Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
12
Favori
484.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

Orijinalden alıntı: zizivana

o kadar bahsediyorsunuz htc hd2 den süper filan diye

iphonda Sketchbook var

varmı? wm htc de

noldu size biri kuyruğunuza mı bastı acaba? gelmiş htc konusunda iphone iphone diye bağrıyorsun.. varmı yok mu diye düzgün bir şekilde sorarsın düzgün cevabını alırsın.. tipik iphoncu tripleri hor görmemek lazım

ben htc hd2 ile gayet memunum bence müthiş iş çıkartmışlar romda güzel htc sense de programlar da
    +1000

• quote:

Orijinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

iphonda Sketchbook var

varmı? wm htc de

noldu size biri kuyruğunuza mı bastı acaba? gelmiş htc konusunda iphone iphone diye bağrıyorsun.. varmı yok mu diye düzgün bir şekilde sorarsın düzgün cevabını alırsın.. tipik iphoncu tripleri hor görmemek lazım

+1000

galiba htc fena korkuttu elmacilari,isleri hd2 yi karalamak
    ,burasi iphone konusma yeri degil

hd2 tek sorunu program larin birlesmis olmamasi,makina olarak rahat ustun bos yere sikintiya girmenize gerek yok

• quote:

iphonda Sketchbook var

varmı? wm htc de

Birader senin yaptığın, gavura kızıp orucu bozmak gibi bir şey. PARALI satılan bir programın, Winmobil sürümünün olmaması, HTC'nin ayıbı mı? yoksa Yazılımı yapan firmanın ayıbı mı ? Bu dediğiniz, donanım ve yazılım firmalarının linux'a destek vermemesi yüzünden, "Linux kötü, Windows iyi" demeye benziyor. Lütfen iphone'cular shit atmasın...

Senden sonra benzer program varmı diye şöyle bir youtube'a baktım;

Hemde ücretsiz, İndirmek İçin tıkla
    Hadi şimdi kenarda 5 dk utan gel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamalay -- 22 Mart 2010; 23:22:56 >

• eline emeğine sağlık karamalay güzel bi programmış, sitedeki diğer programlar da enteresan..
  • Şu cihazı turkcell hattımla kontratlı şekilde alsammı diye günlerdir düşünüyorum bir türlü karar veremedim
  • LÜTFEN YARDIM......merhaba arkadaşlar,HTC HD2 ile internetten netload,**** ,hotfile gibi indirme sitelerinden indirme yapabilirmiyiz.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauronvoko

LÜTFEN YARDIM......merhaba arkadaşlar,HTC HD2 ile internetten netload,**** ,hotfile gibi indirme sitelerinden indirme yapabilirmiyiz.yardımcı olursanız çok sevinirim.

evet indirebiliyorsunuz.. rapid ve hotfileden sürekli dosya indiriyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

Şu cihazı turkcell hattımla kontratlı şekilde alsammı diye günlerdir düşünüyorum bir türlü karar veremedim

Bence MS'nin , Winmobil 7 çıktıktan sonra , 6.5 sürümüne destek vermiyeceğini açıkladıktan sonra, HTC'nin de HD2 için Winmobil7 güncellemesi yapmıyacağını açıklamasından sonra HD2 almanın bir eprisi kalmadı bana göre. Kendim henüz almadım, ancak 2 aydır buradaki kullanıcılardan aldığım geri bildirimler, ve şirketlerin açıklamaları alma fikrinden beni iyice soğuttu. Burada ki yorumlara göre de standart batarya'nın az gidiyor olması ve stabil bir rom'un halen çıkmaması bu fikrimi kuvvetlendiriyor.

Hele birde amoled ekranları görünce şahsen bir HD3 bekleyişine girdim iyice. 2010'un sonunu görene kadar beklemeye karar verdim, yeni bir cihaz almak için.

Birde dün bir başlıkta Turkcell kontratlı alan kişilerin faturasının belirlenenden daha fazla geldiğini okudum. Yinede karar sizin. HD2 şuan alınacak en iyi telefon, bunu kimsede inkar edemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.e.m.i.h

peki hangi romeosu yükledin? 6.5.5 in en son versiyonunu yüklemiştim ben.belki ondan olabilir.sonuçta aynı telefon farklı olmaması lazım

s.e.m.i.h

ancak şimdi gördüm mesajınızı,
    romeos'un 6.5.0 kullanıyorum. task'dan da zorlayabilecek ve kullanımda olan neler var diye bakıyorum, çok farklı birşey yok.

