Şimdi Ara

Htc M9 Satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar M9 Vodafone bayilerinde satışa sunulmuş yanlış görmediysem 150×24 gibi bir uçuk fiyatla(3600 Tl) Hadi diyelim 300'ü Bayi karı 3300 Tl çok pahalı bir telefon için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Htc hep pahali.

• Bende bir htc fanatigi olarak bugun vodafone a gittim , almak icin gittim ama kamera performansi video cekerken rezaletti , hemen eve gelip youtube tan video cekimlerini izledim , malesef ayni :( titreme ve surekli fokusa dusme durumu butun m9 larda var. Foto cekimi iyi ama video cekimi rezalet :( yarin birdaha detayli inceleyip karar vericem.

• Yok yani nedir o kadar fiyat. Ne kadar hakkettinki o kadar fiyat yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Bende bir htc fanatigi olarak bugun vodafone a gittim , almak icin gittim ama kamera performansi video cekerken rezaletti , hemen eve gelip youtube tan video cekimlerini izledim , malesef ayni :( titreme ve surekli fokusa dusme durumu butun m9 larda var. Foto cekimi iyi ama video cekimi rezalet :( yarin birdaha detayli inceleyip karar vericem.

O yazılım kaynaklı bir sorun gibi duruyor halledilir ama gerçekten çok pahalı artık fiyatlar yakında araba fiyatına telefon satıcaklar
  • Bende Xperia Sp'mi onun için satmıştım kamerasi berbattı çünkü kendi kendine fokusluyodu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.