Şimdi Ara

HTC Evo 3D Kullanıcıları Kulübü [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
773
Cevap
4
Favori
61.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhammed cy

merhaba arkadaşlar telefonu aldığımda üstünde gelen 8 gb'lık hafıza kartını kullanıyorum fakat artık bana yeterli gelmiyor. 16 yada 32 gb almayı düşünüyorum. Ama nerden alacağıma karar veremedim. size sorum nerden alırsam daha uyguna gelir (yurtdışı da olur)

Hepsiburada.com antipatiniz yoksa Team 16 gb class 10, ben kullaniyorum, cok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc evo 3d için ben en ucuzundan bir akrt öneririm. çünkü makina 5mp resim çekiyor. 2mp de video kayıt ediyor..
    ben foto-video kısmını hiç kullanmıyorum.. ama C10 türü bir kart almak hangi tür smart phone olursa olsun anlamsızzz..
    micro sd 16gb ....en ucuzundan...her model %100 verimli çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonica -- 27 Kasım 2011; 12:14:08 >
  • dün akşam itibari ile htc evo 3d mi aldım önerdiğiniz veya gerekli gördüğünüz programlar varmı
  • market e gidin android markete ..ücretsiz yazılım çok..yanlız duvar keğadı inmdirmeyin..geri ne var ne yok indirin..duvar keğadları çekirdekleri yavaşlatıyor..
    5. smart phone um..açıkcası bundan hızlısını görmedim..samsung gaksy 2 de kullandım hiç memnun kalmadım..lg 3d evo bundan 40% daha yavaş ....hayırlı olsun..güle güle kullanın
  • çok teşekkür ederim ve film nasıl yüklerim bide 3d oyun hakkında yorum yaparmısınız
  • 3d oyun için evo yu upgrade etmen lazım. kendi otomatik yapar...sanırım spiderman 3d
    filmi sizin film çektiğiniz dosyayı kayıt ettiği dosyanın içine atmanız lazım..ilgili dosya üzerinden oynatır..şu an alet yanımda değil..
    kısa bir film çekin..pc ye bağlayın..filmi nereye kaydettmiş bakın..oraya siz film atın..oynatacaktır..
    3d oyun için telefonuzu upgrade edin..87 mb bir dosya var..onu indirmeniz lazım.. ayarlar menusünden yazılım güncelleyi seçin..yada kendisi size belirli zamanlarda uyarı şeklinde mesaj atacaktır..o mesaj gelince ok deyin yeterli olur..
  • Cok tesekkur ederim bide sizin telin surumu ile android surumu nedir acaba ve tarayici olrak bir sey onerirmisniz maxthon nasil
  • Ya kusura bakmayin ilk defa android ve ilk defa htc kullaniyorum :) acik olan uygulamalari otomatik kapatacak bir program var mi bir sey daha navigasyonu actim nasil kapatacagim sol ust te isareti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FT2008

quote:

Orijinalden alıntı: muhammed cy

merhaba arkadaşlar telefonu aldığımda üstünde gelen 8 gb'lık hafıza kartını kullanıyorum fakat artık bana yeterli gelmiyor. 16 yada 32 gb almayı düşünüyorum. Ama nerden alacağıma karar veremedim. size sorum nerden alırsam daha uyguna gelir (yurtdışı da olur)

Hepsiburada.com antipatiniz yoksa Team 16 gb class 10, ben kullaniyorum, cok memnunum.

ya ben sandisk almayı düşünüyorum da team hakkında bir bilgim yoktu
  • selam arkadaşlar ben htc evo yu çok merak ediyorum ama aynı paraya iphone4s 64gb getime şansım var ayrıca bildiğiz gibi iso kendini çok kanıtlamış bir işletim sistemi ve iphone çok yaygın oluşu ve fiyat olarak anidüşüşler yaşamamasıda ayrı bir ayrıcalık iphone uzunsüre kullanmış ve hangisi almamgerektiği konusunda bana ayrıntılı yardım olabilecek biri varsa sevinirim ....
  • Arkadaslar telde muzigi son ses acinca super ses gelio bu kadar ses hoparloru falan patlatmasin bide iphone kulakligini kullaniyorum orj kulakliktan daha iyi ses gelio
  • quote:

Orijinalden alıntı: themimaki

selam arkadaşlar ben htc evo yu çok merak ediyorum ama aynı paraya iphone4s 64gb getime şansım var ayrıca bildiğiz gibi iso kendini çok kanıtlamış bir işletim sistemi ve iphone çok yaygın oluşu ve fiyat olarak anidüşüşler yaşamamasıda ayrı bir ayrıcalık iphone uzunsüre kullanmış ve hangisi almamgerektiği konusunda bana ayrıntılı yardım olabilecek biri varsa sevinirim ....

1 yıl 3g 8 ay da 4 kullanmış biri olarak htcnin ne kadar güzel olduğunu öğrendim bence iphone basar arkadaşım da 4s var yurtdışından getir pek bir farklılığı yok 4 ile ben evo 3d tercih ettim iyi ki de tercih etmişim hayatım boyunca bunun kadar iyi ses çıkartan bunun kadar hızlı bir telefon kullanmadım bide kulaklığı iphone kulaklığı kullanırsan süper ben öyle kullanıyorum şiddetle taviye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebatuhanking

Cok tesekkur ederim bide sizin telin surumu ile android surumu nedir acaba ve tarayici olrak bir sey onerirmisniz maxthon nasil

bir ara bakarım teli bu aralar yanımda taşımıyorum..

tcell , avea, ...vs internet için data hattınız 4gb gibi sınırlı ise sadece mobil şebeke açık ..diğerleri kapalı olmalıdır..
    yani NAVİGASYON, CPS AÇIKSA... tel bekleme moduna kendi heçse bile data alımına devam eder gün boyu mailler gelir gider..siz ekranı siyah görürsünüz..sanki tel kapalı sanırsınız.. teli gerçek anlamda kapatmak için on/of düğmesine kesintisiz bastığınızda bir menu gelecekti. menuden sadece kapatıranız tel kapanır diğer durumda gün boyu stnd-by da olur
  • Haklisiniz gps kapali navi kapali mail falan acik mobil sebekeyi kullandgm zmn aciyorum 300mb int var her ay icin turkcell yetcek mi bakalim iphone da 1 hafta gidiyordu
  • teşekkürler kardeşim bende kararımı verdim zaten evo alıyorum ...
  • Dogru karari vereceginizi biliyordum ve vatan bilgisayarda telefon 1750 tl ben ordan aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: themimaki

teşekkürler kardeşim bende kararımı verdim zaten evo alıyorum ...

Evo alacaksan ben cihazımı satıyorum. Kayıtlı yurtdısı cihazıdır. Dokunmatik ve toz sorunu yoktur 1 aylık cihazdır.
  • bedeki sürüm 2.3.4
    şu an upgrade ediyorum bakalım yeni sürüm ne olacak
  • android sürüm 2.3.4
    htc sense sürüm 3.0
    yazılım numarası 1.20.468.6
  • resim yükleme işini bilseydim 2 adet evo ile çekilmiş resim koyardım 42'' tv de bile görüntü net.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.