Şimdi Ara

HTC EVO 3D'yi inceledik (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
152.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çift çekirdek, android son sürümle geldi ve suan 2,3,4 e yükseltildi, ekran çözünürlüğü, ve en önemlisi yeni ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

çift çekirdek, android son sürümle geldi ve suan 2,3,4 e yükseltildi, ekran çözünürlüğü, ve en önemlisi yeni ürünü.

neyse aldık artık pişman etme adamı :D
  • Hayır hayır kesinlikle pisman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

İyi hoş ancak 1899 TL'yi buna vermem için gidip bi sayısal loto felan tutturup yarım trilyon para almam lazım.

harbi bu kadr bayılır mı insan iphone 4 alırım bu kadar bayılsam yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

İyi hoş ancak 1899 TL'yi buna vermem için gidip bi sayısal loto felan tutturup yarım trilyon para almam lazım.

O kadar parayı gözden çıkarsam ne iPhone 4 alırım nede bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masmari

1899 tl mi?Ben bunu duyunca incelemeyi kapattım:DBunu alacağıma bir motor yanına da 389 tllik bir telefon alırım:D

zaten video orada bitiyoya anştayn
  • quote:

Orijinalden alıntı: honey5555

quote:

1899 tl mi?Ben bunu duyunca incelemeyi kapattım:DBunu alacağıma bir motor yanına da 389 tllik bir telefon alırım:D

öylesine yazmıştım zeki çocuk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: honey5555

quote:

öylesine yazmıştım zeki çocuk

bende anştaynım ozmn
  • Bu telin forumdaki tek kullanıcısı benim anlaşılan. Geri kalanlar teli bile görmeden yorum yapanlar. Konuya baksana EVO 3d den başka diğerleri konuşuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e nasıl bir tel yazda öğrenelim.
  • quote:

quote:

Abi sizin aklınız,fikriniz bakkala diye evden çıkıp, sırra kadem mi bastı? Hala iphone diyor ya. Bu son çıkan telefonlar her türlü çakar iPhone'a , ne özentiymişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3XTER -- 20 Ağustos 2011; 22:18:29 >
  • Evo 3D ve Galaxy S2 modeli Turkcell de kontratlı olarak aynı fiyata satılıyor arada 3 TL bir fark var. Fiyatlar aynı olduğuna göre almışken bu iki modelden hangisini alırdınız. En alınası hangisi duruyor.
  • hay galaxy s 2 niz kapansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fαirytαle

hay galaxy s 2 niz kapansın

Bu süperdi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: htcdesire

Bu telin forumdaki tek kullanıcısı benim anlaşılan. Geri kalanlar teli bile görmeden yorum yapanlar. Konuya baksana EVO 3d den başka diğerleri konuşuluyor.

Yaklasik 2 haftadır bende kullanıyorum.bu telefonu kullanmaya başladıktan sonra iphone 4'ü bir kenara bıraktım.daha önce hiç android kullanmamıştım ayrıca bu mesajın tamamını konuşarak yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: compton79

Şuan nakit 2000 liram var 3 ay boyunca köpek gibi çalıştım Bu telefona bu parayı vermem,şuana kadar bir kaç htc modeli kullandım hepsindende memnun kaldım özellikleriyle fiyatları çok orantılıydı bu htc evo 3d nin diğer telefonlardan hiç bi özelliği yok 3d çekim yapma ve 3d film video oynatma dışında,bu özellikleriyle bu telefon bu fiyatı haketmiyor max. 1500-1600 olmalıydı uçmuş bu htc! iphone ile nasıl kapışacak bende bilmiyorum..Ve son olarak bana önerebileceğiniz htc türü android telefon önerebilirmisiniz diğer markalarda olabilir 2000 tlye kadar sakın sg2 demeyin arkdaşta vardı gördüm telefonu istemedim bile o tipi görünce arkdaştan heves bile edemedim yaaaoğğ

Sözüm meclisten dışarı, köpek gibi çalıştım 3 ay, 2000 TL param var diyorsun. Bence paranın kıymetini bil, sadece telefona bağlama 2000 liranı.Yok aylık gelirin 2000+ ise verirsin bir aylığını birşey demem. Nacizane bir tavsiye, senin adına parana kıyamadım.
  • quote:

quote:

Evo 3D'nin tipi hoşuna gitmez, ios'a alışmışsındır, uygulama zenginliği için ip4 alırsın anlarım, ama sadece fiyat kıyası için de iphone 4 alınmaz be hocam. Çünkü fiyat olarak sıfırları denk ve evo her özelliği ile ip4'ü eziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

quote:

Evo 3D'nin tipi hoşuna gitmez, ios'a alışmışsındır, uygulama zenginliği için ip4 alırsın anlarım, ama sadece fiyat kıyası için de iphone 4 alınmaz be hocam. Çünkü fiyat olarak sıfırları denk ve evo her özelliği ile ip4'ü eziyor.

EVO i4ten 500 lira fazla olsaydı kesinlikle EVO alırdım. ama aradaki fark 600-700 gibi bi rakam olsaydı belki i4 alırdım.
  • 3d var diye almayın çünkü gözünüzü bozmak için ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

quote:

doğruda yani ben kıyaslama aldım ipod touch kullandığımdan elimde gayet hoş duruyo alışkanlık da var ama iphone 4 almayı düşünmüyorum yani bu htc iphone 4 resmen insanları sömürüyo teknolojinin fazla esiri olmamak lazım seneden seneye 5 i çıkar 6 sı çıkar yani insanları 2- 3 özellik var diye kandırırlar doğrudur htc daha iyi sadece alsam eğer ki dokunmatik almayı düşünmüyon iphone 4 alırdım oda ipod touch alışkanlığından
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.