Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Dis gorunusu oyle de elde tutarken hos aslinda :).

hocam sony telefonlar çok kalın ve kaba malzeme kalitesi de çok kötü ...bu arada annem benim telefonu istiyor sıfırını bulsam 1000 tl ye alacağım

Yapmayın etmeyin şuan ben de HTC a9 kullanıyorum ama bundan önce 2.5 sene Xperia Z2 kullandım garantisi bitip ekranda sorun olunca değişiklik olsun diye HTC almaya karar verdim. Sony cihazlara kalın ve kaba diyebilirsiniz ancak malzeme kalitesi kötü demek -ki siz çok kötü demişsiniz- biraz fanboyluk derecesine kaçıyor. Benim ise Sonyde eleştirebileceğim son nokta batarya ve malzeme kalitesiydi. Konuda biraz daha objektif olmaya çalışırsak diğer arkadaşlara daha fazla yardımcı olmuş oluruz

Sony malzeme kalitesi gayet yüksektir, sony den bende hiç hoşlanmam, sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme...

• Fanboyluk yapayım derken diğer markaları karalamak çok hoş birşey değil. A9 un da elestirilebilecek bir sürü durumu mevcut, başta bataryası olmak üzere... Yine de seviyorum cihazımi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Dis gorunusu oyle de elde tutarken hos aslinda :).

hocam sony telefonlar çok kalın ve kaba malzeme kalitesi de çok kötü ...bu arada annem benim telefonu istiyor sıfırını bulsam 1000 tl ye alacağım

Yapmayın etmeyin şuan ben de HTC a9 kullanıyorum ama bundan önce 2.5 sene Xperia Z2 kullandım garantisi bitip ekranda sorun olunca değişiklik olsun diye HTC almaya karar verdim. Sony cihazlara kalın ve kaba diyebilirsiniz ancak malzeme kalitesi kötü demek -ki siz çok kötü demişsiniz- biraz fanboyluk derecesine kaçıyor. Benim ise Sonyde eleştirebileceğim son nokta batarya ve malzeme kalitesiydi. Konuda biraz daha objektif olmaya çalışırsak diğer arkadaşlara daha fazla yardımcı olmuş oluruz

Hocam amacım fanboyluk yapmak değil fanboyluk yapsam Apple cihaz kullandım onda yapatdım.Benim arkadaşlarımda sony telefon kullanıyor telefonun plastik olmasını eleştiriyorum malzemesi kaliteli değil hatta xperia xa ultra kullanan arkadaşımın telefonunu aldım inceledim gerçekten kasa kalitesi zayıf geldi bu bana göre benim görüşüm tabiki...Hatta xperia xz almak istedim kasanın yanları plastik çabuk soyuluyor diye birsürü şikayet okudum...HTC a9 un en sevdiğim yanı malzeme kalitesi şu kalite hissi diğer telefonlarda yok bu telefonda sorun yaşadım mı ? Yaşamadım güncellemeyi de aldık sorunsuzca kullanıyorum hatta benimle aynı yerden alan arkadaş da çok memnun o da bu forumda yazdı zaten...Dediğim gibi amacım fanboyluk değildi eleştridiğim nokta telefonun kasa kalitesinin zayıf kalması sonuçta 2500 tl verdiiniz bir cihaz 2 ay sonra kenar plastikleri soyulursa bu kimsenin hoşuna gitmez sanırım...Ben bunu anlatmak istemiştim sadece....

• Merhaba arkadaşlar şu resimdeki kılıfı kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi almayı düşünüyorum da

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• Arkadaşlar, telefonu severek kullanıyorum ama saçma bir sorunum var, TELEFON ARTIK KULAKLIĞI GÖRMÜYOR, bütün kulaklıklar çalışıyor ama benim herzaman kullandığım kulaklığım çalışmıyor (BAŞKA TELEFONDA ÇALIŞIYOR KULAKLIK), birkaçgün öncesine kadar kullanıyordum, uygulama ayarlarını sıfırladım, wipe partition yaptım değişen bişey yok, başına böyle bir sorun gelen varmı?

bazı arkadaşlar kulaklığı değiştirmiş bu sorun yüzünden, pahalı kulaklık kullanıyorum değiştiremem,

böyle saçma bir şey görmedim, kulaklığı tam oturtmayınca görüyor kısık mono ses veriyor, tam oturtunca gidiyor yine,

