Şimdi Ara

HTC HD2 (LEO) 4.3 inch / Snapdragon 1Ghz (Yeni fotolar eklendi) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
12
Favori
484.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wp7 nin officical olarak olmasada xda developerlari sayesinde hd2 de calisacagini dusunuyorum , xda da bir kullanici wp7 li bir cihazin hardware ozelliklerinin cpu ve grafik olarak hd2 ile ayni oldugunu soyledi , hem wp7 destekli oyunlarda hemde wp7 kullaniminda bizi bir sorun beklemiyor demektir . tus olayini ise cok kolay halledeceklerine eminim , sadece on kamera olayinda nasil deaktig edecekler veya var gibi gosterip fake video mu koyacaklar emin degilim.

rom konusunda su aralar kullandigim ve uzun suredir hic bir romdan bu kadar verim almadigim romeos 6.5.0 rom u onericem sizlere . xda rom bolumunde bulabilirsiniz ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

wp7 nin officical olarak olmasada xda developerlari sayesinde hd2 de calisacagini dusunuyorum , xda da bir kullanici wp7 li bir cihazin hardware ozelliklerinin cpu ve grafik olarak hd2 ile ayni oldugunu soyledi , hem wp7 destekli oyunlarda hemde wp7 kullaniminda bizi bir sorun beklemiyor demektir . tus olayini ise cok kolay halledeceklerine eminim , sadece on kamera olayinda nasil deaktig edecekler veya var gibi gosterip fake video mu koyacaklar emin degilim.

rom konusunda su aralar kullandigim ve uzun suredir hic bir romdan bu kadar verim almadigim romeos 6.5.0 rom u onericem sizlere . xda rom bolumunde bulabilirsiniz ;)

selamlar ustat pıl dayanımı nasıl bu romun
    tesekkurler
  • benim icin yeterli , ama hic dikkat etmedim ne kadar gidiyor diye , yanimda ekstradan 2 pil tasidigim icin pil sorunum olmuyor ;)

ekstra birsey daha soyleyeyim rom gorunus olarakda cok hos ektra tema felan yuklemeye ihtiyac gormuyorsunuz ve asil benim icin guzel tarafi klavyesi muhtesem iphonedan bile daha hizli hatasiz yazabiliyorum , diger romlarin hic birinde orjinallerde dahil boyle iyi bir klavye deneyimim olmamisdi , resmen telefonu size sevdiriyor , insanin icinden mesaj yazmak, sms, email gondermek geciyor. :) fotograf cekimide cok iyi ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 10 Mart 2010; 20:45:38 >
  • quote:

benim icin yeterli , ama hic dikkat etmedim ne kadar gidiyor diye , yanimda ekstradan 2 pil tasidigim icin pil sorunum olmuyor ;)

sagol arkadasım ,cevabın ıcın ,bende sıparıs verdım pılllerı ama nezaman gelır bilmiyorum ,suan ıcın pil onemli
  • quote:

benim icin yeterli , ama hic dikkat etmedim ne kadar gidiyor diye , yanimda ekstradan 2 pil tasidigim icin pil sorunum olmuyor ;)

ekstra birsey daha soyleyeyim rom gorunus olarakda cok hos ektra tema felan yuklemeye ihtiyac gormuyorsunuz ve asil benim icin guzel tarafi klavyesi muhtesem iphonedan bile daha hizli hatasiz yazabiliyorum , diger romlarin hic birinde orjinallerde dahil boyle iyi bir klavye deneyimim olmamisdi , resmen telefonu size sevdiriyor , insanin icinden mesaj yazmak, sms, email gondermek geciyor. :) fotograf cekimide cok iyi ....

http://romeos. monx.biz/index.php?option=com_vfm&Itemid=92&dir=%287%29+LEO+ROMs buradan hangisi ni indiriyoruz ustad ,hıc custom rom yuklemedım de hata yapmak ıstemıyorum yada lınkı sız verebılırmısınız?

• arkadaşlar telefonla çektiğim videoları maille başka arkadaşıma gönderiyorum fakat arkadaşım onları izleyemiyor. arkadaşımın telefonu blacberry bold 9700. diğer mp4 ve 3gp videoları gayet iyi oynatabilirken benim hd2 kamerası ile çektiklerimi oynatamıyor. sizce sorun nedir. bu mp4 başka mp4 mü?
  • aklıma takılan bir husus diyelim facebook üzerinden oynanan flash player tabanlı oyunları açabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

aklıma takılan bir husus diyelim facebook üzerinden oynanan flash player tabanlı oyunları açabiliyormuyuz?

hayır açamıyorsunuz.. zaten piyasadaki hiç bir telefon açmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

aklıma takılan bir husus diyelim facebook üzerinden oynanan flash player tabanlı oyunları açabiliyormuyuz?

