Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
12
Favori
484.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

ayak üzeri inceleme:

http://translate.google.co.uk/translate?u=http%3A%2F%2Ftechblog.gr%2Fmobile%2Fhtc-leo-aka-hd2-spy-photos-6543%2F&sl=el&tl=en&hl=en&ie=UTF-8

Touch HD'deki video performansı düzelmiştir umuyorum. nerdeyse 2 katı işlemci var.

Telefonun paçasından karizma damlıyor @Reis akşam akşam uçurdun beni.

• Bugün Leo gübü olmuş ama haberimiz yokmuş

Cihaz gerçekten görünüş ve hız olarak insanı mest ediyor. Boyutlara göre bu kadar geniş ekran olunca çok etkileniyor insan.

Ancak; Rachael mantıklı düşündüğümüz zaman bu cihazın 1 adım önünde yer alır.

1- İşletim sisteminin Android oluşu. Bu hız, verim, kullanılabilirlik açısından ayrıca gelecek vaad etmesi açısından çok büyük bir avantajdır. Ayrıca HTC kadar Sony Ericsson'lardaki kullanıcı desteğini de unutmamak lazım.

2- Rachael, hem müzik hem de kamera performansı açısından, bu güne kadar çıkmış cihazlara ve markaların bu konulardaki tecrübelerine bakarsak, Leo'dan yine üstün olacaktır.

3- Boyut olarak yakın olacaklarını tahmin ediyorum(Leo'nun ekranı büyük çerçevesi ince, Rachael'ın ekran 0.3'' daha küçük çerçevesi biraz daha kalın). Ayrıca Rachael'da multitouch desteği muamma -ki tahminimce olmayacaktır.

4- Tasarım görecelidir. İkisi de harikulade.

5- Sony Ericsson'un en büyük dezavantajı; çıkış tarihi..

Bundan daha ayrıntılı fikir yürütmek mümkün değil şuan için. Rachael'ın tanıtımını merakla bekliyoruz. Umarım 21 Eylül'de açıklayacağı yeniliklerle beraber Sony Ericsson Rachael'ı da tanıtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

leo özellik olarak harika gözüküyor tipki toshiba tg01 gibi fakat gercekten cepte tasinabilecek cinsten telefonlar degil,bu söyledigim tecrübeyle sabittir bir ara toshiba tg01 e niyetlendim fakat gidip inceleme firsati buldugumda cep icin degil ceket cebi veya canta icin üretilmis oldugunun farkina vardim incelik olarak süper fakat telefon inanin cepte tasinabilir degil tasiyan varsada kendine kalmis ,bu telefonda daha büyük olduguna göre bundada ayni sorun var demektir.keske bu telefonun boyutlari 3,8" gecmeseydi bence zaten sinirda bu olmali.
    htc sonunda led koyabildi sesimizi duymus

quote:

Orijinalden alıntı: uygar2580

Abartmayın çokta büyük değil bence.

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

Toshiba TG01de 4,1" ekran var fakat Leonun kasası daha dar görünüyor, çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

sana katılıyorum. leo sadece ceket veya mont cebinde tasınabilir bir cihaz gibi görünüyor. örneğin kot pantolonun cebine girebilecegini sanmıyorum. girerse de zor çıkar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

leo özellik olarak harika gözüküyor tipki toshiba tg01 gibi fakat gercekten cepte tasinabilecek cinsten telefonlar degil,bu söyledigim tecrübeyle sabittir bir ara toshiba tg01 e niyetlendim fakat gidip inceleme firsati buldugumda cep icin degil ceket cebi veya canta icin üretilmis oldugunun farkina vardim incelik olarak süper fakat telefon inanin cepte tasinabilir degil tasiyan varsada kendine kalmis ,bu telefonda daha büyük olduguna göre bundada ayni sorun var demektir.keske bu telefonun boyutlari 3,8" gecmeseydi bence zaten sinirda bu olmali.
    htc sonunda led koyabildi sesimizi duymus

quote:

Orijinalden alıntı: uygar2580

Abartmayın çokta büyük değil bence.

