Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: break99

Fiyatı Galaxy S 2 ve Türkiye'ye gelirse LG Optimus 2x fiyatına eşit olursa pek tercih edilmez gibi geliyor bana. Fiyatı daha uygun yapmaları gerek onlara göre. Galaxy S2 pahalı olursa Samsung Galaxy S düşünüyordum ama bu daha iyi görünüyor. :)

Kişiden kişiye değişir. Bana kalırsa çift çekirdek şuanki uygulamalar ve genele göre çok gereksiz bir şey. Sonuçta telefon üzerinden hayati önem taşıyacak bir işlem yapmıyorum.
    Samsung'un sat - unut politikası ve LG'nin piyasadaki yeri ve bana güvensiz gelişi her türlü HTC'ye itiyor.

Sırf HTC sense için bu telefonlar alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: StummScream

quote:

Fiyatı Galaxy S 2 ve Türkiye'ye gelirse LG Optimus 2x fiyatına eşit olursa pek tercih edilmez gibi geliyor bana. Fiyatı daha uygun yapmaları gerek onlara göre. Galaxy S2 pahalı olursa Samsung Galaxy S düşünüyordum ama bu daha iyi görünüyor. :)

Kişiden kişiye değişir. Bana kalırsa çift çekirdek şuanki uygulamalar ve genele göre çok gereksiz bir şey. Sonuçta telefon üzerinden hayati önem taşıyacak bir işlem yapmıyorum.
    Samsung'un sat - unut politikası ve LG'nin piyasadaki yeri ve bana güvensiz gelişi her türlü HTC'ye itiyor.

Samsung galaxy s ile artik bu sorun duzeldi her ay yeni surumler geliyor galaxy s bu arada 1 yil oncede 600mhz islemci ile her sey yapiliyordu peki simdi bir de cift cekirdeklilere uygun olarak daha yuksek performansli ,daha yuksek cozunurluklu ve grafikli oyunlar cikicak ki htc incredible s gibi telefonlar boyle oyunlari calistiramiycak

• Orhan doğru söylemiş Tegra zone bile var Optimus 2x'te ileride oraya gelecek oyunlarda,uygulamalarda zorlanabilirler tek çekirdekliler. Sonuçta siz hayati bir işlem yapmıyorsunuz diye kimse yapmıyor diye bir şey yok. Samsung sat unut yapmadı desek yalan olur dediğiniz gibi, LG'de telefonu Türkiye'ye göndermiyor bile dediğiniz gibi HTC de çok hoş telefonlar üretiyor. Benim kararımı az önce yazdığım gibi Samsung Galaxy S2'nin fiyatı belirleyecek gibi.

Telefonun Türkiye'ye gelme tarihi belli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break99 -- 24 Şubat 2011; 20:39:41 >
  • Nas varis bu anlamdm ki ben ekran buyuk oldugu icin dhd daha iyi..dhd nin 1550 mah lik pilleri yabanci sitelerde satilmaya baslamis ne kadar dogru bilmem ama oda cikicak elbet bi kac + si olabilir hoparloru duzeltmislerdir belki bide onde kamerasi var sadece ne kadar gerkliyse peh! islemci cift cekirdek ramde 1 gb olmadan dhd den vazgecilmez bence :)
  • edit

şimdi arkadaşlar sensörler konusuna gelirsek
    desire s de mi yoksa incredible s mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::KR@L::: -- 24 Şubat 2011; 22:58:57 >
  • valla dhd yi büyük diye satmıştım bu ne zamn gelecek ki, çok hoşuma gitti.iphone a niyetlenmiştimde.bunun tasarımı, adroidin rahatlaığını görünce bekleyebilirim 1 ay falan.
  • Telefon teknolojisini takip etmek gittikçe zorlaşıyor. Her ay yeni bir model ve yeni bir gelişim.
  • Avrupa satış fiyatı 520€ olarak açıklandı.
    Mart ayında satışlarına başlanacak.
    Bize gelişi Mayıs ayını ve fiyatıda 1400TL'yi geçmez diye düşünüyorum...
  • Oyunlarda zorlanma? Crysis yüklemiyeceğiz telefonlara arkadaşlar
    Zaten kısa süreliğine oyalaması yeterlidir benim için.

Ve Oyun dediğin masaüstü bilgisayarda oynanılır
  • quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: StummScream

quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: break99

Fiyat©¥ Galaxy S 2 ve Türkiye'ye gelirse LG Optimus 2x fiyat©¥na eşit olursa pek tercih edilmez gibi geliyor bana. Fiyat©¥ daha uygun yapmalar©¥ gerek onlara göre. Galaxy S2 pahal©¥ olursa Samsung Galaxy S düşünüyordum ama bu daha iyi görünüyor. :)

Kişiden kişiye değişir. Bana kal©¥rsa çift çekirdek şuanki uygulamalar ve genele göre çok gereksiz bir şey. Sonuçta telefon üzerinden hayati önem taş©¥yacak bir işlem yapm©¥yorum.
    Samsung'un sat - unut politikas©¥ ve LG'nin piyasadaki yeri ve bana güvensiz gelişi her türlü HTC'ye itiyor.

