Şimdi Ara

HTC One hakkında her şey! 'Detaylı ön inceleme' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence telefonun en kötü yanı güç butonunun konumu...

Abi ne gezio o tuş orda koysana sağ üste yada sağ tarafada rahat rahat basalım. Sol üste tek elle basmak can sıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: darki33

Bence telefonun en kötü yanı güç butonunun konumu...

Abi ne gezio o tuş orda koysana sağ üste yada sağ tarafada rahat rahat basalım. Sol üste tek elle basmak can sıkabilir.

Tasarım anlamında kocaman kasada küçük ekran ve home tuşu insanı düşünmeye itiyor. S4 aynı kasa boyutuyla 5'' ekranla gelecek gözükene göre. Bu sene telefon almak çok zorlaştı . İki firmanında + ları - leri çok fazla .

Ben hiçbir zaman düşünmedim ama bazıları xperia z almak istiyor . Bunuda katınca dahada zorlaşıyor durum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 13 Mart 2013; 22:30:50 >
  • Belki soruldu kaçırmış olabilirim kusura bakılmasın acaba dış ortamda ekran parlaklığı nasıl sırf bu yüzden galaxy s3 ü değiştirmeyi düşünüyorum xperia z ve htc one arasında kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: bulsaraa RADYODAN ŞARKIYI KAYDETMEK KORSANLIKTIR.
    şu yazıyı yazmak için mi üye oldun???

yoo sadece denk geldi yazdım. yorum yapmıyorum sadece genelde.

• Parlaklık açısından bence xperia z açık ara farkla önde üstelik xperia z fiyat açısından da bayağı önde olacak (xperia z 1800 tl one 2200 tl) ama ne olur ne olmaz alırken 2 3 hafta bekleyin çünkü bu konuda galaxy s4 bayağı iddialı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Belki soruldu kaçırmış olabilirim kusura bakılmasın acaba dış ortamda ekran parlaklığı nasıl sırf bu yüzden galaxy s3 ü değiştirmeyi düşünüyorum xperia z ve htc one arasında kaldım

HTC One daha iyi sadece Xperia Z'nin Japonya modeli için kullandığı ekranlar farklı o One'a göre daha iyiymiş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulsaraa

RADYODAN ŞARKIYI KAYDETMEK KORSANLIKTIR.

RADYODAN ŞARKIYI KAYDETMEK KORSANLIK D E Ğ İ L D İ R. KAYDETTİĞİN ŞARKIYI PİYASAYA SÜRMEK VE ÜZERİNDEN ÇIKAR ELDE ETMEK KORSANLIKTIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: worldunya

quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

Ne reklam be arkadaş? Nexus neden bu kadar incelenmedi merak ettim.

iyi bir cihaz olmadığı için nexus un tek avantajı güncelleme garantisi

Yani videoyu çektiler, beğenmedikleri için yayınlamadılar? Zekice...

hayır inceleme yapıldı sen bu kadar incelenmedi dedni bende iyi cihaz olmadığı için bu kadar üstüne düşülmedi dedim ancak inceleme videosu var sitede...Video yapıp sildiler kinayesini yapacağına sitede istediğin video var mı yok mu onu arat.Zekiler böle yapar...

• quote:

Orijinalden alıntı: darki33

Bence telefonun en kötü yanı güç butonunun konumu...

güç butonunu çok aktif kullanıyorsun sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulsaraa

RADYODAN ŞARKIYI KAYDETMEK KORSANLIKTIR.

Hanimiş hanimiş bıdı bıdı. Bak nikime : Eski bir korsan ismi
  • Htc one tasarim olarak harika s4 gordugumuz gibi degildir insallah oyleyse eger cok kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: hsntkn

Açıkçası iPhone 5 varken başka hiçbir telefon ilgimi çekmiyor. Jailbreak yapılmış IOS bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Telefon ince, hafif ve karizmatik daha ne olsun.

ne edeyim bilemedim -42. oyunu verip blokladım karşılıklı olursa sevinirim
  • Suan piyasada htc one ve htc one+ var bunlar video ile baglantilimi cunku daha cikmadi dedi telefon ocin ama suan satista goruyorum telefonlari ayrica okadat bekledim pil omrunu soylemedi yaa benim icin pilin omru cok onemli

• quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: hsntkn

Açıkçası iPhone 5 varken başka hiçbir telefon ilgimi çekmiyor. Jailbreak yapılmış IOS bütün ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Telefon ince, hafif ve karizmatik daha ne olsun.

ne edeyim bilemedim -42. oyunu verip blokladım karşılıklı olursa sevinirim

tabii ki zevkle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanswf2 -- 15 Mart 2013; 11:36:16 >
  • Mesut bey şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz?
    Telefonunuzu değiştirmek isterseniz ne alırsınız? s4-one-z-vs
  • ne zaman satısa cıkacak fıyat bellı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1988celik

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

04:43'de "sol üst köşeye konumlandırılan kamera" deniyor fakat kamera sağ üst köşede. Ufak bir hata.

telefonun solu senin sağın olduğundan olabilir mi?
    telefon ile çekilen resimleri ve video bizlerle orjinal haliyle paylaşırsanız kamera kalitesine bizlerde bakabiliriz
    Sony Xperia Z canlı yayın incelemesinde (kendi evinizden yaptığınız) piyasaya sürülmemiş son kullanıcı telefonu değil demeden yerle bir ettiniz bu telefonun incelemesine defalarca buna vurgu yaptınız buda biraz garip

temel egitiminizi yurtdisinda mi aldiniz? cansiz nesnelerin sagi solu olmaz
    (telefon, bilgisayar, tv, koltuk vs cansiz her ne olursa olsun)

• quote:

Orijinalden alıntı: @evren

ne zaman satısa cıkacak fıyat bellı mı

1999tl çıkacak denmişti birebir aynı olmasa bile 3 aşa 5 yukarı aynıdır
    edit: nisanda gelmesi bekleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 15 Mart 2013; 17:36:34 >
  • Cok guzel bir cihaz. Ozellikle kaliteli kasasiyla segmentine uygun bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

htc bu kez basarmış bence.. ancak bu kez sensation xe de yaptığım hatayı yapıp hemen satın almıycam.. sensationu 2000 tlye aldım 6 ay sonra 1300 e düştü.. s3 ü 2000 tl ye aldım 6 ay sonra oda 1400 lere düştü bu kez en az bir yıl bekliycem .. benim anlamadığım şey firmalar 2000 tleye satarkende kar ediyor 1300 e saterkende kar ediyor.. demekki bizi sırf kekliyorlar ilk 6 ay..

Bu yeni bir şey değilki senelerdir durum böyleydi zaten, bunu yeni farketmeniz ilginç. Bence böylesine teknolojik cihazlar ülkemize geldikten en az 6 ay sonra alınmalı. Mesele sadece keklenmekte değil. Bunlar piyasaya kusursuz biçimde sürülmüyorlar, birtakım sorunlarla piyasaya giriyorlar. Bu sorunların üreticiler tarafından fark edilmesi ve giderilmesi yani yazılımının oturması içinde birkaç ay beklemek gerekir bence.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.