Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
12
Favori
484.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah en kısa sürede çıkar artık sabırsızlanmaya başladım.
    http://resim.donanimhaber.com/m_34524231/tm.htm buda leonun yeni rakibi archos.
  • Reis benden önce davranmışsın

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

Bende bekliyorm 1-1 review larını merak ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 18 Eylül 2009; 21:43:17 >

• benimki son mesaj öteki sayfada kaldı sayfa başı olması güzel oldu
  • Evet videoda görünen o ki resmen multitouch.. HTC Leo böyle gelirse çok üzer ama bazı arkadaşları
  • Bukadar hızlı işlemcinin kabiliyetlerinden yararlanmak bu olsa gerek.. Videoda multitouch.. Bu gerçekten süper bir olay.. Hem de daha hiçbir optimizasyon yokken bukadar hızlı yapılabiliyor oluşu.. Teklemeden zoom in zoom out yapılıyor oluşu.. İleride daha da iyileştirileceği düşünülünce (HTC support) mükemmel bir cihaz ve özellik olmuş gerçekten..

Ayrıca bir arkadaşın da belirttiği gibi benim de takıntılı olduğum konuların başında kocaman kasaların çevresi hep boş kalırdı bugüne kadar çıkan cihazlarda ekranlar küçük olurdu kasaya göre.. HTC içimizden geçenleri okumuş olmalıki ekranı fitefit oturtmuş kenarlara neredeyse.. Kasası çok şık ve ince.. Ekranın büyüklüğü gerçekten muhteşem..

İdeal olan kasa büyüklüğünden biraz uzaklaşsa da (mesela HTC HD nin kasa büyüklüğü) ilgilenenler dert etmez yine de satın alacaklardır.. Bir de yavaş yavaş multimdya özellikleri tavana vuran bu cihazlarda artık hdmi çıkışı da görürsek çok iyi olur diye düşünüyorum.. Böylece 720p videoları hiçbir araca gerek olmadan direk LCDye bağlayıp izleyebiliriz.. Bu gerçekten süper olurdu.. İşlemci hızları artık bu uygulamaları destekliyor gibi.. 1ghz gerçekten çok hızlı olmalı (windowsun hantal yapısına rağmen)

Bir de 3.5 mm kulaklık girişi olması çok sevindirici bir olay.. Standart kulaklıklar kullanılabilecek böylece..

Bu aleti yakından takibe aldım umarım gerçekten her özelliğiyle çok iyi çıkar zira simbiandan yavaş yavaş sıkılmaya başladım 5800 ı elden çıkarıp bundan alabilirim belki.. Umarım incelemeleri biranönce nete sızar.. Unboxing videolarının hastası olduğum için bunu da merakla beklemekteyim..

Dip Not: Dezavantaj olarak pilin zayıf olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.. Bu cihaz o ekranla 1 günden fazla gitmez.. Kullanmazsanız belki 2 gün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutu07 -- 18 Eylül 2009; 5:35:55 >

• En son i8910 HD kullanıyordum. Şimdi Iphone 3gs kullanıyorum.

Tövbe ettim bir daha symbian'a. kapısından geçmem i8910 gibi bir cihaz bile kurtaramamış o işletim sistemini. Ancak O makina bir özellik vardıki hiç aklımdan çıkmıyor: AMOLED ekran. Tek kelime ile harika bir ekran. O yüzden Samsung I8000 ile bu leo aradında kaldım. biri AMOLED ama dirençsel ekran diğeri TFT ama kapasitif ve daha büyük ekran üstelik daha hızlı da.

HTC Leo ağır basıyor ama AMOLED ekran da tek başına ayrı bir dünya ondan da vaz geçemiyor insan. HTC'nin arabirimi diğer winmo makinalara da kurulabiliyor mu arakdaşlar?

