Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Video çektim linkten bakabilirsin. Mesaja video eklemeyi bilmiyorum. Tıklayıp bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyar olm -- 15 Aralık 2011; 19:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

http://www.youtube.com/watch?v=8rf3SBB0GnQ&hd=1

Video çektim linkten bakabilirsin. Mesaja video eklemeyi bilmiyorum. Tıklayıp bakabilirsin

Eyw hocam valla çok hızlısın teşekkür ettim.silikon değil dimi sert plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

quote:

Video çektim linkten bakabilirsin. Mesaja video eklemeyi bilmiyorum. Tıklayıp bakabilirsin

Sert plastik. Silikon dediğin nedir. Kullandığım eğilip bükülmüyor. Normal bir telefonun arka kapağı gibi bir şey. Benim ilk sorduğumda da turkcellde yoktu. Ben çalışana söyledim, getiririz dediler bir gun bekledim ve geldi. Ama burası büyük şehir. Sizin orada işler nasıl yürüyor bilemiyorum. Ayrıca mesaja nasıl video ekliyoruz acaba?

• quote:

quote:

quote:

Sert plastik. Silikon dediğin nedir. Kullandığım eğilip bükülmüyor. Normal bir telefonun arka kapağı gibi bir şey. Benim ilk sorduğumda da turkcellde yoktu. Ben çalışana söyledim, getiririz dediler bir gun bekledim ve geldi. Ama burası büyük şehir. Sizin orada işler nasıl yürüyor bilemiyorum. Ayrıca mesaja nasıl video ekliyoruz acaba?

Bazıları esnek oluyo,o yüzden sordum.Farketmez ben herhangi birisini bulsam alacam.Buralı değilim aslında öğrenciyim burda,memlekete gitmeyi bekleyecem galiba,yada internetten verecem siparişimi.
    Valla bende bilmiyorum hocam nasıl yükleniyo hiç yüklemedim daha önce

• quote:

mesaja nasıl video ekliyoruz acaba?

mesaj penceresinde DH tüp var.oradan videoyu mesaja ekleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 15 Aralık 2011; 19:23:29 >
  • Bilgi için teşekkürler
  • quote:

Tamam becerebildim

• bilgi paylaştıkça değerlenir
  • Merhaba arkadaşlar,

Şu aralara yeni bir telefon almaya karar verdiğim için donanım üyelerinin bilgisine başvurma ihtiyacı hissettim. :)

aklımdaki iki tel. htc sens. ile gsg2 aslında ama fiyat performans düşündüğümüzde [ ki izmirdeki metro mağazasında cihaz geçen ay 1000 TL ye satılmış :( ]
    increredible s de dikkatimi çekiyyor.

sensation 'daki tozlanma, şarj ( 6-7 saat deniliyor) ve hoparlör sesinin az çıkması gibi sorunlar olduğu için alternatifleri araştırıyorum. gsg2 tartışmaya pek açık değil zaten.

ama 1000 TL ye de increredible s alsak başımız ağrır mı ? cihazın kronik sorunları var mı sensation gibi? kullanan arkadaşlar sarj süresi ile ilgili bilgi verebilirler mi ?

iyi ve kötü yönleri nelerdir ?

Bu konular daha önce yazılmış çizilmiş olabilir ama 33 sayfa yazı yazılmış hakkında... :(

Bu nedenle affınıza sığınarak bilgi paylaşımı rica ediyorum.

Teşekkürler...

• Merhaba arkadaşlar,

Şu aralara yeni bir telefon almaya karar verdiğim için donanım üyelerinin bilgisine başvurma ihtiyacı hissettim. :)

aklımdaki iki tel. htc sens. ile gsg2 aslında ama fiyat performans düşündüğümüzde [ ki izmirdeki metro mağazasında incredible s geçen ay 1000 TL ye satılmış :( ]
    bu inc. S 'de dikkatimi çekiyyor.

sensation 'daki tozlanma, şarj ( 6-7 saat deniliyor) ve hoparlör sesinin az çıkması gibi sorunlar olması nedeniyle alternatifleri araştırıyorum. gsg2 tartışmaya pek açık değil zaten.

ama 1000 TL ye de increredible s alsak başımız ağrır mı ? cihazın kronik sorunları var mı sensation gibi? kullanan arkadaşlar sarj süresi ile ilgili bilgi verebilirler mi ?

iyi ve kötü yönleri nelerdir ?

Bu konular daha önce yazılmış çizilmiş olabilir ama 33 sayfa yazı yazılmış hakkında okumak pek kolay değil. :(

Bu nedenle affınıza sığınarak bilgi paylaşımı rica ediyorum.

Teşekkürler...