şu şekilde bir test yapıyorum, pil kullanımıyla alakalı %100'ken şarjdan çekiyorum ve tam 10dakikalık bir mp4 dosyasını çalıştırıyorum sessizde, movie bitince bakıyorum ki 96'ya düşmüş.

benim verdiğim bu değerlere yorum yapabilecek olanlar varsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karamalay

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

Şu cihazı turkcell hattımla kontratlı şekilde alsammı diye günlerdir düşünüyorum bir türlü karar veremedim

Bence MS'nin , Winmobil 7 çıktıktan sonra , 6.5 sürümüne destek vermiyeceğini açıkladıktan sonra, HTC'nin de HD2 için Winmobil7 güncellemesi yapmıyacağını açıklamasından sonra HD2 almanın bir eprisi kalmadı bana göre. Kendim henüz almadım, ancak 2 aydır buradaki kullanıcılardan aldığım geri bildirimler, ve şirketlerin açıklamaları alma fikrinden beni iyice soğuttu. Burada ki yorumlara göre de standart batarya'nın az gidiyor olması ve stabil bir rom'un halen çıkmaması bu fikrimi kuvvetlendiriyor.

Hele birde amoled ekranları görünce şahsen bir HD3 bekleyişine girdim iyice. 2010'un sonunu görene kadar beklemeye karar verdim, yeni bir cihaz almak için.

Birde dün bir başlıkta Turkcell kontratlı alan kişilerin faturasının belirlenenden daha fazla geldiğini okudum. Yinede karar sizin. HD2 şuan alınacak en iyi telefon, bunu kimsede inkar edemez.

Bence cihazdan soğumanın alemi yok! Bahsedilen tarihlere daha 1 yıl var. Bence cihazı alın ve sonuna kadar kullanın, keyfini yaşayın, WM7 mi çıktı, HD3 mü çıktı, ha ondan sonra düşünürüz ne yapacağımızı. Bir telefon zaten 5 yıl kullanılacak hali yok ya! En fazla 1-2 yıl. Ondan sonra insan değişiklik istiyor zaten. Yani diyeceğim daha ortada fol yok yumurta yokken karamsarlık yapmanın ne alemi var? MS WM 6.5'uğu desteklemese ne olur? O zaman kadar zaten telefonun modası geçer! En iyisi daha iyisi çıkana kadar keyfini sürün derim..

Ben şahsen Desire'ın çıkmasını bekliyorum. HD2 için de HTC'ye çağrım, ekran büyüklüğü çok güzel ama bence 4.3 ekran artık bu cihazlarda maksimum büyüklüktür! Bu anlaşıldı. En optimumu, yani en güzel boyut bence HD2'nin yarım santim daha kısası olacaktır. Bu da sanırım 4.0 veya 3.8 ekrana tekabül ediyor. Bence bir PDA'da en güzel, optimum ekran 3.8 veya 4.0dir! 4.0'ı aşmamak lazım.

• quote:

iphonda Sketchbook var

varmı? wm htc de

yavyavyaww
    adamgibi sormuştum ben 2-3 sayfa önce
    dedim ki arkadaşlar canlar varmı ipohone deki gibi cizim programı htc de
    niye çünkü ben de hd2 hastası oldum teli almayı düşünüyorum ondan
    iphone kullanmıyorum bile
    çizim yapıyorum
    htc hd2 nin ekranı da biçilmiş kaftan akla gelen ufak tefek şeyleri çizmek için
    cevap varmeyince dedim bunlara bi oyun edeyimde kale alsınlar beni de cevap versinler
    Karamalay sağol ; profesyönel program varsa tavsiye ederseniz memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

Bence cihazdan soğumanın alemi yok! Bahsedilen tarihlere daha 1 yıl var. Bence cihazı alın ve sonuna kadar kullanın, keyfini yaşayın, WM7 mi çıktı, HD3 mü çıktı, ha ondan sonra düşünürüz ne yapacağımızı. Bir telefon zaten 5 yıl kullanılacak hali yok ya! En fazla 1-2 yıl. Ondan sonra insan değişiklik istiyor zaten. Yani diyeceğim daha ortada fol yok yumurta yokken karamsarlık yapmanın ne alemi var? MS WM 6.5'uğu desteklemese ne olur? O zaman kadar zaten telefonun modası geçer! En iyisi daha iyisi çıkana kadar keyfini sürün derim..

Ben şahsen Desire'ın çıkmasını bekliyorum. HD2 için de HTC'ye çağrım, ekran büyüklüğü çok güzel ama bence 4.3 ekran artık bu cihazlarda maksimum büyüklüktür! Bu anlaşıldı. En optimumu, yani en güzel boyut bence HD2'nin yarım santim daha kısası olacaktır. Bu da sanırım 4.0 veya 3.8 ekrana tekabül ediyor. Bence bir PDA'da en güzel, optimum ekran 3.8 veya 4.0dir! 4.0'ı aşmamak lazım.

HD3 için 4.5 ekran diyorlar :/

• quote:

yavyavyaww
    adamgibi sormuştum ben 2-3 sayfa önce
    dedim ki arkadaşlar canlar varmı ipohone deki gibi cizim programı htc de
    niye çünkü ben de hd2 hastası oldum teli almayı düşünüyorum ondan
    iphone kullanmıyorum bile
    çizim yapıyorum
    htc hd2 nin ekranı da biçilmiş kaftan akla gelen ufak tefek şeyleri çizmek için
    cevap varmeyince dedim bunlara bi oyun edeyimde kale alsınlar beni de cevap versinler
    Karamalay sağol ; profesyönel program varsa tavsiye ederseniz memnun olurum

Windows mobile kullanmadığım için tavsiye edeceğim bir program yok, ancak Htc'nin hatrına bir iki göz gezdirdim. Diğer mesajda önerdiğim programın ücretli profesyonel sürümü var. Sitesinden veya youtube'tan inceleyebilirsin. Onun haricinde CAD tarzı çizim istersen şöyle bir program gördüm;

ShortCAD

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

/>

/>

İndirme Sayfası

AB Draw Lite - Diğer programlara göre daha basit bir program;

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi)

İndirme Sayfası

Burada ki link'te de bildiğin Ms paint tarzı daha basit programlar var, ön izlemeyi kendin yaparsın.

