Şimdi Ara

HTC One C Titreşim Problemi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu dün aldım fakat titreşim olmasını istemiyorum mesaj felan geldiğinde ses menüsünden titreşimi kapadığım halde hala titreşim açık ne saçma şeyse.. Bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa bana çok sevinicem mesaj geldiğinde ve telefon çaldığında titreşim olmasını istemiyorum....

• ben de aynı problem var titreşimi kapatmayı başaramadım. sadece ses yok galiba sesle titreşim beraber. bu çözümü olan varsa yardımcı olsun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi-Knight

Telefonu dün aldım fakat titreşim olmasını istemiyorum mesaj felan geldiğinde ses menüsünden titreşimi kapadığım halde hala titreşim açık ne saçma şeyse.. Bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa bana çok sevinicem mesaj geldiğinde ve telefon çaldığında titreşim olmasını istemiyorum....

quote:

Orijinalden alıntı: tknomurat

ben de aynı problem var titreşimi kapatmayı başaramadım. sadece ses yok galiba sesle titreşim beraber. bu çözümü olan varsa yardımcı olsun lütfen.

belki sorunu çözmüşsünüzdür fakat diğer arkadaşlara faydalı olması için yazıyorum, mesajlar/ayarlar/bildirim/ileti alındığında titret ikonunu iptal ediyoruz bu kadar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.