N900 açıyor bizzat şahit oldum
  • quote:

quote:

quote:

N900 açıyor bizzat şahit oldum

hımm.. ilginç ilk sizden duydum.. videoları açtığını duymuştum ama bu kadar ağır flash içeren bir oyunu açtığını duymadım.. açıyorsada nokia nın geliştirdiği bir teknolojide açıyordur sanırım..

• yarın buraya videosunu eklerim. işin ilginci sıradan bir oyunda değil
  • quote:

yarın buraya videosunu eklerim. işin ilginci sıradan bir oyunda değil

evet yani bilgisayarlarda bile kasan bir oyun.. yarin videoyu paylasin inanayim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RYU1980

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

hem iphone 3gs kullanmıs hemde bu telı kullanan herhangı bırısı varsa aralarındakı farkları , detayları hosuna gıden seylerı soyleyebılırmı ?

iphone u alalı daha 2 ay olmadı ayrıca cokta memnunum ama bu telde cok hosuma gitti yada yaza kadar para bırıktirip bu telden 1 adet edınebılırım.

Ben direk 3gs den bu cihaza geçtim.

1.Hd2 nin klavyesini beğenmeyeceksin.Iphone a göre biraz zorluyor.
    2.Hd2 de webte sörf yaparken tıklamaları ve o ekran hassaslığını bulamayacaksın.
    3.Uygulama kalitesini bulamayacaksın.

Ben eski winmobile kullanıcısı olduğum için açıkcası HD2 çok üstün bir cihaz geldi ve aldım.Bana yukarıdakilerin hiçbiri eksik gelmiyor.Hatta windows mobile ı böyle bir cihazda kullanmak keyif veriyor.Ama daha önce deneyimin yoksa ve direk 3gs den geçiş yaparsan beğenmeyeceğin bir sürü eksi yön bulabilirsin.

herkes klavyeden bahsetmiş ya iphonedaki gibi dırek ekran uzerınden olmuyormu bu telde illa ki klavyeden mı ıslemlerı yapmak zorundayız ?

webde gezınme bakımından iphone cok iyi her yonuyle hd2 de nasıl ? tıklamalar ve ekran hassaslıgı dısında.

daha once hp ipaq kullanmıştım , win tabanclı tellerle aram ıyıdır yani.artı e2 ımde var lınuxude çözdüm

birde ryu1980 ıkı telıde kullandın , su an elınde hıcbır tel yok diyelim , gıdıp hangısını alırdın ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RYU1980

quote:

hem iphone 3gs kullanmıs hemde bu telı kullanan herhangı bırısı varsa aralarındakı farkları , detayları hosuna gıden seylerı soyleyebılırmı ?

iphone u alalı daha 2 ay olmadı ayrıca cokta memnunum ama bu telde cok hosuma gitti yada yaza kadar para bırıktirip bu telden 1 adet edınebılırım.

Ben direk 3gs den bu cihaza geçtim.

1.Hd2 nin klavyesini beğenmeyeceksin.Iphone a göre biraz zorluyor.
    2.Hd2 de webte sörf yaparken tıklamaları ve o ekran hassaslığını bulamayacaksın.
    3.Uygulama kalitesini bulamayacaksın.

Ben eski winmobile kullanıcısı olduğum için açıkcası HD2 çok üstün bir cihaz geldi ve aldım.Bana yukarıdakilerin hiçbiri eksik gelmiyor.Hatta windows mobile ı böyle bir cihazda kullanmak keyif veriyor.Ama daha önce deneyimin yoksa ve direk 3gs den geçiş yaparsan beğenmeyeceğin bir sürü eksi yön bulabilirsin.

herkes klavyeden bahsetmiş ya iphonedaki gibi dırek ekran uzerınden olmuyormu bu telde illa ki klavyeden mı ıslemlerı yapmak zorundayız ?

webde gezınme bakımından iphone cok iyi her yonuyle hd2 de nasıl ? tıklamalar ve ekran hassaslıgı dısında.

daha once hp ipaq kullanmıştım , win tabanclı tellerle aram ıyıdır yani.artı e2 ımde var lınuxude çözdüm

birde ryu1980 ıkı telıde kullandın , su an elınde hıcbır tel yok diyelim , gıdıp hangısını alırdın ?