S©¥rf HTC sense için bu telefonlar al©¥n©¥r

asl©¥nda hiç de gereksiz değil çift çekirdek performans©¥ çok fazla artt©¥r©¥yor bir telefonda
    samsung motorola lg başlad©¥ ve apple'da iphone5'i çiftçekrdekli yapacakken htc'nin
    böyle bi telefonu ç©¥kar©¥p varis demesine şaşt©¥m doğrusu ram 1 gb da değil..
    bu telefon okdar pahal©¥'ya sat©¥lmaya çal©¥ş©¥l©¥rsa gerçekten çok az satar diye düşünüyorum

• quote:

Oyunlarda zorlanma? Crysis yüklemiyeceğiz telefonlara arkadaşlar
    Zaten kısa süreliğine oyalaması yeterlidir benim için.

Ve Oyun dediğin masaüstü bilgisayarda oynanılır

Ben zaten oynam ama oynayanlar olur diye diyorum. :) Bence de oyun masaüstü bilgisayarla oynanır ama para varsa xbox ve ps3 te alınır. :D
    Bir de çift çekirdek şu yüzden daha iyi: batarya tasarrufu yapıyor.
  • quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: TYR

Desire HD'de bizim kardeşimiz, rakip gibi göstermenin manas©¥ yok bana göre
    Benim bu cihazda karar k©¥lmam©¥n sebepleri;

*Desire HD'nin bana göre biraz büyük oluşu, el çantama s©¥ğmay©¥ş©¥. 4.0 inç sebebiyle Incredible daha cazip geldi.
    *Belki bir çoğumuz say©¥l©¥ kere kullanacağ©¥z ama yinede, Bin küsür TL verilerek al©¥nan bir cihazda Ön kameran©¥n olmay©¥ş©¥, Incredible'de oluşu daha cazip k©¥ld©¥.
    *Bataryan©¥n daha büyük oluşu(kağ©¥t üzerinde daha k©¥sa bekleme süresine sahip olduğu görülebilir fakat ben pratikte böyle olmayacağ©¥n©¥, daha uzun gideceğini düşünüyorum)
    *Arka kapak tasar©¥m©¥n©¥n tek parçadan oluşmas©¥.
    *Kulakl©¥k girişinin üstte oluşu, el çantas©¥ içinde kullan©¥rken mecburen ç©¥k©¥ş©¥n üstte olmas©¥ gerekiyor.
    vb...

Desire HD'de çok güzel bir cihaz, aralar©¥nda dağlar kadar fark YOK.
    Sayd©¥klar©¥ma ek olarak, insanoğlunun daha yeniyi istemesi en büyük sebep bana göre

tamamen kat©¥l©¥yorum

• arkadaşlar,

htc hemen hemen tüm modellerinde alinimyum arka kasa kullanmış fakat bu incredible s modelinde farklı bir kasa ve arka model yapmış, neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

arkadaşlar,

htc hemen hemen tüm modellerinde alinimyum arka kasa kullanmış fakat bu incredible s modelinde farklı bir kasa ve arka model yapmış, neden olabilir?

Sar değerini azaltmak olabilir.
  • Güzelmiş HTC iyi işler çıkartıyor.
  • bugün az kalsın dhd alıyordum vodafone shop'tan iyi ki almamışız :)
    biraz daha bekleyip bunu almak daha mantıklı.
  • htc desire yarın alsam mayıs sonu gibi satıp bundan alırım :D en iyisi
  • çıkmasını bekliyorum bu cihazın. dhd'deki eksikleri kapatıp üzerine eklemişler bana kalırsa ve dhd'den daha iyi bi cihaz bana kalırsa. fiyatı yeni çıktığı için 500euro civarlarında olabilir,türkiyede 1200 belki 1300 liraya falan giriş yapar bana kalırsa.
  • quote:

quote:

Çift çekirdek ne işe yarar:
    Mesela

HD video encoding/decoding
    Video editing
    Picture editing
    Voice recognition

Bunların hepsi pekala telefonda çok işe yarayacak şeyler

Bunlar Zaten Samsung Galaxy S II web sitesinde üzerine basarak vurgulanmış.

Samsung Galaxy S II tasarımı, ekran kalitesi, donanımı ile bu HTC leri resmen eziyor

Ancaak

Samsungun berbat yazılım güncelleme desteği
    HTC nin çok iyi yazılım desteği ve Sense UI si işi biraz değiştiriyor
    HTC de son bahara doğru böyle bir donanım canavarı duyurabilir belki.

• Samsung Galaxy S II, LG Optimus 2x vb.. çift çekirdekli cihaların rakibi Desire HD veya Incredible S değil arkadaşlar.
    Henüz onlara cevabı vermedi HTC...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.