Kolay gelsin
  • HQ fotolar

http://ai.rs/2009/09/htc-leo/

mutlaka bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 18 Eylül 2009; 16:36:54 >
  • Telefona bayıldım işin en zor yanı beklemek galiba ekimde çıksa bari.
    3 tane gözdem var şu anda
    1=SE Rachael
    2=HTC Leo
    3=HTC Touch hd2 her ne kadar belli olmasada iyi bir telefon olacağını düşünüyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D9369ED2 -- 18 Eylül 2009; 18:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_guler

En son i8910 HD kullanıyordum. Şimdi Iphone 3gs kullanıyorum.

Tövbe ettim bir daha symbian'a. kapısından geçmem i8910 gibi bir cihaz bile kurtaramamış o işletim sistemini. Ancak O makina bir özellik vardıki hiç aklımdan çıkmıyor: AMOLED ekran. Tek kelime ile harika bir ekran. O yüzden Samsung I8000 ile bu leo aradında kaldım. biri AMOLED ama dirençsel ekran diğeri TFT ama kapasitif ve daha büyük ekran üstelik daha hızlı da.

HTC Leo ağır basıyor ama AMOLED ekran da tek başına ayrı bir dünya ondan da vaz geçemiyor insan. HTC'nin arabirimi diğer winmo makinalara da kurulabiliyor mu arakdaşlar?

Kolay gelsin

Tamamı ile hak veriyorum,

Bende AMOLED'i her ne kadar sevsemde biliyoruzki WM in desteklediği renk sayısı 64/65k.Palet dar.Samsung da : Temeli aynı olsada ekran teknolojisi bakımından (Capacitive/resistive) i8910 ile I8000 arasında da fark olucaktır+HTC dar renk paleti ile ekran yapmayı biliyor (i8910 da dahi renk geçişlerinde banding mevcutken I8000 i8910 ile eşdeğer yada yakın olmasını beklememek lazım).Symbiana bende sempatimi kaybetmeye başladım ama bunca senedir öğrendiğim şeylerden biriside :

Eğer WM cihaz alınacaksa : HTC alınır.

HTC gerçekten gördüğüm en stabil WM versiyonlarını ve görece en problemsiz firmware ve donanıma sahip cihazları üretiyor.Kullanıcı desteği ise bildiğimiz gibi inanılmaz boyutlarda.Eminimki bu cihaz ile bir çok yeniliğede imza atacaklardır.(Destek knosundan Samsung un adını bile anmak istemiyorum).Belki i8910 daki gibi AMOLED'e sahip olsmasada ekran aydınlatması konusunda I8000 gerisinde kalabilir yinede onun dışındaki her konuda eminimki HTC farkı belli olucaktır.

Bende mini HDMI çıkışlarının artı bu tipte ki üst uç cihazlarda yer bulmasından yanayım.

Eğer web browserinide doğru düzgün yaptılarsa N900 ile yarışır diye düşünüyorum.N900 ünde kendine özgü ciddi avantajları söz konusu .Özellik ile iş web olunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 18 Eylül 2009; 21:46:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nanaka9

Telefona bayıldım işin en zor yanı beklemek galiba ekimde çıksa bari.
    3 tane gözdem var şu anda
    1=SE Rachael
    2=HTC Leo
    3=HTC Touch hd2 her ne kadar belli olmasada iyi bir telefon olacağını düşünüyorum.

Benim N900, HTC Leo ve Rachael

Rachael'daki tip hiç1inde yok. (tabi cihaz öyle çıkarsa)
    Özellikleri kesinleşince ona da 1 bakıcaz.

Video için teşekkürler. Cihazın hızı ciddi manada hissediliyor menü geçişlerinde falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 18 Eylül 2009; 19:54:22 >
  • @Nanaka9 kesınlıkle katılıyorum

1-Se Rachael
    2-HTC Leo
    3-HTC HD 2

nanaka9 bunlar arasında gorunen ozellıkleriyle hangısı ıyı acaba bır tespıt yaptın mı ?
  • Video incelemeler de yavaş yavaş nete düşmeye başlamış..