Bu arada bildiğin üzere kapasitif ekranlarda normal stylus kalemler çalışmıyor. Eğer çok profesyonel çizimler düşünüyorsan kapasitif ekranlar için özel olarak üretilen stylus kalemlerden alman gerekiyor.

@alimakgrav

2 senede bir telefon değişmek mi? O kadar lüks tüketim herkesin harcı değil. Ayrıca israf, 2006 yılı itibari ile üretilen telefonlar, rahat 4-5 sene idare edebilecek türden cihazlar. Mesela HD2 aldıktan sonra bu cihaz, 4-5 sene rahat insanları idare eder. 4-5 sene sonra eğer ki cihazda teknik bir arıza çıkar, ve yahut yazılım desteği eski sistem diye olmaz, işte o zaman cihaz değişimine göz kırpılabilir. Bende bu duruma düşmemek için Windows 7 'li bir HTC almayı düşünüyorum. Şuan için symbian yeterli geliyor bana. Dokunmatik telefonların eksikliğini belki 1 sene daha yaşacağım, ancak 1 sene sonra uzun vadeli bir yatırım yapmış olacağım. Bu benim kişisel düşüncem, katılan olur-olmaz diğer insanların bileceği iş. Sonuçta herkes ihtiyacına göre değişim yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamalay -- 23 Mart 2010; 21:56:17 >

• Arkadaşlar selam,

konuyu 1 saattir bir yukarı bir aşağı bakıyorum ama bir türlü aradığımı bulamadım. Sanki bu konuda telefon için acil durum şarj cihazından bahsedilmişti. Yoksa ben konularımı karıştırıyorum? Eğer hatırlayıp yardımcı olabilecek kimse varsa memnun olurum...
  • Evet arkadaşlar sanırım sçtım, 03.08_V3.1_2.10_s21895_m2012msvc adında bi rom yükledim hiç sorun çıkmadı cihaz kurulumu bitirdi reset attı açılırken beyaz htc ekranında kaldı pda naaapıcam yardım edebilecek bi arkadaş varmı acaba? öldümü yoksa pda :S
  • Sanmam,o romun bilgi sayfasına bak bakalım 576 romluk olanlardanmı? tahminim onlardan ve içinde radio dosyası yok ise sizin cihaz içindeki radioda 576 roma uygun bir radio değil ise buna uygun olan 2 radio romu kurarark cihazın boot etmesini sağlayabilirsiniz.
    Tekrarlıyorum kurduğunuz rom radio dosyası ile gelmiyorsa ilk şarttan yırttınız ve muhtemelen teşhis doğrudur;2.07.50.27_2 veya 2.08.50.....radio romu yükleyerek resetlediğinizde telefon boot ederek açılacaktır...Geçmiş olsun...
  • Öncelikle teşekkürler,
    Ama dediğim gibi tlf hiç açılmıyorki yani beyaz htc ekranında kalıyor yani bağlayamıyorum tlf u pc ye, öncesinde artemis 7 kurmuştum 2.09 rum lu, üzerine de dediğim rom u kurdum ama bilmiyorum radio su kaç yada varmı.Noolur yardım edin pda masanın üzerinde melül melül bana bakıyor :S

edit:Bilgi ekleme

rom un sayfasını buldum ama ing çok iyi değilhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=621070

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanparlak -- 24 Mart 2010; 12:13:41 >
  • Saol Bilgecik;

hallettim sorunu bir başka forumdan "fatih ozoglu" sayesinde.
    Paylaşmak istedim başına gelen olur diye;

quote:

Hocam Orj ROM'u hazırla PC de.
    Cihazı kapat.
    Cihazın Ses kısma tuşuna basılı tut, ama çekme.
    Şimdi Açma kapama tuşuna bir kere bas (ekran gelen kadar ses kısma tuşundan çekme).
    Ekran gelince (Bootloader ekranı) cihazı USB ile bağla, biraz sonra ekranda Allta Serial yazan yerde USB yazacaktır.
    Şimdi Orjinal ROM'u yükle yüklenecektir.
  • Peki arkadaşlar HTC HD2 (LEO) 4.3 inch yeni versiyonu ne zaman çıkacak Amerika ya da Avrupa da belli bir tarihi var mı yeni çıkacak olan windows mobile 7 olacak mı ?
  • Opera Mobile 10 çıkmış HTC HD2 ye yüklenebilecekmi?
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.