Toshiba TG01de 4,1" ekran var fakat Leonun kasası daha dar görünüyor, çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

sana katılıyorum. leo sadece ceket veya mont cebinde tasınabilir bir cihaz gibi görünüyor. örneğin kot pantolonun cebine girebilecegini sanmıyorum. girerse de zor çıkar :)

Hocam foto seni yanıltmasın fotodaki telefon toshiba tg01 129mm htc leo 121mm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Bugün Leo gübü olmuş ama haberimiz yokmuş

Cihaz gerçekten görünüş ve hız olarak insanı mest ediyor. Boyutlara göre bu kadar geniş ekran olunca çok etkileniyor insan.

1- İşletim sisteminin Android oluşu. Bu hız, verim, kullanılabilirlik açısından ayrıca gelecek vaad etmesi açısından çok büyük bir avantajdır. Ayrıca HTC kadar Sony Ericsson'lardaki kullanıcı desteğini de unutmamak lazım.

2- Rachael, hem müzik hem de kamera performansı açısından, bu güne kadar çıkmış cihazlara ve markaların bu konulardaki tecrübelerine bakarsak, Leo'dan yine üstün olacaktır.

3- Boyut olarak yakın olacaklarını tahmin ediyorum(Leo'nun ekranı büyük çerçevesi ince, Rachael'ın ekran 0.3'' daha küçük çerçevesi biraz daha kalın). Ayrıca Rachael'da multitouch desteği muamma -ki tahminimce olmayacaktır.

Bundan daha ayrıntılı fikir yürütmek mümkün değil şuan için. Rachael'ın tanıtımını merakla bekliyoruz. Umarım 21 Eylül'de açıklayacağı yeniliklerle beraber Sony Ericsson Rachael'ı da tanıtır.

21 Eylulde ne olucak ki acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: charliee

quote:

Orijinalden alıntı: Figure

Bugün Leo gübü olmuş ama haberimiz yokmuş

21 Eylulde ne olucak ki acaba ?

# Sony Ericsson 21 Eylül için ne planlıyor? # -> http://forum.donanimhaber.com/m_34495775/tm.htm

• Ben de rezalet bir i8910 deneyiminden sonra (telefondan kaynaklı değil; sebep= yalancı samsung+cahil ve umursamaz telpa+symbian s60 v5'in en eski versiyonu. Bu mükemmel kombinasyon sayesinde rezalet yaşadım) iphone 3gs ye döndüm. Bu gün biraz araştırırken internette HTC Pro Three ya da diğer adıyla Leo'yu gördüm ve ilk görüşte aşkı "bir kez daha" yaşadım. Sanırım bu telefonu alacağım. Bir dönem HTC TyTN II kullanmıştım. Winmo'ya gıcık olmuştum o zaman ama HTC'nin desteğine hayran kalmamak mümkün değil. Üstelik diğer winmolu cihazları gördüğümde HTC'ye daha da hayran olmuştum. Çünkü adamlar artık cihazlara ne katıyorsa ne koyuyorsa winmo en sorunsuz HTC'nin cihazlarıyla çalışıyor BENCE. Bir de bu Leo'da yeni ve daha kullanışlı olduğu aşikar olan winmo olduğunu hesaba katarsak bence gayet stabil olacak. Donanımsal özelliklerini ve yapabileceklerini saymıyorum bile. Ufak ufak 3gs'ye de gidici gözüyle bakmaya başladım, kaldı ki alalı daha 1 günü doldurdu.

Herşey bir yana da; Vipracing,nanaka9,ayhan_guler,Figure gibi değerli arkadaşları da burada görmek beni cihaza daha da ısındırdı. Hayırlısı diyelim artık.Bu arada bu gün internette 2009 Ekim'de satışa sunulabileceği ile ilgili gayrı resmi bir haber de okudum bilginize.

