Şimdi Ara

HTC ezber bozacak: Çerçevesiz HTC U12'nin görseli sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0MG90

HTC ve Sony ne yapsa bu DH üyelerine yaranamaz.

Bir şey yapsalar neyse, o da yok ki. İnsanlar artık bu firmalara beklentiye girmeyi bıraktı bile. 2018'de iteleye iteleye çerçevesiz ekranlı telefon yapacaklar
  • Eski Sony, şimdiyse HTC kullanıcısı olarak Sony'den tepe modellerde ekran/gövde oranını, HTC'den de batarya ömrünü iyileştirmesini bekliyorum. Bu işi beceremezlerse paraya kıyıp Huawei Mate serisine geçebilirim ileride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonya61 -- 6 Ocak 2018; 8:09:43 >
  • güzel görünüyor
  • SAÇMA SAPAN BİR HABER

• htc mi, pişmanlıktan başka bir şey değil

• Gözlerim htc bandı yazan çerçeveyi arıyor ama bulamadım nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski tasarımcı öldü herhalde. Hayır ölmediyse de iyi ki değişti. He değişmediyse de demek ki kafasına saksı falan düştü :) Bu kadar yıl neyin direnişiydi. Altta üstte o kadar boşluğa ne gerek vardı :) Sonunda doğru yolu buldu ama yolun sonunda doğru yolu buldu. İnşallah dönebilir.

• Çerçevesiz telefon mu kaldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

SAÇMA SAPAN BİR HABER

Aynen öyle.

• batarya koymaz buna da. illa ki bişeyi eksik yapar merak etmeyin. htc nin en iyi telefonu m7.

• Ezber neydi ? nasıl bozulurdu ?

• Sonu ve htc ve lg gereksiz, teknolojiye katkisi olmayan sacma firmalar. Artik tarihin kara sayfalarina gomulme vakitleri geldi mobil alanda. Apple da son olaylarla kalitesizligini kanitladii. Devir cinlilerin devri, devir huawei ve xiomi devri!!

• Aslında günümüz sartlarına göre;çift kamerali,4000 k bataryali,sifir ekranli,toz-su gecirmez,sp 845 islemcili çelik kasa bir telefona cogu kisi itiraz etmez bahane bulmaz gibi...

• Htcnin ezber bozması için fiyatını uygun tutması lazım.

Hem rekabet edemiyor hem de pahalı satıyor.

• Yinede htc beni heyecanlandırıyor.. Eşime yeni huawei p10 aldım, 3 yıldır kullandığım m9, yazılım, ses kalitesi olarak o kadar üstün ki.. (kamera malum)

• HTC hayranıyımdır, ama beni üzüyor sıradan tasarımları ile ve yeni bir HTC alasım gelmiyor.

Ah be HTC ;
    Xiaomi mi mix 2 gibi biraz uğraş tasarımla.
    Yap şöyle bir kral tasarım, Mate 10 pro, Samsung S8 sahipleri bile o ne be desinler.

O zaman o HTC telefonu almayanı dövsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 8 Ocak 2018; 16:49:53 >
  • u11+ iphone7plus boyutundaydı.demek oluyorki u12 de pabuç kadar olacak
  • Bu kafayla HTC nin işi çok zor. asiri pahalı sattığı gibi burnundan kıl aldırmıyor.

• U11+ Türkiye ve Avrupaya henüz gelmedi. U12 çıksa dahi en erken 2018 sonu 2019 başında alınabilir. Dikkat edin alınabilir diyorum. Görürüz demiyorum çünkü canlısını görebileceğiniz teknoloji marketi ve gsm operatörü bulamazsınız. U11 alacaktım o gelene kadar U11+ çıktı o da gelene kadar U12 çıkar onu beklerim. Böyle böyle ömür biter :)

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Pahalı olmasının sebebi kaliteli olması.
    Sen kaliteden anlamayan tel maşa telefonlara 5bin lira veren vatandaşa kalite sunarsan tabi ki rekabet edemezsin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.