Pil konusunu yeniden düşündüm de mutlaka universal ve daha kalın piller hazırlanacaktır bu cihaz için.. Cihazın çok ince olduğu da düşünülünce arka tarafta biraz kalınlaşma göze alınıp daha büyük bir pille değiştirebilir kullanıcılar.. Ama keşke kendisi 1500 miliamper pile sahip olsaydı.. 5800 ımdaki 1320 miliamper pili düşündüğümde Leonun ekranı ve işlemcisi de gözönüne alındığında en az 1500 miliamper kurtarır diye düşünüyorum..

Acaba 720p videoları göstermedeki performansı nasıl.. İşlemcinin nimetlerini tam anlamıyla kullanabiliyor mu.. Stylus kalem olmadan kullanımı İphone kadar rahat mı.. Çeşitli arayüzlerle özelleştirilebilir olması (Shell) aslında büyük avantaj bu sayede kullanım baya baya rahatlar.. Ayrıntılı videoları sabırsızlıkla bekliyorum.. Bir de İphone veya 5800 ile boyut olarak karşılaştıran fotoğraf görebilsem tam süper olacak..

• HTC konusunda kesinlikle aynı fikirdeyim Vipracing,

HTC için custom firmware bulmak da son derece kolay birşey buna hiç şüphe yok.

İbre ben de iyiden iyiye HTC kaydı. Son winmo 6.5 firmware'leri de hayli düzelmeye başladı. Microsoft sanki biraz toplarlanıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_guler -- 18 Eylül 2009; 21:22:12 >
  • HTC gerçekten WM yi apayrı bir boyuta taşıyor bunu kabul etmek lazım.Hep derim Microsoft HTC kadar uğraşmış olsa WM bu gün çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

Benim listede habire N900 ile LEO yer değiştiriyor ama LEO burun farkı ile daha ağır basıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 18 Eylül 2009; 23:19:19 >
  • leo özellik olarak harika gözüküyor tipki toshiba tg01 gibi fakat gercekten cepte tasinabilecek cinsten telefonlar degil,bu söyledigim tecrübeyle sabittir bir ara toshiba tg01 e niyetlendim fakat gidip inceleme firsati buldugumda cep icin degil ceket cebi veya canta icin üretilmis oldugunun farkina vardim incelik olarak süper fakat telefon inanin cepte tasinabilir degil tasiyan varsada kendine kalmis ,bu telefonda daha büyük olduguna göre bundada ayni sorun var demektir.keske bu telefonun boyutlari 3,8" gecmeseydi bence zaten sinirda bu olmali.
    htc sonunda led koyabildi sesimizi duymus

quote:

Orijinalden alıntı: uygar2580

Abartmayın çokta büyük değil bence.

Toshiba TG01de 4,1" ekran var fakat Leonun kasası daha dar görünüyor, çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Eski Touch HD de multimedya olarak 2 sıkıntım vardı.Rakiplerine göre (N serisi cihazlar ve iPhone ile Samsung i8910)

- 'Saman' gibi yavan ve vasat 'kuru'/cihaza yakışmayan kötü bir mp3 perfomansı

- Hayal kırıklığı yaratacak video oynatma performansı (Core player gibi yazılımlarda asla çare olamadı HD ye göre optimize edilemedi)Umarım HTC bu konuları yine es geçmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charliee

@Nanaka9 kesınlıkle katılıyorum

1-Se Rachael
    2-HTC Leo
    3-HTC HD 2

nanaka9 bunlar arasında gorunen ozellıkleriyle hangısı ıyı acaba bır tespıt yaptın mı ?

Bu aralar android işletim sistemli bir telefon almak istiyorum aynı anda piyasaya çıksalar Rachaeli alırdım sanırım.
  • Cok kaliteli cihaz olmus benim gozumde N900den ileride bir cihaz
  • ayak üzeri inceleme:

http://translate.google.co.uk/translate?u=http%3A%2F%2Ftechblog.gr%2Fmobile%2Fhtc-leo-aka-hd2-spy-photos-6543%2F&sl=el&tl=en&hl=en&ie=UTF-8

Touch HD'deki video performansı düzelmiştir umuyorum. nerdeyse 2 katı işlemci var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.