Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: svideoz

@necator americanus goldcard yaptım verdiğin ve bir başka romu daha güncellemeye çalıştım ancak ikisindede 131 müşteri kimliği hatası veriyor bunun sebebi ne olabilir?

downgrade ıcın
    http://www.multiupload.com/7KZ26DUGJ8
    bu romu dene bence
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1130346&page=3 buradanda arastırabılırsın
    benım yolladıgım lınk ılerıde gerıye donmek ıstersın dıye vermıstım downgrade ıcın deıl

• Arkadaşlar gitti gidiyordan Incredible S im için 3500 mah batarya aldım cumartesi gecesinden beri toplamda 2 saat wifi ile gezinme +114 mb lık Türkiye haritası yükleme,30 dk kadar 3g ile haber okuma 15 mb lık dosya indirme ve kurma,yaklaşık 40 dk görüşme ve 30 adet sms yollama şu anda pil %69 da herkese tavsiye ederim

Telefon normal kullanımda
    Sabit arka plan resmi,GPS ve 3G kapalı parlaklık orta düzeyde
    Bakaım kaç günde bitecek.
    Sanırım normal pille çoktan şarja takmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABUX

Arkadaşlar gitti gidiyordan Incredible S im için 3500 mah batarya aldım cumartesi gecesinden beri toplamda 2 saat wifi ile gezinme +114 mb lık Türkiye haritası yükleme,30 dk kadar 3g ile haber okuma 15 mb lık dosya indirme ve kurma,yaklaşık 40 dk görüşme ve 30 adet sms yollama şu anda pil %69 da herkese tavsiye ederim

Telefon gülle hobo olmuştur herhalde... Arka kapak büyüdümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: necator americanus

quote:

@necator americanus goldcard yaptım verdiğin ve bir başka romu daha güncellemeye çalıştım ancak ikisindede 131 müşteri kimliği hatası veriyor bunun sebebi ne olabilir?

downgrade ıcın
    bu romu dene bence
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1130346&page=3 buradanda arastırabılırsın
    benım yolladıgım lınk ılerıde gerıye donmek ıstersın dıye vermıstım downgrade ıcın deıl

Bi deneyelim bakalım kimlik hatası vermezse herkes için faydalı olacak sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 25 Temmuz 2011; 21:11:57 >

• quote:

quote:

quote:

downgrade ıcın
    bu romu dene bence

Bi deneyelim bakalım kimlik hatası vermezse herkes için faydalı olacak sağol

senden haber bekliyoruz umarım halledersin çünkü kardeşiminkinide yapamadım seninki ile aynı problem

• yine başarısız imza incelemesinden sonra kimlik hatası veriyor yükleme başlamadan bitti
  • 131 kimlik hatası muhtemelen goldcard ile ilgili bir durummuş ama goldcard problemsiz olarak success oluyor anlamadım gitti yaw????
  • quote:

131 kimlik hatası muhtemelen goldcard ile ilgili bir durummuş ama goldcard problemsiz olarak success oluyor anlamadım gitti yaw????

biraz bakındımda alt versiyona geçtiğin için gold card olsa dahi exe olmamaıs gerekiyor zipli olması lazım
    sendeki romu bilgisayarda exe olarak çalıştır temp kalsorüne açaçak rom.zip olacak adı sen o klasorun adını PG32IMG.zip olarak değiştir gold card olan sd karta at hboot başlat rom yüklensinmi diye soracak
    eğer bu şekilde olmaz ise aşağidaki romları dene
    http://bbs.hiapk.com/thread-1063486-1-1.html
    http://hotfile.com/dl/116808405/8e4a0ea/RU...signed.zip.html
    http://hotfile.com/dl/116816413/9e09fcf/RU...signed.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radonk -- 25 Temmuz 2011; 22:42:14 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 25 Temmuz 2011; 22:50:59 >
  • @necator americanus ilk başta cid hatası verdi sonrasında başka bir cd yi goldcard yaptım bu sefer sanırım goldcard oldu ama main version is older hatası verdi daha önce sende bu mesajı almıştın sanırım şimdi ne yapmak lazım ??
  • quote:

@necator americanus ilk başta cid hatası verdi sonrasında başka bir cd yi goldcard yaptım bu sefer sanırım goldcard oldu ama main version is older hatası verdi daha önce sende bu mesajı almıştın sanırım şimdi ne yapmak lazım ??

gold card işlemini tekrarla ayrıca biraz bakındım yabancı forumlara sorun gold cardda galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyido

quote:

Orijinalden alıntı: ABUX

Arkadaşlar gitti gidiyordan Incredible S im için 3500 mah batarya aldım cumartesi gecesinden beri toplamda 2 saat wifi ile gezinme +114 mb lık Türkiye haritası yükleme,30 dk kadar 3g ile haber okuma 15 mb lık dosya indirme ve kurma,yaklaşık 40 dk görüşme ve 30 adet sms yollama şu anda pil %69 da herkese tavsiye ederim

Telefon gülle hobo olmuştur herhalde... Arka kapak büyüdümü?

büyüdü tabi büyümez mi
    Ama ele daha iyi oturuyor benim eller biraz iri olduğu için daha iyi geldi sanırım

• Pes ediyorum daha sonra verdigin signed.zip romları PG32IMG.zip olarak yeniden adlandırıp denedim bu sefer sorun çıkmadı hata mesajida vermedi ama romda değişmedi hiçbir degisiklik olmadı bu işi cidden anlamadım anlayan varsaaa anlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 26 Temmuz 2011; 1:26:36 >
  • quote:

Pes ediyorum daha sonra verdigin signed.zip romları PG32IMG.zip olarak yeniden adlandırıp denedim bu sefer sorun çıkmadı hata mesajida vermedi ama romda değişmedi hiçbir degisiklik olmadı bu işi cidden anlamadım anlayan varsaaa anlatsın

tamam işte rom değişmesin ama alpharevx te sorun çıkarmıcak mesele o zaten
  • quote:

quote:

Pes ediyorum daha sonra verdigin signed.zip romları PG32IMG.zip olarak yeniden adlandırıp denedim bu sefer sorun çıkmadı hata mesajida vermedi ama romda değişmedi hiçbir degisiklik olmadı bu işi cidden anlamadım anlayan varsaaa anlatsın

Onu zaten denedim sonuc yine olumsuz root failed verdi

• quote:

quote:

quote:

Onu zaten denedim sonuc yine olumsuz root failed verdi

hic kasma 8-10 saniyelik işlem için değmez xtc clip ile hallet benim söylediğimin birçok alternatifini bulabilirsin doğubankta

• Merhaba,

Henüz almamış ve almayı düşünenler veya merak edenler için ben de görüşlerimi yazayım;

Telefonu 2 haftadır falan kullanıyorum. Daha önce Galaxy S kullandım.

- Malzeme kalitesi gayet iyi, telefon sağlam bir his veriyor. Arka kapak kaplaması çoğu HTC'de olduğu gibi yumuşak hissiyatlı. Telefon durduk yere gıcırdamıyor elinizde.
    - Tuşların yerleşimi gayet güzel. Ekran ve telefonu açma kapama tuşunun yukarıda olması daha iyi bence ya da Galaxy S II deki gibi bi tasarım yapıp, yandaki tuşa basıldığında elden kaymasını engelleyecek şekilde yapılabilir. USB ve şarj girişi aynı yerden tabiki ama kapatan bir kapak yok maalesef, bence bi eksiklik olmuş bu.
    - Ekranı gayet güzel eğer çok takıntılı değilseniz AMOLED veya LCD anlamazsınız bile LCD olduğunu çok başarılı bir ekranı var. Dokunmatik zaten sorunsuz.
    - Alt taraftaki dokunmatik tuşlar da sorunsuz, gayet hassas... Yerleşimi bence iyi alışılmıcak gibi değil.
    - Telefonun telefonu görüşme sesi, karşı tarafın sesi ve sizin karşı tarafa verdiğiniz ses gayet güzel Galaxy S'den iyi olduğu ilk görüşmede anlaşılıyor.
    - HTC Sense arayüzü bazı yönlerden Samsung Touchwizden iyi bazı yönlerden kötü toplama bakarsak ikisi de aynı yeterlilikte diyebiliriz. Mesela telefon masada çalarken elinize aldığınızda sesini giderek kısıyor. Cepte torbada taşınırken çalarsa sesi yükseltip çalıyor.
    - 2.3 sürümü yüklü geliyor. Ben bi stabilite sorunu yaşamadım henüz.
    - Şarjı az gidiyor bence, tüm eşitlemeler açık, günlük 1 saat kadar konuşmayla ve arada GPS, Wifi açık 1-1,5 gün kadar gidiyor. Galaxy S II'nin daha iyi olduğunu duydum. Ama tabiki kullanıma göre değişken bir durum.
    - Telefon biraz ağır açıkcası ama pratikte pek hissetmezsiniz, ağırlık farkı Galaxy S'e göre hissedilir durumda ama pek bi zorluğu yok bence taşımanın.
    - Kutu içeriği bence biraz zayıf, 8 GB Hafıza kartı telefona takılı halde geldi benim ama HTC'nin şu iPhonevari şarj sistemini çok tutmadım. Ayrı bir şarj cihazı hoş olurdu.
    - Kamerası iyi ama kamera yazılımı kötü seçenekler kısıtlı geldi bana, flaş olması büyük avantaj tabiki, flaşı yapması gereken kadarını yapıyor.
    - Telefonun ahize ızgarasının altında led var cevapsız çağrı vb. durumda yanıp sönüyor, kullanışlı bi özellik.

