Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon güncellemesi yaptım. Eskisini çok kullanmadığım için neler değişti tam anlamadım ancak ana ekran daha güzel oldu. Bir sorum daha var bu uygulamaları sayfa sayfa değilde düz olarak nasıl görebiliriz? yani uygulamalarda iken 1 kere aşağı kaydırınca 4 sıra birden değilde kaydırma şiddetine göre inip çıksa öyle bir program var mı?
    Bir soru daha, Avea nın bir tarifesi var aylık 1 GB İnternet içinde. 35 tl fiyat nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMANDO ASTEĞMEN -- 26 Ocak 2012; 16:23:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Bende sonunda bugün telefona silikon arka kapak şeklinde kılıf aldım ekrana da mat koruyucu aldım gayet güzel oldu,tad istediğim gibi oldu telefon

dostum tele takılı durumda fotosunu koyarsan sevınırım bızede fıkır olur tesekkurler :)

Arkadaslar kulak ıcı kukalık alanoldumu tele ? yada onerısı olan ?
  • selam arkadaşlar telefonumu yeni aldım o yüzden iyi bi kullanıcı sayılmam :) bana gelen aramalarda numaranın altında operatör yada numaraya göre farklı ülke isimleri görünüyor:) sanki beni tr numarasıyla turtdışından arıyolarmış gibi:) ama bu sadece gelen aramalarda böyle giden aramalarda böyle bişey yok. açıklamam gerekirse diyelim ki arkadaşım sabit hattan çorumdan arama yapıyor numaranın altında HUNGARY diyelimki turkcell operatörlü bi numara arıyor CUBA yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler saygılar:))))
  • telefonu son güncellemeden sonra root edern arkadaşlar varmı ? Eğer varsa konu hakkında bilgilendirme yaparlara sevinriz.

bu arada sayfanın admini kimse beni hala eklememiş, en baştan beri bu sayfadayım halbuki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

telefonu son güncellemeden sonra root edern arkadaşlar varmı ? Eğer varsa konu hakkında bilgilendirme yaparlara sevinriz.

bu arada sayfanın admini kimse beni hala eklememiş, en baştan beri bu sayfadayım halbuki :(

Dostum bir üye sistemi oluşturmadık.
    Sayfaya yazan okuyan herkes bizdendir
  • Arkadaşlar Htc desire Hd mi? Yoksa HTC Incredible S mi alayım kararsız kaldım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Arkadaşlar Htc desire Hd mi? Yoksa HTC Incredible S mi alayım kararsız kaldım?

arkadaşım ne kadar paran var ? Eğer paran varsa sensation almanı tavsiye ederim. Eğebu bütçen yeterli değilse tabiki İncS al çünkü HD den daha yeni oldğu için sense 3.5 güncellemesinin gelmesini bekliyorum. Tabi bu Mart ayının sonu falan olur . Yalnız HD'yen gelmeyecek diye biliyorum. Ayrıca aynı çözünürlük oranlarına sahip iki telefon daha ii görüntü almak istiyorsan ekran biraz daha ufak old. için İncS seçebilirsn. Son karar senin kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Arkadaşlar Htc desire Hd mi? Yoksa HTC Incredible S mi alayım kararsız kaldım?

arkadaşım ne kadar paran var ? Eğer paran varsa sensation almanı tavsiye ederim. Eğebu bütçen yeterli değilse tabiki İncS al çünkü HD den daha yeni oldğu için sense 3.5 güncellemesinin gelmesini bekliyorum. Tabi bu Mart ayının sonu falan olur . Yalnız HD'yen gelmeyecek diye biliyorum. Ayrıca aynı çözünürlük oranlarına sahip iki telefon daha ii görüntü almak istiyorsan ekran biraz daha ufak old. için İncS seçebilirsn. Son karar senin kolay gelsin

bütçe 1000-1100 civarı en uygun HB'de satılıyor.Sensation 1350 civarında,çift çekirdek için değermi bilmiyorum
  • Hepsini yükleyemedim tek tek yüklemek zorunda kaldım

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★
  • ...

• ...

• ...

• Benimkine benziyor. Ama benimkinde, alt ve üst taraflar açık şekilde. Bu gibi kılıflar telefonu kalın gösteriyor yalnız
  • Sizin kılıfınızdan da vardı ama tam anlamıyla korumadığı için bunu aldım zaten tam istediğim de buydu
  • şarj ederken benim cihaz kasılıyor sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: locke78

şarj ederken benim cihaz kasılıyor sizde de öyle mi?

Evet
  • arkadaşlar benim bir sorunum var,telefonuma gelen maili okuyamıyorum,örnek :k.kartı hesap ekstram geliyo detaylı bi türlü bakamıyorum inceleyemiyorum pdf filan olarak açmayı denedim ama yine olmadı fikri olan varmı aceba bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asikpapagan

arkadaşlar benim bir sorunum var,telefonuma gelen maili okuyamıyorum,örnek :k.kartı hesap ekstram geliyo detaylı bi türlü bakamıyorum inceleyemiyorum pdf filan olarak açmayı denedim ama yine olmadı fikri olan varmı aceba bu konuda?

Bende de durum aynı pdf yi açıyor ama hiçbir şey görünmüyor.
  • cevabını öğrenmek lazım bilen varmı aceba
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

...

hocam bu kapak sert plastık mı yumusakmı bırde verebılırmısın nekadar?
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.