batacak karar veririz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qeza42

herşey iyi güzelde genede bir iphone 5 değil bence yani 2014 1. çeyreğe kadar amiral gemi bu ise htc - sony falan gene bir ağustos gibi iphone 5s bunları ezicek bence iphone biraz geriden gelsede özellikler anlamında genede iphone daha iyi gözüküyor (iphone 4 kullanıcısıyım)

hocam bırakın artık şu bunu ezer tarzı muabbetleri.. beğenen bırak alsın kullansın.. senin hızlı veya yavaş diye tabir ettiğin farklar zaten milisaniyelik olaylar..

• GeForce TITAN incelemesine de vakit bulabilirseniz sevinirim.

• quote:

herşey iyi güzelde genede bir iphone 5 değil bence yani 2014 1. çeyreğe kadar amiral gemi bu ise htc - sony falan gene bir ağustos gibi iphone 5s bunları ezicek bence iphone biraz geriden gelsede özellikler anlamında genede iphone daha iyi gözüküyor (iphone 4 kullanıcısıyım)

önceden i phone hızlı diye tercih ediliyordu şimdi oda kalmadı i phone 5 nere bu telefon nere arada fark yok uçurum var nerdeyse biri piriyse diğeri deve nasıl takip ediyorsan nasıl görüyorsan artık biraz mantıklı ol :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..

Türkiye mobil pazarındaki fiyat politikaları hocam Brezilya dizilerindeki entrikalardan beter.

• sesi harika yahu s4 ü bi görek

• quote:

herşey iyi güzelde genede bir iphone 5 değil bence yani 2014 1. çeyreğe kadar amiral gemi bu ise htc - sony falan gene bir ağustos gibi iphone 5s bunları ezicek bence iphone biraz geriden gelsede özellikler anlamında genede iphone daha iyi gözüküyor

(iphone 4 kullanıcısıyım)

İphone 4 ün ilk çıktığı zamanlar bu yorumu atsaydınız daha makul olurdu. Amiral gemi dediğimiz olay çok satması mı yoksa telefonun içeriği mi bence ilk bu ayrımı yapmamız gerek. Eğer İphone nun çok satması amiral gemisi olması anlamına geliyorsa bence yanlış. Htc ve Samsung şu an çok daha başarılı ürünler çıkartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..
    Türkiye mobil pazarındaki fiyat politikaları hocam Brezilya dizilerindeki entrikalardan beter.

hakkattende oyle kardeşim.. :) anlamak güç.

• 04:43'de "sol üst köşeye konumlandırılan kamera" deniyor fakat kamera sağ üst köşede. Ufak bir hata.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.