Şimdi Ara

HTC imei değiştirme hakkında.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
10
Favori
71.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme yapsak imei silinme olurmu peki ?
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Normal olarak telefona gelen güncellemeleri kurabilirsiniz imei uçma gibi sorunlar olmuyor htc lerde olağan dışı bir durum olmadığı müddetçe...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    htc one x in yurt dışı bir cihazı var arkadaşta pasaport kayıt yaptırdı sanıyordum baktım nokia nın eski bir telefonu kayıtlı gözüküyor. Güncelleme kontrol edildiğinde güncelleme gözükmüyor. htc managerı denemedim.
  • güncelleme ile imei gitmiyor ben yeni güncellemeyi otomatik olarak kurdum sorun çıkmadı imei de duruyor
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Htc de güncellemeler cid numarasına göre dağıtılıyor mesela forumda hala sense 5 güncellemesini alamamış arkadaşlar var sizin cid numaranıza da daha verilmemiştir hocam büyük ihtimal...

• Takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Htc de güncellemeler cid numarasına göre dağıtılıyor mesela forumda hala sense 5 güncellemesini alamamış arkadaşlar var sizin cid numaranıza da daha verilmemiştir hocam büyük ihtimal...

Bak bu durum sevindirici, imei işlerine pek girmediğim için net bilgim yoktu. teşekkürler
  • mrb arkadaşlar bir arkaştan one x alacam oldukça temiz kullanmiş çizik falan yok 32gb modeli yalnız sahte imei attırmiş baya uzun zamandır öyle kullanıyor ıphone aldığı için bana uygun bir fiyata satacak imei atmış ama ileri ki zamanlar sorun olur mu? bir sıkıntı çıkar mı tel.? fiyatına da 550 dedi normalde telefoncuya götürdük bende bu cihaz olsa 850 den aşağı satmam dedi... banada 550 ye bırakırım dedi alacam gibi ama imei işi beni korkuttu yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arthur90 -- 8 Ekim 2013; 23:17:26 >
  • arkadaşlar bursadan olupta htc ye imei atılan bir yer biliyormsnz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxball

arkadaşlar bursadan olupta htc ye imei atılan bir yer biliyormsnz?

Bursada şuan için yok maalesef.
  • tayfunay kullanıcısına yanıt
    istanbulada giderim ben yaa bi tane 0ne x alıcmda istanbulda kesin olarak nerede yaptırablrm ve ne kadardr fiyatı bilen var mı arkadaşlar
  • İstanbulda kesin vardır doğubanka bir uğra oralarda yapıldığını duydum ama tam neresi bilmiyorum. Bilen biri cevap veriri muhakkak.
  • Genclik yok mu istanbuldan bi cvp??

• istanbldn kimse yok mu yaa koca forumda bana bi cvp verecek. bekliyorm sipariş vericem aliexprsstn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

İstanbulda kesin vardır doğubanka bir uğra oralarda yapıldığını duydum ama tam neresi bilmiyorum. Bilen biri cevap veriri muhakkak.

Doğubank'ın 3.katında Doğubank'ın telefon teknik servisi var ve her türlü model cihaza imei atıyorlar orada.Ben ve kardeşim 1 hafta önce HTC ONE ve SAMSUNG S4 cihazımıza yaptırmıştık ve şuanda sorunsuz kullanıyoruz ve ayrıca otadan güncellemelerde sorun olmuyor bizzat kendim denedim ve son olarak fiyatınıda söyleyeyim :) Tüm modellere 30 tl ye yapıyorlar.Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likable_21 -- 20 Ekim 2013; 3:19:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable_21

quote:

İstanbulda kesin vardır doğubanka bir uğra oralarda yapıldığını duydum ama tam neresi bilmiyorum. Bilen biri cevap veriri muhakkak.

Doğubank'ın 3.katında Doğubank'ın telefon teknik servisi var ve her türlü model cihaza imei atıyorlar orada.Ben ve kardeşim 1 hafta önce HTC ONE ve SAMSUNG S4 cihazımıza yaptırmıştık ve şuanda sorunsuz kullanıyoruz ve ayrıca otadan güncellemelerde sorun olmuyor bizzat kendim denedim ve son olarak fiyatınıda söyleyeyim :) Tüm modellere 30 tl ye yapıyorlar.Saygılar.

hay senden allah razı olsun yaa :) tşkler dostum...
  • quote:

quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxball

quote:

quote:

hay senden allah razı olsun yaa :) tşkler dostum...

Ne demek dostum lafı olmaz.
  • uzun zamandır bende araştırıyorum, şöyle bir video buldum, göstermiş anlatmış download linki vermiş. lakin birinci sim kartın imei değiştirmeme rağmen 2. sim kartın imesini değiştiremedim bu programdan anlayan yada nasıl yapılacağını bile var mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=KVh795-DQnc
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

uzun zamandır bende araştırıyorum, şöyle bir video buldum, göstermiş anlatmış download linki vermiş. lakin birinci sim kartın imei değiştirmeme rağmen 2. sim kartın imesini değiştiremedim bu programdan anlayan yada nasıl yapılacağını bile var mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=KVh795-DQnc

Buradaki program ile sadece mtk işlemciler ve dediğine göre samsunglara atılıyormuş, HTC, LG gibi markalarda işe yarayacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.