Dokunmatik klavye zaten.Herkes ondan bahsediyor. :)

Ekran hassaslığı ve tıklama hariç dersen orada iphone u ezer geçer derim bu dev ekranıyla.

Daha önce winmo kullanmış isen o zaman sorun yok.

İlk defa alacak olsaydım HD2 yi tercih ederdim.(Ama 3GS yi de zevkle kullandım o ayrı)

• quote:

quote:

yarın buraya videosunu eklerim. işin ilginci sıradan bir oyunda değil

evet yani bilgisayarlarda bile kasan bir oyun.. yarin videoyu paylasin inanayim..

inceleyebilirsiniz hd2 de olamaması beni çok şaşırttı büyük bir eksiklik

http://www.youtube.com/watch?v=ums_8Vxe_s0

http://www.youtube.com/watch?v=5DZo4ZXriU8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Mart 2010; 12:44:25 >

• @SAMET/

çok ilginç şaşırdım gerçekten.. bu konuyu iyi bir araştırmak gerek.. iphone + hd2 desteklemiyor ama nokia n900 destekliyor flashı ne iş bu demezler mi adama
  • quote:

@SAMET/

çok ilginç şaşırdım gerçekten.. bu konuyu iyi bir araştırmak gerek.. iphone + hd2 desteklemiyor ama nokia n900 destekliyor flashı ne iş bu demezler mi adama

birde bu oyunlar flash playeri en çok zorlayan oyunlar. hd için araştırdım böyle bir inceleme bulamadım birde burada sorma gereği duydum anlaşılan kocaman ekran sadece görünüş için var kafamı fena bulandırdı
  • evet katılıyorum sana bilgisayarda bile kasdığı zamanlar oluyor bu oyunlarda.. ama hd2 için düşüncen yanlış bence.. nokianin işletim sistemi symbian yani farklı nokia symbian sitemin içine entegre etmiş flashı sanırım.. adobe yeni mobile sürümü çıkacak diye duydum geçikmesinin sebebide apple firmasının inadı yüzünden.. ama kesin çıkar bence yakın zamanda
  • quote:

evet katılıyorum sana bilgisayarda bile kasdığı zamanlar oluyor bu oyunlarda.. ama hd2 için düşüncen yanlış bence.. nokianin işletim sistemi symbian yani farklı nokia symbian sitemin içine entegre etmiş flashı sanırım.. adobe yeni mobile sürümü çıkacak diye duydum geçikmesinin sebebide apple firmasının inadı yüzünden.. ama kesin çıkar bence yakın zamanda

N900 symbian değil linux mobile versiyonu

- 3.5" 800x480px dirençsel dokunmatik ekran
    - 32GB dahili hafıza
    - TI OMAP 3430: ARM Cortex-A8 600 MHz, PowerVR SGX + OpenGL ES 2.0 grafik hızlandırıcısı
    - 256MB RAM, 768MB sanal
    - Maemo 5 işletim sistemi
    - 5MP, Autofocus, Carl Zeiss-Tessar Lens
    - Adobe Flash 9.4 desteği
  • quote:

quote:

evet katılıyorum sana bilgisayarda bile kasdığı zamanlar oluyor bu oyunlarda.. ama hd2 için düşüncen yanlış bence.. nokianin işletim sistemi symbian yani farklı nokia symbian sitemin içine entegre etmiş flashı sanırım.. adobe yeni mobile sürümü çıkacak diye duydum geçikmesinin sebebide apple firmasının inadı yüzünden.. ama kesin çıkar bence yakın zamanda

N900 symbian değil linux mobile versiyonu

- 3.5" 800x480px dirençsel dokunmatik ekran
    - 32GB dahili hafıza
    - TI OMAP 3430: ARM Cortex-A8 600 MHz, PowerVR SGX + OpenGL ES 2.0 grafik hızlandırıcısı
    - 256MB RAM, 768MB sanal
    - Maemo 5 işletim sistemi
    - 5MP, Autofocus, Carl Zeiss-Tessar Lens
    - Adobe Flash 9.4 desteği

symbian diye okumuştum sanki yanlış bilgiydi sanırım.. sistem ne olursa olsun farketmez dediğim gibi ADOBE işin içine girmiş bile :D

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.