Şimdi Ara

HTC'nin satışları geçen yıla oranla yüzde 50 düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sony samsung ve diğerleri de aynı durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar pahalı telefon çıkarırsa olacağı bu. Madem zarar ediyorum bari zarar ederken geleceğe yatırım yapayım demez mi? F/p ürünü güzel bir telefon çıkar ama kar bekleme. Sadece insanları kendine bağla. Ama yok. F/p ürünü yapmam, fahiş fiuattan satarım, zarar de ederim batmamda. Anlamadım htc'yi. Cidden ne yapmaya çalışıyor. Hani acaba marka değerini iyice yerlerde süründürüp başka birine satma derdindeler mi? Aynı nokianın android yerine microsoft lanetine satıldığı zamanlar gibi. Havada kötü kokular var...

• Türkiye'den bir tane girişimci adam çıksa şu markayı patentleri ile birlikte alsa, çünkü HTC mobil sektörde birçok patente ve ilke sahip bir marka ve yerli bir marka yapsa HTC artık bir Türk markası olsa ama nerde o vizyon kimde var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kolay -- 7 Eylül 2018; 9:18:1 >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    htc genel olarak pil anlamında hep hayal kırıklığı. İncelemelerde 3.500 mah pil ile 1 günü bile çıkaramıyor. daha düşük kapasiteli telefonlar bile fark atıyor misal mi8.
    Bunun sebebi bence super lcd dedikleri ekran. bir htc kullanıcısı olarak kesinlikle ekran pili sömürüyor ve ısınıyor.
  • artık htc almış biri görmüyorum çevremde, eskiden çok olurdu. çinlilerden sonra gerisi yalan, hepsi batar. xiaomi forever.

• 6 aydır u12+ gelecek ülkeye, Samsung tüm dünyada aynı anda satışa çıkarıyor (ön sipariş rezilliği saymazsak) htc ise belirli yerlerde satısa sunabiliyor ancak, dogru dürüst reklamda yapmıyor fiyatları desen diğer amiral gemilerle aynı, dolayısıyla tercih edilmiyor. U12+ ı cok bekledim baktım gelecek gibi değil 15 günlük s9+ aldım 3700 e,daha da minumum 2 sene arkama bakmam. Zaten 2 sene sonra alabileceğim telefonda en fazla xiaomi olur bu ekonomi de.

• 2 sene önce HTC 10 almıştım ilk defa bi telefondan bu kadar nefret ettim. Umarım tez zaman içinde batarlarda başka insanlar da HTC almak gibi bi hataya düşmez. Niye mi ;

- Güncelleme desteği yok.

- İnstagrama girerken instagramın donması. Evet evet Snapdragon 820li bir cihaz instagramı açamıyor bazen.

- Kendi kamera uygulamasına girerken telefonun bir anda reset atması.

- Telefonu alalı 1 yıl olmadan batarya ömrünün bitmesi. Bazen %35de kapanıp açılmıyor telefon.

- İyi yönü de var tabi kışın kolay kolay üşümezsiniz bütün evi ısıtabilecek kadar ısınıyor telefon.

- Pubg'de Full HD çözünürlükte takılmalar kasmalar oluyor.

Aklıma gelenler bunlar. Bir daha HTC almak mı Allah korusun

• vestel htc yi almalı diyen arkadaş a katılıyorum :D
    htc hep en üst seviyeye oynadı da asıl büyük gelir her zaman orta segment de

htc one s -desire 820-htc 10evo
    2011 den beri htc harici cihaz kulanmadım hepsinden de genel manada menun idim.
    htc arıza yaoınca servis resmen mundar ediyor cihazı.
    ilk iki cihazım bu sebepten hurda oldu

• marka oluşturma ve yaratma bilincinden uzaklaşınca böyle oluyor

• 5000 tlye cep telefonu devri bitti

Çoğu kişi %99 u 1000 - 3000 tl arasındaki telefonlara bakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 7 Eylül 2018; 10:37:0 >
  • PeYLeR. P kullanıcısına yanıt
    Bunu HTC düşünemiyorsa ben ne diyim bu testlerde çıkmıyor mu güç tüketim değerleri.
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Aynı telefondan bendede var.dediğiniz problemlerin hiçbiri yok.telefondan da genel olarak memnunum.şans işi biraz

• kemal okur K kullanıcısına yanıt
    Forumda kameraya girince reset atma problemi vs yaşayanlar var bence sizin yaşamamanız şans işi

• Şimdiye kadar ölmedilerse başarı bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.