Şimdi Ara

HTC EVO 3D'yi inceledik (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
152.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

Orijinalden alıntı: compton79

Şuan nakit 2000 liram var 3 ay boyunca köpek gibi çalıştım Bu telefona bu parayı vermem,şuana kadar bir kaç htc modeli kullandım hepsindende memnun kaldım özellikleriyle fiyatları çok orantılıydı bu htc evo 3d nin diğer telefonlardan hiç bi özelliği yok 3d çekim yapma ve 3d film video oynatma dışında,bu özellikleriyle bu telefon bu fiyatı haketmiyor max. 1500-1600 olmalıydı uçmuş bu htc! iphone ile nasıl kapışacak bende bilmiyorum..Ve son olarak bana önerebileceğiniz htc türü android telefon önerebilirmisiniz diğer markalarda olabilir 2000 tlye kadar sakın sg2 demeyin arkdaşta vardı gördüm telefonu istemedim bile o tipi görünce arkdaştan heves bile edemedim yaaaoğğ

Sözüm meclisten dışarı, köpek gibi çalıştım 3 ay, 2000 TL param var diyorsun. Bence paranın kıymetini bil, sadece telefona bağlama 2000 liranı.Yok aylık gelirin 2000+ ise verirsin bir aylığını birşey demem. Nacizane bir tavsiye, senin adına parana kıyamadım.

Öncelikle ilgin için sağol ben evo 3d zaten almk istemiyorum htc serisinden bi öneri istemiştim
  • Ben esas galaxy S2 ile karşılaştırılmasını çok isterim
  • süper bi telefon ama türkiyede ne kadar satılır kim bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfeker89

süper bi telefon ama türkiyede ne kadar satılır kim bilir

zaten satışa başladı.
    1989lira
  • hiperucuz sitesinde havale ile 1792 TL, KVK 'lı. ben de oradan almıştım. en ucuz şimdilik burası sanırım. ben fiyat olarak ileriye dönük 1500 civarına düşeceğini tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

hiperucuz sitesinde havale ile 1792 TL, KVK 'lı. ben de oradan almıştım. en ucuz şimdilik burası sanırım. ben fiyat olarak ileriye dönük 1500 civarına düşeceğini tahmin ediyorum.

Turkcell'in cihaz kampanyasında da görünüyor ama bir sürü yere sordum henüz gelmemiş bazılarının ise haberi bile yok :-) henüz cihazı göremedik bile almaya niyetimiz olsada
  • Okumak isteyen olursa ben de kısa bir inceleme çevirisi yaptım arkadaşlar:http://bit.ly/htcEVO3d
  • greenflash incelemeye ek olarak bahsedeyim, tam inceleme yazmadım çünkü çoğu şey inceleme sitelerinde belirtilmiş . benim ek olarak belirtmek istediklerim: 3d fotoğraflar .jps formatında da çekilebiliyor. pil ömrü çoğu android telefon gibi 24 saat. az kullanımda bu miktar uzar tabi. ben genel olarak hiçbir kısıtlama yapmadım (oyun, 3D çekim vb.) bataryayı en çok bitiren ise 3D fonksiyonu elbette. 5-6 fotoğrafa baktım galeriden batarya seviyesi %96'dan %94'e düştü. tahmin edin artık. saatlerce 3D video çekmek pek inandırıcı gelmiyor ama onu da deneyeceğim. cihazın RAM'i 1GB (sistemde 800 küsür MB gözüküyor) lakin kullandığım programlarda (advanced task killer) boş ram 300-400 MB falan gösteriyor. Ayarlar/uygulamalar/çalışan hizmetler bölümünde ise 521 mb boş alan gözüküyor ram'de. tam anlayamadım yani. sistem belirli bir ram miktarını yedek olarak tutuyor gibi. kesinlikle hiçbir yavaşlama, takılma, ısınma sorunu yaşamadım. cihaz ısısı 40 °C' ye kadar çıktığı yazıyor ekranda ama ben elle hissedemedim. Bence tek kötü yanı 3D butonunu koymuş olmaları, keşke LG2deki gibi ekran üzerinden ayarlanabilseydi. ileride bu butonun aça kapaya arızalanabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Pahalı diyenlere bi s.. yani.Iphone 4'ü 2500 liraya alırken pahalı değil bu pahalı yani tabi haklısınız 3d panel felan çok ucuza üretiliyor.Apple bunun aynınısı yapsın 4000tl olmazsa şerefsizim

