Şimdi Ara

HTC HERO SAHİPLERİ LÜTFEN KVK YI ARAYALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kvk dan alınma htc hero sahibiyim. ben bu telefonu amerikadan almış ve burada kullanan bir arkadaşta görüp beğenmiştim. neyse konu malumunuz market,bluetooth falan çalışmıyor,,ben dün KVK teknik servisini 0216 444 1585 nolu numaradan aradım,market uygulamasının neden çalışmadığını sordum aldığım cevap : "google market uygulamasını türkiyede çalıştırmıyor bu yüzden sorunun KVK ile veya HTC ile ilgisi yok beyefendi" yalana bakarmısınız arkadaşlar,,bluetooth un çalışmadığını söylüyorum "bize böyle bi sorun bildirilmedi" diyor, yazılımdan kaynaklı olduğunu söylüyorum "yok öyle bişey diyor", forumlarda market uygulamasının çalışmama nedeni KVK olduğu yazılıyor diyorum,,biz FORUMLARDA YAZILANLARI MUHATAP ALMAK DURUMUNDA DEĞİLİZ diyor...
    lütfen herosunu KVK dan alan arkadaşlar KVK teknik servisini arayarak tepkilerinizi gösterin bunlar işi yüzsüzlüğe vurmuş durumdalar

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetben54

"google market uygulamasını türkiyede çalıştırmıyor bu yüzden sorunun KVK ile veya HTC ile ilgisi yok beyefendi" yalana bakarmısınız arkadaşlar

bu konuda haklılar. bu sorun google'dan kaynaklanıyor
    bluetooth ile ilgili sorun nedir tam olarak? kulaklığa bağlanamıyor musunuz?
  • bluetooth ile dosya transferi proğramı çalışmıyor, versiyon 2 de çalışacak diye yazıyor,,ayrıca sorun nasıl google dan kaynaklanıyor? çünkü dışardan gelen telefon aynı yazılıma sahip olmasına rağmen marketi çalıştırıyor.
  • quote:

bluetooth ile dosya transferi proğramı çalışmıyor, versiyon 2 de çalışacak diye yazıyor,,ayrıca sorun nasıl google dan kaynaklanıyor? çünkü dışardan gelen telefon aynı yazılıma sahip olmasına rağmen marketi çalıştırıyor.

android 1.5'te zaten bt dosya transferi yapılamıyor. sonraki versiyonlarda yapılabiliyor.

sorun google'ın market kullanımı için türkiyeye izin vermemesinden kaynaklanıyor. hiçbir official türk romunda şu an için market yok. ancak romu değiştirip farklı bir rom yükleyebilirseniz markete kavuşursunuz.
  • mesele anlaşılmıştır teşekkür ederim,,kvk operatörüde böyle açıklasa sorun yok,,yazılım resmi olarak güncellenirse belki düzelir diye umalım artık
  • quote:

mesele anlaşılmıştır teşekkür ederim,,kvk operatörüde böyle açıklasa sorun yok,,yazılım resmi olarak güncellenirse belki düzelir diye umalım artık

ben prensip olarak hiçbir çağrı merkezi görevlisinden ve teknoloji marketi çalışanından yardım alamayacakmış gibi davranırım hep, genel olarak benden daha bilgisiz oluyorlar

4 gözle güncellemeyi bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.