• buraya yazanlardan henüz telefon hakkında rahatsızlık yazan yok
    hoparlör sesi evet eski telefonlarıma göre bana daha düşük geliyor.
    ekranı sensation ile karşılaştırma fırsatım oldu bana ve sensation kullanan arkadaşıma daha canlı geldi
    pil konusu kullanmana bağlı.benim 1,5 gün gittiği de oldu 3 gün de
    ne kadar kullanırsan o kadar pil yani :)
    sensation ve sgs2'den farkı tek çekirdek olması
    bu da sana kalmış
  • ben harhangı bır sorun cekmıyorum olumsuz yonu olarak muzık ıcın hoperloru cok vasat bunun dısında herhangı bır eksıgını goremıyorum sarj olayına gelınce kullanıma gore degısıyor son guncelemeden sonra 2 gune kadar gidebılıyor sarjı ama ben o kadar sk kulanıyorum kı 40 saat gıdıyor ınternet en az 3-4 saat gırerım wırelessden oyun 2 saat konusma 3 saat uygulamalar foto cekme duzenleme bırsuru sey yapıyorum bunları yapan bı tel ıcın bence gayet normal dostum bı sorun olursa seveve cevap verırırm yardımcı olabılmısımdır ıns.
  • yanıtlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

bende günde en az 2 ila 3 arasında görüşme yapıyorum, 4-5 kez de netten maillere filan bakarım. ama anladığım kadarıyla sens. kadar sıkıntı yaratmıyor batarya.

bu cihazla çekilen foto paylaşıldı mı daha önce,

görüntü kalitesini merak ettim doğrusu ?

resmi sitede SRS sanal surround dan bahsediliyor ama hoparlör performansı zayıf ilginç değil mi ?

ve çok kişisel bir soru daha ; fiyat performans dikkate alındığında gsg2 1500 TL mi yoksa 1000 TL inc. S mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARMIN

yanıtlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

bende günde en az 2 ila 3 arasında görüşme yapıyorum, 4-5 kez de netten maillere filan bakarım. ama anladığım kadarıyla sens. kadar sıkıntı yaratmıyor batarya.

resmi sitede SRS sanal surround dan bahsediliyor ama hoparlör performansı zayıf ilginç değil mi ?

ve çok kişisel bir soru daha ; fiyat performans dikkate alındığında gsg2 1500 TL mi yoksa 1000 TL inc. S mi ?

Aynı sayfada video çekimi var. Ona bakıp kamerasının nasıl olduğuna karar verebilirsin o videoyu bu telefonla çektim. Resimler konuda paylaşıldı onlarada oradan bakabilirsin. Telefonun herhangi bir sorunuyla karşılaşmadım. Son güncellemeden sonra daha güzel oldu. Şarjında baya bir iyileştirme yapmışlar. Dediğin diğer telefonlar hakkında bir bilgim yok onların hiç birini kullanmadım. Ama abimde İphone 3gs var onun eline veriyor diyebilirim

• şeffaf kasa dikkat çekiciymiş hakkaten
  • Herkese merhaba,
    Sizlerden ricam neredeyse tüm günümü vermeme rağmen aradığım sorunun cevabına ulaşamamam. Şöyle ki, bugün itibariyle Sense3.0 a geçtim. Ancak geçişin ardından vazgeçilmez skin olan Siyah Tahta-Black Board sahnesi kayboldu ve bir türlü HTC Hub'ta da bulamıyorum. Eğer yardımcı olacak bir arkadaş olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler, arkadaşlar..Ekte, kullandıgım ve aramakta olduğum sahnenin fotoğrafını da paylaşıyorum.

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★
  • cihazın ice cream sandw. ile ilgili durumu nedir bileniniz var mı ?

güncelleme sorunu olmaz herhalde değil mi ?
  • quote:

cihazın ice cream sandw. ile ilgili durumu nedir bileniniz var mı ?

güncelleme sorunu olmaz herhalde değil mi ?

Net bir bilgi yok. Kimse bir şey bilmiyor. Bekliyoruz
  • quote:

yanıtlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Telefonun tek eksik yanı bence de hoparlör performansının düşük olması.(bir de ses açma tuşlarının ters tarafta olması) Sgs2 tam bir performans telefonu ama hiçbirşey sense arayüzünün verdiği tadı vermiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bazıları esnek oluyo,o yüzden sordum.Farketmez ben herhangi birisini bulsam alacam.Buralı değilim aslında öğrenciyim burda,memlekete gitmeyi bekleyecem galiba,yada internetten verecem siparişimi.
    Valla bende bilmiyorum hocam nasıl yükleniyo hiç yüklemedim daha önce

Ben gg den şu kapaklı deri kılıflardan dan aldım. Hani amerikalı polisler kimliklerini açıp kapatıyorlar ya aynı onun gibi :) mıknatıslı. şöyle söyliyim mutlaka camını koruyan bir kılıf alın geçenlerde apartmanda elimden düştü 2 basamak indi ama sıfır hasar. kılıf olmasına ragmen içim sızladı. telfonlarınıza iyi bakın arkadaslar, başına birşey geldiğinde insanın canı gerçekten çok yanar. Bu yüzden mutlaka kılıf kullanın

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.