Bunu yazmak için gelmiştim, hislerime tercüman olmuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Pahalı diyenlere bi s.. yani.Iphone 4'ü 2500 liraya alırken pahalı değil bu pahalı yani tabi haklısınız 3d panel felan çok ucuza üretiliyor.Apple bunun aynınısı yapsın 4000tl olmazsa şerefsizim

Bunu yazmak için gelmiştim, hislerime tercüman olmuşsun.

+1 million
  • Şöyle bir şey var madem 3D oynatabiliyoruz telefonda ve gözlüksüz 3D keyfi sağlıyor bize yakında buna güncelleme gelip kullanıcı arabirimin de 3D olacak olmasından şaşmamalı.. tıpkı Nintendo 3DS gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB2006

quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

hiperucuz sitesinde havale ile 1792 TL, KVK 'lı. ben de oradan almıştım. en ucuz şimdilik burası sanırım. ben fiyat olarak ileriye dönük 1500 civarına düşeceğini tahmin ediyorum.

Turkcell'in cihaz kampanyasında da görünüyor ama bir sürü yere sordum henüz gelmemiş bazılarının ise haberi bile yok :-) henüz cihazı göremedik bile almaya niyetimiz olsada

turkcellin kazık kampanyasina sakın başvurmayin. bir ay daha bekleyin, 1500-1600e internetten veya telefonculardan satın alın. canavar gibi telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Şöyle bir şey var madem 3D oynatabiliyoruz telefonda ve gözlüksüz 3D keyfi sağlıyor bize yakında buna güncelleme gelip kullanıcı arabirimin de 3D olacak olmasından şaşmamalı.. tıpkı Nintendo 3DS gibi..

ben pek ihtimal vermiyorum bu duruma, çünkü 3D modda resim görüntülemek bile pili çok fazla harcıyor. birde normal menüler bu şekilde olsa akşama zor çıkar telefon. Zaten incelediğinizde göreceksiniz sürekli 3D modda kullanmak, ya da oturup 1 saat film izlemek pek kolay değil. gözleriniz inanın yoruluyor... şahsen 3D arabirime gelse de ben kullanmam.
  • Bu telefonun ayrıntılı iğncelemesini ne zaman yapacaksınız acaba?
  • LG Optimus 3D ve HTC EVO 3D karşılaştırma testi için aşağıdaki bağlantıyı inceleyiniz:

http://www.androidturkiye.net/2011/08/26/lg-optimus-3d-ve-htc-evo-3d-detayli-karsilastirma/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avakado Kabuğu

Türkiye'de almak gibi bi hataya düşmeyin sakın, ya da bekleyin biraz düşsün fiyatı. O paraya deve alırım.

allah belanı vermesin bilader sabah sabah altıma ettim gülmekten
  • Forumun her sayfasında olduğu gibi "fiyat, fiyat, fiyat..." cihaz inceleniyor, size alıp almayacağınız sorulmuyor. toplasan cihaz hakkında 5 tane post vardır. kuru kalabalık yapacaklar gitsin çarkıfelek filan izlesin, merdiven altı telefon dükkanlarında konuşun.
  • ben cihazı bugün metroda inceledim gayet güzeldi. farklı bir deneyimdi. yalniz fiyati cok fazla biraz beklemek lazım düşmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

ben cihazı bugün metroda inceledim gayet güzeldi. farklı bir deneyimdi. yalniz fiyati cok fazla biraz beklemek lazım düşmesi için.

Hangi metroda ?
  • hadımköy.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.