Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HMMT

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, incredible s kullanıcısıyım Bana MMS olarak gelen resimleri telefonun galerisine nasıl kaydedebilirim bana yardımcı olabilir misiniz Veya File Manager türü programlarla MMS resimlerinin nereye atıldığını bulabilir miyim Son olarak ekran görüntüsünü almam için marketten veya başka yerlerden program ismi önerebilecek arkadaş var mı Şimdiden teşekkürler herkese...

heyoooo yardımcı olacak yok muuuu?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombimsi -- 31 Aralık 2011; 20:54:18 >

• süpermiş yaw gerçekten kullanmak isterim
  • bugün skypeden görüştüm ,muhteşem bir cihaz,verilen paranın hakkını veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDROIDER -- 1 Ocak 2012; 15:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

bugün skypeden görüştüm ,muhteşem bir cihaz,verilen paranın hakkını veriyor

telefondan mi görüştünüz? Nasıl oluyo Wi-fi bağlantısı ile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

quote:

android marketten skype indirin kulanıcı oluştrup karşı tarafta aynı şeyi yaptıktan sonra internet üzerinden video calling yaparak ücretsiz görüşebilirsiniz görüntülü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

quote:

android marketten skype indirin kulanıcı oluştrup karşı tarafta aynı şeyi yaptıktan sonra internet üzerinden video calling yaparak ücretsiz görüşebilirsiniz görüntülü

Görüntüde yada seste kesilme oluyo mu peki?

• Yok Hocam gayet güzel konuşuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar arama cevaplarken sorun yaşayan varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: seyido

Arkadaşlar arama cevaplarken sorun yaşayan varmıdır?

herhangi bir problem yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyido

Arkadaşlar arama cevaplarken sorun yaşayan varmıdır?

herhangi bir problem yok

Neden sordum. Abim , ortağım, ben inc. s kullanıyoruz. Üçümüzde de telefonu cevaplarken ( bazı kişilerde ) Telefon pin menüsüne geri döndü. Acaba hard format atmamız gereklimi? Güncelleme ağır olduğu için sordum.
  • quote:

Yok Hocam gayet güzel konuşuluyor

Bende şu sınavlar bitsin de yükler denerim.
    Bu uygulamaları yükleyip sildikten sonra kalıntı kalıyo mudur,kalıyosa bilgisayardaki "program ekle/kaldır" gibi bişeyi varmı?
  • bildiğim kadarıyla androidde problem olmuyor
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum formu güzel paylasimlar oluyor.size birsey sormak istiyorum bizim telefonlarda sessize alma olayı yok mu? Kapatma tuşuna uzunca bastığımız da uçak modu var onu seçersek arayanlar bize ulaşamıyor...ben bildiğimiz sessize almak istiyorum sadece titresin, bu özellik bizde yok mu? Varsa kısa yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim...
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum formu güzel paylasimlar oluyor.size birsey sormak istiyorum bizim telefonlarda sessize alma olayı yok mu? Kapatma tuşuna uzunca bastığımız da uçak modu var onu seçersek arayanlar bize ulaşamıyor...ben bildiğimiz sessize almak istiyorum sadece titresin, bu özellik bizde yok mu? Varsa kısa yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_akm

Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum formu güzel paylasimlar oluyor.size birsey sormak istiyorum bizim telefonlarda sessize alma olayı yok mu? Kapatma tuşuna uzunca bastığımız da uçak modu var onu seçersek arayanlar bize ulaşamıyor...ben bildiğimiz sessize almak istiyorum sadece titresin, bu özellik bizde yok mu? Varsa kısa yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim...

telefonun tuş kilidi açıkken ses kısma tuşuna bas. sonuna kadar gelince titreşime almış oluyor. bi tık arttırırsan da tamamen titreşimsiz ve sessize alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_akm

Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum formu güzel paylasimlar oluyor.size birsey sormak istiyorum bizim telefonlarda sessize alma olayı yok mu? Kapatma tuşuna uzunca bastığımız da uçak modu var onu seçersek arayanlar bize ulaşamıyor...ben bildiğimiz sessize almak istiyorum sadece titresin, bu özellik bizde yok mu? Varsa kısa yolu nedir? Yardımcı olursanız sevinirim...

Kısayol olarak da widget koyabilrisn ana ekrana, ses widgeti onunla bu işi hallede biliyorsun.
  • Beyler bu habere çok sevineceksiniz...

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, Bootloader kilidini ve dolayısıyla SIM kilidini kaldırma kararı alarak, gündemi değiştirdi. Eylem, çılgınca görünse de oldukça mantıklı sebeplere dayanıyor.
    HTC_WildfireS_480

HTC artık cep telefonlarında bootloader kilidi kullanmayacağını açıkladı. Bunun anlamı şu: Kullanıcı, HTC marka akıllı telefonuna istediği işletim sistemini yükleyebilecek ve istediği markanın SIM kartını takabilecek. Başka bir deyişle, yurtdışından gelen HTC markalı cihazlarda kilit problemleri yaşanmayacak.

Bootloader nedir, ne değildir?
    Bootloader, telefonunuzu açtığınızda yüklenme işlemlerinin doğru ve sırası ile yapılmasını kontrol eden bir uygulamadır. Çoğu bootloader istenen baseband’ı kullanmaya izin vermez. Baseband ise cep telefonunun bir çeşit modemi gibidir. Sim kartıyla iletişim kurar, kontrolünü yapar, kullanıma açar vs. Yani bootloader kilidi olmazsa, baseband kilidi de olmaz.

HTC çıldırdı mı?
    Bootloader operasyonu bizzat HTC başkanı Peter Chou tarafından duyuruldu. Aslında yasakların kalkmasının ilk sinyali Motorola tarafından verilmişti ama Asyalı üretici elini çabuk tuttu. Bazı kullanıcılar ve teknoloji otoriteleri HTC’nin çıldırdığını düşünebilirler ama işin aslı öyle değil. Bootloader kilidi, zaten pek çok yöntemle ortadan kaldırılabiliyor lakin bu kullanıcı için zaman kaybından (ve de cihazı bozmak olasılığından) başka Bir şey değil. HTC, öyle veya böyle aşılacak zorlukları müşterilerinin önünden çekiyor.

Akılı telefon pazarının yükselen yıldızı
    Firma, şu ana kadar akıllıca stratejiler yürütmüş gibi görünüyor: 2010 yılında 0.9 olan pazar payı, 2011 yılında yüzde 2.2’ye fırladı. Bootloader sorunun aşılması, küresel düzeydeki pazar payını yükseltebilir lakin kar marjına nasıl yansıyacağı merak konusu.

• Beyler bu haber çıkalı çok olmuş yeni bir habermiş gibi yayınladığım için kusuruma bakmayın. İyi bir şekilde incelememişim. İyi forumlar...
  • Beyler cihaz hakkinda tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim. lg optimus black kullaniyorum. bizim cihaza hala ginger gelmedi. geldi gelecek kamera sakasi gibi. yalniz lg optimus black e resmi ics gelecek tabi ne zaman onu bilmem.
    sizin cihazi alabilirim. ekran 4 inc ayni
    oyunlarda bir problem yok sanirim
    foto kalitesi
    ses kalitesi
    sarj suresi
    Htc ics icin incredible s e resmi destek verecek mi bu cok onemli
    cihazda problem nelerdir
    yardimci olursaniz cok sevinirim
  • Arkadaslar tel komple kapalıyken ayarlanan calar saat calmıyor farkeden oldumu? bunu gırebılırmıyız yada bı program falan varmı anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.