Şimdi Ara

Htc m8 orjinalliği nasıl anlaşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bugün bir telefoncuya geçtim htc m8 sordum bana 800 tl fiyat verdi. Ve ikinci el olmadığını sıfır olduğunu söyledi.

Elime aldım kurcaladim herhangi olumsuz bir yönünü bulmadım. Kamerası vs gayet netti. Fiyat neden ucuz dedim bunlar gümrükte yakalanan cihazlar. Biz devletten ihale yolu ile alıp satıyoruz cevabını verdi.

Htc m8 dışında lg g3 te vardı.

Bu işin içinde bir yamuk olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sahibndende falan da m8 m9 satılıyor. Bu cihazlarla ilgili çok sayıda söylenti var. İstanbul ve G.dogudada çok satan telefoncu var. Yanılmıyorsam en ayırt edici özelliği güncelleme alıp almaması. Parça halinde getirilip burda toplandığı falanda söyleniyor. Ama 800 lira cok fazla. Eğer İstanbul'da iseniz sahibindende satan dükkanlara gidip elden inceleyerek alabilirsiniz.

• emrah9905 kullanıcısına yanıt
    Ustam malesef İstanbul'a uzağım. Hatay'da yaşıyorum. Benimde aklımı çok çeldi bu telefon. 800 tl veripte orjinal olmayan bir ürün almak istemiyorum doğrusu. Bu tür telefon kullanan arkadaş varsa aramizda onun yorumunu çok merak ediyorum.

• Aslında bende merak ediyorum hatta sahibinden.com 500 tl kadar fiyat verenler var hepsi de orjinal diye tutturuyor..
  • abizer A kullanıcısına yanıt
    Aynen. Hepside telefonun orjinalliği konusunda iddialılar. Aramızda bu telefonlardan kullanan hiç mi kimse yok yav. :)

• çalıntı veya toplama güvenmeyin
  • Arka üst kamerasını kapatın. Duo kamera engellendi diyorsa orjinaldir. Demiyorsa sahtedir.
  • Bende 2.el aldım.Sizin dediğinizi uyguladum.''Duo kamera engellendi''yazıyor.Fakat elefonda Yazılım Güncelleme bölümü yok.Telefonun adı bölümünde HTC 8Md yazıyor.32gb temiz bir telefon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.