YARDIMM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

Arkadaşlar, telefonu severek kullanıyorum ama saçma bir sorunum var, TELEFON ARTIK KULAKLIĞI GÖRMÜYOR, bütün kulaklıklar çalışıyor ama benim herzaman kullandığım kulaklığım çalışmıyor (BAŞKA TELEFONDA ÇALIŞIYOR KULAKLIK), birkaçgün öncesine kadar kullanıyordum, uygulama ayarlarını sıfırladım, wipe partition yaptım değişen bişey yok, başına böyle bir sorun gelen varmı?

bazı arkadaşlar kulaklığı değiştirmiş bu sorun yüzünden, pahalı kulaklık kullanıyorum değiştiremem,

böyle saçma bir şey görmedim, kulaklığı tam oturtmayınca görüyor kısık mono ses veriyor, tam oturtunca gidiyor yine,

YARDIMM..

Hocam nasıl olur ki, şimdi sizin A9 da çalışmayan kulaklık başka cihazlarda çalışıyor, sizin telefonda herhangi başka kulaklık çalışıyor. Çok garip bir durum ama sanırım bu yazılımsal değil de donanımsal bir sorun gibi, mesela sizin kullandığınız mevcut kulaklığın ucu ile A9 un kulaklık giriş yerinde oluşan bir sıkıntıdan kaynaklanıyor gibi geldi bana.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    aynen hocam çok saçma bir durum, portlarda kulaklıkta vs. sorunyok, bu kulaklığa küstü telefon resmen :) birkaç arkadaş bu şekilde tabir etmiş olayı, aynı tip başka kulaklık takıyorum sorunsuz çalışıyor, bu kulaklığı başka telefonlarda sorunsuz çalışıyor, factory reset ile kesin düzeleceğini bilsem yapacağım. daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir sanırım.
  • HTC kilit ekranına güncelleme gelmiş google playde 8.20.879699
  • Merhaba arkadaşlar bu download mod içindeki wipe cache i yaparsak sadece önbellek veya gereksiz veriler mi siliniyor yoksa uygulama verileri de siliniyor mu? Birde bu nougat nerde kaldı ya martın ortasını da geçtik 7.1.2 beta yı vermiş google kendi telefonlarına. Bari dört dörtlük bir güncelleme gelse de beklediğimize yanmasak
  • aziz istifa A kullanıcısına yanıt
    Onu bırakın da Android 8 geliştirici sürümü dağıtılmış, adamlar 8'e başladı.
  • muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Sense Home gelmedi mi? Bana sense home güncellemesi de geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Sense Home gelmedi mi? Bana sense home güncellemesi de geldi.

Sense Home 8.64.890923 en son 12 martta gelmişti. Daha sonrasında güncelleme gelmedi google playden
  • muharrem55k kullanıcısına yanıt
    Bu sendeki Sense Home güncellemesi bana kilit ekranıyla birlikte geldi :D
  • Kilit ekranı bugün güncelledim bi fark göremedim. Sizde durum ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Merhaba arkadaşlar şu resimdeki kılıfı kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi almayı düşünüyorum da

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

Bende epeydir böyle bir şey bakıyorum. Silikon değil demi bu. Alırsan bi yorum at lütfen.

• 186 sayfa yorum var ve ben en az 5 defa telefonumu nasil root edebilirim diye sordum. Yok mu root konusunda hayırsever bir vatandaş ? Android 6.0.1 yüklü.

• HEKTOR-NG kullanıcısına yanıt
    Ben de sense home ve kilit ekranı güncellemelerinden sonra herhangi bir değişiklik görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: duwar

Ben de sense home ve kilit ekranı güncellemelerinden sonra herhangi bir değişiklik görmedim.

Kilit güncellemesinden sonra benim şarj süresinde hafif bir iyileşme oldu %2-3 gibi
  • faosfaos F kullanıcısına yanıt
    50 liraya yaparım 😄

• HEKTOR-NG kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt'ta geçen gün Htc'nin orjinal şeffaf rubber kılıfını buldum. Fiyatından önce kalınlığına bakayım dedim ve hüsrana uğradım. Kenar kısımlar malzeme olarak biraz daha yumuşak plastik ama kılıf 1 mm'den fazla bir kalınlıga sahip, neredeyse 2 mm :/ Vazgeçtim bıraktım...

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.