Şimdi Ara

HTC EVO 3D'yi inceledik (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
152.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence de çok iyi bir telefon. Daha önce sony samsung akıllı tel kullandım, eşimde ve kızımda ıphone var. bence hepsinden iyi, ancak bir sıkıntı yaşıyorum, telefon 3d reimleri göstermemeye başladı videoları gösteriyor ama resimler yok. 3d resim çektikten sonra kısa bir süre 3d gösteriyor ama galeriden gidince göstermiyor. sanırım servise göndereceğim. daha önce bu sorunu yaşayan varsa yardım lütfen.
  • hgini, telefonu bir aç kapa. genelde sorunlar böyle çözülüyor. Yine de olmazsa ve servise götürmekte kararlıysan, ayarlardan fabrika geri yüklemesini seç, telefondaki herşey silinecek ama satınaldığın zamana yazılımını geri yüklemiş olacak.
  • htc evo 3d kullanıyorum tavsıye ederım cıhaz sınıfının en ıyısı
  • yukarıda yorum yapan arkadaşlara gülüom htc evo 3d süperr kullanmadan yorum yapmak komik oluyo iphone telefon mu kullanan biri olarak yorum yapıorum
  • kardeşim siz htc yi kullanmadan bilemessiniz lg optimus 3d almıştım direk sattım hiç iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahbalik

satışları az olduğu için fiyat ucuzladı. fakat bu derece indirim sadece htc'de oluyor. farklı özelliklerle çıkardıkları bir modeli piyasaya gerçekten uçuk fiyatlarla sürüyorlar. sonrasında ise fiyat düşüşü yaşanıyor. demek ki zaten telefonları haddinden fazla pahalı satıyorlar.

benim takip ettiğim modeller:

HTC desire Z: ilk çıktığında 1300-1400 TL idi. birkaç ay sonra 780 TL olmuştu.
    HTC EVO 3D : ilk çıktığında 1800-1900TL idi. birkaç ay sonra 1200 TL olmuştu.
    HTC Sensation XE : Şimdilerde 1800-1900 TL , bu gidişata göre birkaç ay sonra 1200 TL olur

999 liradan almış bulunmaktayım evo 3dyi :))) gittikçe düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.