Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leren

Telefonun usb girişinin olduğu yerde boşluk var arka kapağı tam oturmamış gibi bastırınca ses geliyor boşluğu hissediyorsunuz sizlerde de durum aynı mı ?

Şimdi bende baktım, evet bende de seninki gibi. Fakat çok büyütülecek bir olay değil, çok az bir boşluk var galiba bastırınca hissediliyor. Ama çok önemsiz. Zaten ben arka kapak kılıfı kullanıyorum, kapak orayı kapatıyor
  • Dediğiniz yer telefonun üzerindeki şarj kablosunun girdiği yerin siyah çerçevesi mi? Eğer orası ise benimkide öyle hafif bi hareketlilik var,oynuyo orası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Dediğiniz yer telefonun üzerindeki şarj kablosunun girdiği yerin siyah çerçevesi mi? Eğer orası ise benimkide öyle hafif bi hareketlilik var,oynuyo orası.

Yok hocam şarj girişinin altı boşluk gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Dediğiniz yer telefonun üzerindeki şarj kablosunun girdiği yerin siyah çerçevesi mi? Eğer orası ise benimkide öyle hafif bi hareketlilik var,oynuyo orası.

Hımm o durum bende de yok
  • quote:

quote:

quote:

Hımm o durum bende de yok

aynısorun bendede vardı arkadsla arka kapaı degıstık duzeldı ondada o ses telmıyor bendede gelmıyor tam otutturamadım dıe bı kac sefer sokup taktım ama duzelmemıstı
  • arkadaşlar memnun musunuz telefondan? desire s'e göre nasıl, desire s modeliyle karşılaştırınca neler söylersiniz ?
  • arkadaslar yeni güncellemeden sonra telefonda bazı hatalar alıyordum sonra müsteri hizmetlerini aradım bana güncellemelerden sonra bu tip hatalar alına biliyor ve bunun icin cihazı fabrika ayarlarına döndürürseniz düzelir dedi evet gercekdende düzeldi ama bir sorun var cihaz ingilizce oldu ve menü den dil degiştirmeye giriyorum sadece ingilizce var yani nasıl türkce yapacam telefonu avea bayinden almıştım
    edit: marketten Morelocale 2 programı kurarak Türkce ye cevirdim arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhhastasi -- 21 Ocak 2012; 1:46:35 >
  • arkadaşlar telefonun şarjı kaç gün gidiyor ortalama ?
  • Standart kullanımda 1.5-2 gün yoğun kullanımda 1 gün.
  • Arkadaşlar telefona mp3 yukledigimde müzik çalarda parçayı göremiyorum telefonu açıp kapattiktan sonra parça müzik çalarda gözüküyor. Sizde de durum aynı mı?

• quote:

Arkadaşlar telefona mp3 yukledigimde müzik çalarda parçayı göremiyorum telefonu açıp kapattiktan sonra parça müzik çalarda gözüküyor. Sizde de durum aynı mı?

4-5 kere aldım bende bu hatayı..
    Müziğe tıkladığımda parça bulunamadı hatasını alıyorum.. hafıza kartı bomboş sanki..
    ama yeniden başlattığımda şarkı listesini tekrar görebiliyorum.
  • Bi kaç gün girmedim konuya baya ilerlemiş gibi:) En azından yeni kişileri görüyoruz.. Buda iyi bişey:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

quote:

Arkadaşlar telefona mp3 yukledigimde müzik çalarda parçayı göremiyorum telefonu açıp kapattiktan sonra parça müzik çalarda gözüküyor. Sizde de durum aynı mı?

4-5 kere aldım bende bu hatayı..
    Müziğe tıkladığımda parça bulunamadı hatasını alıyorum.. hafıza kartı bomboş sanki..
    ama yeniden başlattığımda şarkı listesini tekrar görebiliyorum.

HTC ye mail attım bakalım ne cevap verecekler

• şarkı görmeme olayı bluetooth tan atılınca oluyor sanırım.htc sync ile atılınca veya telefonun mp3 lerinin oldugu yere şarkı taşıninca sorun olmuyor
  • Ben de her zaman oluyor ister netten indireyim ister bilgisayardan yükleyeyim telefonu yeniden baslatmam gerekiyor.
  • iyi akşamlar bir sorum olacaktı ,

geçen günlerde babam hediye olarak bir tane nokia n8 almış ama telefonda android işletim sistemi olmadığı için kullanmak istemiyorum, yarın gidip değiştireceğim. htc' leri beğeniyorum, bana incredible s' i önerdiler, htc' nin bu fiyat aralığında incredible s' ten daha tercih edilebilecek bir telefonu varmı ? Yada fan club' ta bunu sormam garip ama n8' i, incredible s ile değiştirmemin çok bir faydası olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroopeR

iyi akşamlar bir sorum olacaktı ,

geçen günlerde babam hediye olarak bir tane nokia n8 almış ama telefonda android işletim sistemi olmadığı için kullanmak istemiyorum, yarın gidip değiştireceğim. htc' leri beğeniyorum, bana incredible s' i önerdiler, htc' nin bu fiyat aralığında incredible s' ten daha tercih edilebilecek bir telefonu varmı ? Yada fan club' ta bunu sormam garip ama n8' i, incredible s ile değiştirmemin çok bir faydası olur mu ?
    quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: TroopeR

iyi akşamlar bir sorum olacakt©¥ ,

geçen günlerde babam hediye olarak bir tane nokia n8 alm©¥ş ama telefonda android işletim sistemi olmad©¥ğ©¥ için kullanmak istemiyorum, yar©¥n gidip değiştireceğim. htc' leri beğeniyorum, bana incredible s' i önerdiler, htc' nin bu fiyat aral©¥ğ©¥nda incredible s' ten daha tercih edilebilecek bir telefonu varm©¥ ? Yada fan club' ta bunu sormam garip ama n8' i, incredible s ile değiştirmemin çok bir faydas©¥ olur mu ?

Çok doğru bir karar alm©¥şs©¥n©¥z, bir kere n8'i mutlaka değiştirin. Incredible s'de gerçekten güzel bir telefon ama ben ayn©¥ fiyata şiddetle HTC evo 3d'yi tavsiye ederim, özellik olarakta çok iyi, kesinlikle pişman olmazsan©¥z. Evo 3d akl©¥na yatmazsa da incredible s kesinlikle n8'e tercih edilir.

• bakalım işte yarın kabul edecekler mi değiştirmeyi ederlerse evo 3d' de bakabilirim.

peki evo 3d' nin pili ne kadar gidiyor ? 3d olduğu için sürede kısalma var mı ?
  • arkadaşlar Türkiyede böyle bir kılıfı nerden bulabiliriz ya, yardımcı olabilecek var mı bana?...

e-bay'da var bu kılıf. ismi "AGF Ballistic SG Case Cover For HTC Droid Incredible S ADR6350 Red/Black" olarak geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombimsi -- 23 Ocak 2012; 0:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HMMT

arkadaşlar Türkiyede böyle bir kılıfı nerden bulabiliriz ya, yardımcı olabilecek var mı bana?...

e-bay'da var bu kılıf. ismi "AGF Ballistic SG Case Cover For HTC Droid Incredible S ADR6350 Red/Black" olarak geçiyor

Bulman zor.. Baktım hep amazon ve ebay gibi sitelerde mevcut..
    Hoş bi kılıfa benziyor.En sakar insan bile bu kılıfla bişey yapamaz telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLfaL1x -- 23 Ocak 2012; 1:01:55 >

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.