Şimdi Ara

HTC HD2 Android 2.2 yükleme Rehberi (SD Karttan) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
29.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kernel hastarin 7.6 olarakda update ederek bir deneme yapabilirsin.
    ben şu an
    2.08 hspl
    2.14.50 radio
    froyostone v3.2 kernel: hastarin 7.6 olarak kullanıyorum.
  • * HSPL 2.08
    * Radio 2.15.50.14
    * FroyoStone Sense V3.2
    * Rom WM Leo HTC TUR 1.66.468.1 (Airplane Mod..) (Orjinal WM inadım devam)
    * Kernel 2.6.32.15-ge67c2f4 (Kernel olarak da orjinal inadım var )
    * Task Manager V2.2.0 / Adao Team ( Ekranı kapattığınızda gereksiz tüm app ları otomatik kapatması başarılı)

Yukarıdaki stabil konfigürasyonla yaptığım test e dün gece 02:20 de (%100 pil seviyesi ile) başlamıştım şu an 00:40 olduğuna göre 22saat geçmiş ve pil seviyem %22... bu süre içinde yaptıklarım;

* 30dk oyun
    * 45dk facebook, msn, youtube vs
    * 15dk mail
    * 34dk lık telefon görüşmesi
    * 12 app download & install
    * 14 sms
    * 15dk da öylesine kurcalamışımdır

sonuç... yeterli bir kullanma ile 24 saati doldurmak üzere hala %20 pil enerjisi var bu süre benim için winmo yerine android kullanmama yetecek düzeyde. yaşadıklarımı paylaşmak adına yazdıklarımın yanında:

Youtube’de HTC HD2’de Nandtan çalışan Androidde ait videolar yayınlanmaya başlamış. Henüz indirilmesi için herhangi bir link veya sayfa bulunmamakla beraber Cottulla’nın web sitesinde şifre korumalı olarak test amaçlı kısıtlı bir grup tarafından denendiği yazıyor.

HTC HD2’ye Custom Romların kurulmasına ön ayak olan Cotulla’nın sitesinde aşağıdaki iki resim dikkat çekici birinci resim zaten çalışması yapılan NAND’a yüklenebilir Android olup, İkinci resimde ise HTC HD2’de çalışan Windows Embedded Compact 7’e ait.

HTC tester olmadığıma göre, telefona ve kendime hergün eziyet etmeye de gerek yok
    Bekleyelim ve görelim..

ilgili sayfa: http://hd2world.tk/magldr-w7em/

HTC HD2 Android Nand boot
    http://www.youtube.com/watch?v=OV0lLux7tTw&feature=player_embedded#!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seagull_tr -- 20 Ekim 2010; 1:21:42 >
  • HTC EVO 4G çıksada, alsak kurtulsak
  • Evo buraya gelmez 4g o telefon bizim icin gereksuz ve sarj hic uzun gitmiyor. benim dun sipatisim geldi. Otterbox commuter case kilif aldimm gercekten saglam ve kaliteli. Yazik aylardir kilifsizdi cihaz kac kere dustu kalkti. aksan basligi guzel bir sekilde duzenleyecegim.
  • arkadaşlar bu nand olayı kesin lur mu??
  • Orjinal rom kullanmaya devam edebilirsinde, kernel guncelleme cok basit ve onerilen bi islem.:)
  • @Ömer Tuğrul
    valla bence demo sürümü vs de olsa 1-2 ay içinde nand olayı kesin olur.

@1337
    Kernel güncellemesi derken Zimage dosyasının update inden bahsediyorsun sanırım.. değil mi?
    peki Zimage update edildiği zaman telefondaki mevcut ayarlar, programlar, listeler vs uçuyor mu?
    şu an telefon sorunsuz çok stabil çalıştığı için pek ellemek istemiyorum açıkcası. ne dersin?
  • ben değilde
    bir çin atasözü der ki
    yinyan cing cong
    yani
    çalışan birşeye çomak sokma
  • ben de öyle düşünmüştüm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.