Şimdi Ara

HTC'nin kişisel asistanı Sense Companion artık Google Play Store'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC'nin kişisel asistanı Sense Companion artık Google Play Store'da

HTC, Sense Companion'dan ilk olarak en yeni premium akıllı telefonları HTC U Ultra ve U Play'in duyurulması sırasında bahsetmişti. Her iki telefonda da yer alan sanal kişisel yardımcı artık diğer HTC sahipleri tarafından da kullanılabilecek.

HTC Sense Companion an itibariyle Play Store'da yerini almış durumda ve şirket uygulamayı "sizi her geçen gün daha fazla tanıyan ve her gün yaptıklarınızı öğrenen bir kişisel yardımcı" olarak tanımlıyor. Uygulama, zaman içinde gelişerek kullanıcılara uygun öneriler ve bilgiler sağlayabilmek üzere tasarlanmış.

HTC, Sense Companion uygulamasının üçüncü taraf web sitelerinden ve veritabanlarından bilgi aldığını söylüyor. Yani bu da bilgi sağlamak için uygulamalara ve kullanıcıların gerçekleştirdiği çevrimiçi aramalara erişim sağlaması gerektiği anlamına geliyor.

HTC'nin kişisel asistanı Sense Companion artık Google Play Store'da

Sesli etkileşim desteği yok

Sense Companion, kullanıcılara bulundukları konum çevresindeki restoran önerilerini, hava tahminlerini, haftalık adım sayısı gibi bilgileri sağlayabiliyor. Ne yazık ki, beklendiği gibi sesli etkileşimi desteklemiyor. Yani en azından şimdilik yapay zeka (AI) destekli sanal asistan pazarında söz sahibi olması mümkün değil. HTC, uygulamanın özelliklerini uzun vadede zenginleştirebilirse ortaya iyi bir şeyler çıkacak gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.SwiftKey'in son güncellemesi 4 farklı tuş sesi getiriyor
    HTC Sense Companion, aynı zamanda eğer kar yağacaksa daha kalın giyinmenizi ve evden biraz daha erken çıkmanızı önerebiliyor. Ayrıca uzun yolculuklarda yanınıza batarya bankanızı almanız konusunda hatırlatmada bulunabileceği gibi hafta sonu için dışarıdayken size bir restoran önerip rezervasyon bile yapabiliyor. Uygulamayı HTC marka akıllı telefonunuza indirmek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Play Store: HTC Sense Companion

• nasıl indirilebilir anlamış değilim verdiğiniz linkten deniyorum uygun telefon yok diyor. Kendi telefonumdan uygulama ismini yazıyorum çıkmıyor. Kullandığım telefon HTC 10 değil de ben mi farkında değilim acaba ?

• Ses gelirse çok daha iyi olur.Asistan konusunda sanırım en iyi hala Siri.

• Appleyi sevmem ama adamların Siri si çok iyi.. (Android kullanıcısıyim)

• kurmak isteyen internetten indirip farklı marka telefonlarada kura bilir meizuda calışıyor

• Htc 10 bu sürümle uyumlu değilmiş dalga geçiyolar herhalde.

• 3 gün sonra uygulamadan desteğini çeker. Blinkfeedden tutun da kendi güzelim tv kumandasına kadar bütün güzel uygulamalarına yaptığı gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copyhaluk -- 15 Mart 2017; 17:49:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Ben Google asistanı daha başarılı buluyorum. Arabayı nereye park ettiğimize kadar hatırlıyor. Trafik uyarıları, uçuş hatırlatmaları, kargo takibi. Sistem olarak kesinlikle daha iyi bir alt yapısı var ama Amerika'ya verilen destek gibi diğer ülkelere de tam olarak verseler siri'den daha başarılı olduğu kabul edilecek.

• General mobile telefonuma yükledim çalışıyor.

• HTC telefonu olmayan APK yüklemeyi denesin.

• SİRİ ile devam.

• Boşuna özeniyosunuz olmuyor işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc a9 ile uyumlu değil diyor

• Kardeş, Ben de HTC a9 kullanıyorum benim gibi apkmirror sitesinden indirip kurabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svmhkn -- 22 Mart 2017; 0:43:55 >
  • Cortana'dan iyi midir acaba. Bİrde Türkiye'ye Türkçe destek verseler keşke..

http://www.indirmax.com/microsoft-cortana/
  • Bir halta yaramıyor.Boşuna indirmeyin.

• Uygulama hala veri topluyor olarak görünüyor bende. Google asistan'ı aktif kullanıyorum özellikle araç kullanırken çok işime yarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.