Umarım almayı düşünenlere yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadiguzel -- 26 Temmuz 2011; 16:38:19 >

• bugün telefonda şunu farkettim
    ekranın sağ üstünde ,şebeke gösteriminin yanında E harfi sürekli olarak görünüyor.
    önceden mobil şebekeyi açtığım zaman E harfi görünürdü , mobil şebekeyi kapattığımda E harfi kalkardı
    şimdi mobil şebeke kapalı olmasına rağmen E harfi ekranda
    bir açıklaması var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadiguzel

Merhaba,

Henüz almamış ve almayı düşünenler veya merak edenler için ben de görüşlerimi yazayım;

- Malzeme kalitesi gayet iyi, telefon sağlam bir his veriyor. Arka kapak kaplaması çoğu HTC'de olduğu gibi yumuşak hissiyatlı. Telefon durduk yere gıcırdamıyor elinizde.
    - Tuşların yerleşimi gayet güzel. Ekran ve telefonu açma kapama tuşunun yukarıda olması daha iyi bence ya da Galaxy S II deki gibi bi tasarım yapıp, yandaki tuşa basıldığında elden kaymasını engelleyecek şekilde yapılabilir. USB ve şarj girişi aynı yerden tabiki ama kapatan bir kapak yok maalesef, bence bi eksiklik olmuş bu.
    - Ekranı gayet güzel eğer çok takıntılı değilseniz AMOLED veya LCD anlamazsınız bile LCD olduğunu çok başarılı bir ekranı var. Dokunmatik zaten sorunsuz.
    - Alt taraftaki dokunmatik tuşlar da sorunsuz, gayet hassas... Yerleşimi bence iyi alışılmıcak gibi değil.
    - Telefonun telefonu görüşme sesi, karşı tarafın sesi ve sizin karşı tarafa verdiğiniz ses gayet güzel Galaxy S'den iyi olduğu ilk görüşmede anlaşılıyor.
    - HTC Sense arayüzü bazı yönlerden Samsung Touchwizden iyi bazı yönlerden kötü toplama bakarsak ikisi de aynı yeterlilikte diyebiliriz. Mesela telefon masada çalarken elinize aldığınızda sesini giderek kısıyor. Cepte torbada taşınırken çalarsa sesi yükseltip çalıyor.
    - Şarjı az gidiyor bence, tüm eşitlemeler açık, günlük 1 saat kadar konuşmayla ve arada GPS, Wifi açık 1-1,5 gün kadar gidiyor. Galaxy S II'nin daha iyi olduğunu duydum. Ama tabiki kullanıma göre değişken bir durum.
    - Telefon biraz ağır açıkcası ama pratikte pek hissetmezsiniz, ağırlık farkı Galaxy S'e göre hissedilir durumda ama pek bi zorluğu yok bence taşımanın.
    - Kutu içeriği bence biraz zayıf, 8 GB Hafıza kartı telefona takılı halde geldi benim ama HTC'nin şu iPhonevari şarj sistemini çok tutmadım. Ayrı bir şarj cihazı hoş olurdu.
    - Kamerası iyi ama kamera yazılımı kötü seçenekler kısıtlı geldi bana, flaş olması büyük avantaj tabiki, flaşı yapması gereken kadarını yapıyor.
    - Telefonun ahize ızgarasının altında led var cevapsız çağrı vb. durumda yanıp sönüyor, kullanışlı bi özellik.

Iyiki takıntı yapıp gs2 almadım bugün iki telefonun ekranını mukayese ettim ve bumu samoled+ dedim bir beyaz renk bukadar mi berbat olur renk beyaz değil resmen mavi yeşil. Parlaklığı açtım nafile s-lcd de mükemmel iş çıkartmışlar telefonumu birkez daha sevdim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gadiguzel

Merhaba,

Iyiki takıntı yapıp gs2 almadım bugün iki telefonun ekranını mukayese ettim ve bumu samoled+ dedim bir beyaz renk bukadar mi berbat olur renk beyaz değil resmen mavi yeşil. Parlaklığı açtım nafile s-lcd de mükemmel iş çıkartmışlar telefonumu birkez daha sevdim

Evet o da ilginçtir ki; AMOLED güzel hafif az enerji tüketiyor falan ama mesela Galaxy S'de de mavinin tonlarındaydı ekranlar, etrafımda bi anda 5 tane Galaxy S vardı yakın arkadaşlarımda ama hepsi birbirine göre beyazdı. =)

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.