Ekleme: Konuyla alakasız olacak ama alttaki resimde dikkatinizi çekecektir. Telefon adamın elinde 5800 kadar duruyor. Bu resimlerin çekildiği adamların ne büyük elleri var anlayamıyorum ya. Bizim i8910 bile bunun gibi bir resimde herifin elinde kayboluyordu adeta. Adamlarda yaba gibi el var be kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KadirşinaS_ -- 19 Eylül 2009; 1:48:30 >

• Kadir inşallah sonumuz i8910 gibi olmaz
  • Uzun zamandır ilk defa isteklerime bu kadar uyan bir cihaz gördüm. Aylar süren arayışı Toshiba TG01 sonlandırır mı diye düşünürken şu anda HTC Leo öne geçti. Bu arada SE Rachael de oldukça iyi gibi görünüyor ama Leo gelene kadar Android cihazlar ciddi bir atılım yapmazsa, tercihim Leo'dur.

Yalnız; videonun özellikle son kısımlarında adam ekrana dokunmuyor, resmen bastırıyor gibi geldi bana. Hatta tek dokunmada algılatamadığı birkaç durum da oldu. Oradaki görüntü tıpkı resistive ekran kullanır gibiydi nedense??
  • ekranın capasitif veya amoled oldugu belli mi acaba ?
  • Arkadaşlar üç telin de boyutlarını paintte çizdim.. Büyükten küçüğe doğru sırasıyla Leo-Iphone-5800.. Gördüğümüz üzere Leo gerçekten büyük...

Yükseklik----En----Kalınlık

Leo : 121 x 67 x 11 mm
    Iphone: 115.5 x 62.1 x 12.3 mm
    5800: 111 x 51.7 x 15.5 mm

Leo umarım cepte taşınabiliyordur.. Verilere bakınca kağıt üstünde iphonela çok fark yok gibi geliyor ama bazen iphone bile tek elle zor kullanılırken Leo nasıl kullanılıyor kim bilir.. Umarım gerçekten bıkkınlık yaratıcak kadar ya da taşınmayacak kadar büyük değildir.. 5800 kullanan birisi olarak şahsen Leonun boyutundan gözüm korkmadı değil.. Iphone kullansaydım belki bukadar yadırgamazdım..

Ama bu özelliklere sahip olması ve bukadar şık bir cihaz olması da akılları çelmiyor değil.. Umarım gerçekten güzel ve ele alınca uygun boyutlarda hissettiren yadırganmayan bir cihazdır..

• emegıne saglık valla ben psp yı bıle cebımde tasıyorum vız gelır bunlar bana xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Kadir inşallah sonumuz i8910 gibi olmaz

İkinizinde ağzından yel alsın

Bir kaç foto daha ekliyeyim :

• İnternette araştırdıkça ısınıyorum ben bu cihaza ama boyut sorun olmaz inşallah. Yani cicim ayları geçtikten sonra yanımıza bile almak istemezsek fena olur. Hatırlıyorum, sırf kalınlığı yüzünden n95'i bile bazen yanımda taşımıyordum.
  • haydaa kulaklık girişini aşağıyamı yapmışlar...ters yahu..üstte daha ii olurdu kablolar kıvrılmazdı..
  • Herşey iyi hoş da, şu videoda sonlara doğru kamera ile ilgili olan kısım beni baya korkuttu yalnız. Adam kamerayı açtığında hiç de hoş olmayan şeyler oluyor sanki. Yoksa ben mi evham yapıyorum. Buyrun takdir sizin.

http://www.youtube.com/watch?v=Xaw84roLOUQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KadirşinaS_ -- 19 Eylül 2009; 12:55:24 >
  • Flash desteği konusunda bir bilgi varmı?N900 full flash ile geliyor.Cebime 2000 liralık alet alıpta nette kısıtlı şekillerde gezmeyi kaldıramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Herşey iyi hoş da, şu videoda sonlara doğru kamera ile ilgili olan kısım beni baya korkuttu yalnız. Adam kamerayı açtığında hiç de hoş olmayan şeyler oluyor sanki. Yoksa ben mi evham yapıyorum. Buyrun takdir sizin.

http://www.youtube.com/watch?v=Xaw84roLOUQ

Hocam daha tester onlar vıdeo ıle ılgılıde bır problem var yanılmıyorsam

• telefon eksizsiz de ne zaman çıkacak ya bu? bi bunu bi lg crystalı beklemekten ömrümden ömür gitti.
  • 21inde net imkanım olmicak şansa bak figure halleder se başlıklarını
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.