Şimdi Ara

HTC EVO 3D'yi inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
152.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin uzun süredir merakla beklenen yeni telefonu EVO 3D, Türkiye'de tanıtıldı. 4.3-inç büyüklüğünde ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde gözlüksüz 3D ekrana sahip olan telefon, üzerinde yer alan 5MP çözünürlüğündeki iki kamera ile üç boyutlu fotoğraf ve videolar kaydedebiliyor. 1.2GHz hızında çift çekirdekli işlemciden güç alan ve Android 2.3.4 işletim sistemiyle gelen HTC EVO 3D ile ilgili ilk izlenimlerimiz ve fiyat bilgisi bu videomuzda.

• HTC tasarımında ufakta olsa yenilikler yapmalı her telefonda aynı tarz tasarım tek düzelik "bana göre" biraz sıkmaya başladı. Ayrıca açık havada ekranı çok iyi değil galiba.
  • arkadaş birde makinalı tüfek gibi konuşmasaymış iyi olurmuş.
  • Böyle İncelemeler Yapmanız Çok Güzel Hem Alıcı Yönündne Hem Satıcı
  • inceleme için teşekkürler
  • abi Allah aşkına o mikrofonu değiştirin buradan gun başkana sesleniyorum.
  • oha fıyata bak bır laptop parası
  • 1899 tl mi?Ben bunu duyunca incelemeyi kapattım:DBunu alacağıma bir motor yanına da 389 tllik bir telefon alırım:D
  • Fiyata bak! Sanki Concorde'den bilet alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

abi Allah aşkına o mikrofonu değiştirin buradan gun başkana sesleniyorum.

Harbi ya! çocuk mikrofonu gibi, her gördüğümde dikkatimi alıyor.Şimdi birileri çıkıp ''takıldığınız şeye bak'' diyecek ama böyle bir sitenin de böyle bir mikrofon kullanması ve hele hele Türkiye'de başkalarının inceleyemediği ürünleri hemen inceleme yapan bir forumun...
  • sgs2 gibi kütüğün yerine bunu alırım.

çok şık.
  • Alt tuşlarını sevmiyorum bunun . Ama yinede kullanıcıya bağlı bu durum .
  • HTC'nin telefonu ne kadar kaliteli olsada fiyat konusunda düzenlemeler yapmalı....
  • Evet ama millet iphone a 2000küsür lira veriyorda buna niye vermiyorlar. Bence Tr'deki bu aşiri fiyati yapan iphonedur önceden hep 1499tl gidiyordu şimdi 2000lere kaydi
  • Keşke kapalı alanda bu ön incelemeyi yapsaymışsınız.

2D olarak 1080p video çekebildiği ilk duyuruda söylenmiş; fakay sonradan HTC tarafından 2D ve 3D en fazla 720p çekebildiği şeklinde düzeltilmişti diye hatırlıyorum.

3D'sinin kısa sürede baş dönmesine ve baş ağrısına sebep olduğundan bahsediliyor ve LG Optimus 3D'nin 3 boyunu bu telefonunkinden (malesef) bariz daha iyi!

İyi ki de Sensation almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbesLang -- 16 Ağustos 2011; 20:49:13 >

• ya arkadaşlar allah aşkına kim telefon ekranın 3D film izler ya bırakın bu işleri ya yada çektiğiniz bızdırık videoyu 3d olarak kim izlemek ister evde alıcan led 3d ekranını geçicen karşısına ohh babalar gibi yatıp izlicen telefona verilecek parayı da en çok iphone 4 hakediyor o kadar paranız varsa iphone 4 alın o kadar paranız yoksa 3d ekranlı bilgisayar toplayın evde filminizi izleyin ne diyeyim saçmalık
  • Telefona diyecek bişey yok zaten. Açık alanda gayet güzel olmuş ama inceleme, bundan sonra hep böyle açık alanda çeksenize ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

sgs2 gibi kütüğün yerine bunu alırım. çok şık.

Espirili insanları severim:)
    Ağırlık ve kalınlık bakımından sgs2 bunu 2'e çarpıp 3'e bölerken böyle bir yorum yapmanız sgs2'yi hiç görmediğinizi gösterir.
  • Arkadaşın söylediklerini anlamak için bayağı zorladım kendimi
  • Donanım Haber ekibi harikasınız... Merak edilen telefonları arka arkaya ekranlara getiriyorsunuz.

MaşaAllah bilgi küpü Erdi abiyi de daha fazla ekranda görmek isteriz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.