Şimdi Ara

HTC Evo 3D Kullanıcıları Kulübü [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
4
Favori
61.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lejyoner00

İyi geceler,
    HTC watch herkes de mi sadece fragmanları gösteriyor? Yoksa ben mi birşeyi eksik yaptım?

Bendekilerde fragman

Teşekkür ederim birşey daha sorucam telefon kapalıyken alarm calmiyormu?
  • Akıllı telefonların geneli böyledir. Iphone da dahil.
  • beyler ben bilgisayara oyun indirdim telefona atıcam ama nereye ne klasor açıcam bilemedim telefonda yardımcı olursanız sevinirim
  • arkadaşlar, telefonumu nokia e52'nin şarj aletiyle şarj etmemde sakınca olur mu sizce?

orjinal kabloyu yanımda taşımamak için işyerinde bırakacağım, lazım olduğunda da evdeki nokia şarjı kullanırım diyorum.
  • quote:

arkadaşlar, telefonumu nokia e52'nin şarj aletiyle şarj etmemde sakınca olur mu sizce?

orjinal kabloyu yanımda taşımamak için işyerinde bırakacağım, lazım olduğunda da evdeki nokia şarjı kullanırım diyorum.

Hayır bir sorun olmaz. Ben "Logitech Performance MX" fareme ait kabloyla şarj ediyorum. Ama pc yerine prize taktığınızda daha çabuk şarj oluyor. (sanırım şarj süresi de daha fazla oluyor, yada bana öyle geliyor)
  • Herkeze iyi günler;

Sorunum şu; Telefonun "eşitleme" ve "wi-fi" ayarı hep açık duruyor. Eşitleme zamanını da minimum da tutuyorum. Ancak Yeni bir mail geldiğinde, yada yeni bir facebook iletisi geldiğinde, ekran kapalıyken bir uyarı gelmiyor. Nezaman ki telefonun ekranını açıyorum, ard arda mail uyarıları gelmeye başlıyor?

Sizce bunun bir ayarı varmı?
  • arkadaslar bende bugun aldım telefonu gercı henuz elıme gecmedı ama benıde aranıza alırsanız sevınırım
  • Kimsede menülerde lag olmuyor mu ya, yağ gibi mi herkesin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

Kimsede menülerde lag olmuyor mu ya, yağ gibi mi herkesin ki?

bende en başta öyle sandım ancak o bir efekt detaylıca inceleyip menüler arasında yavaşça geçiş yaparsan onun bir efekt olduğunu anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

quote:

bende en başta öyle sandım ancak o bir efekt detaylıca inceleyip menüler arasında yavaşça geçiş yaparsan onun bir efekt olduğunu anlarsın

Hocam tuş kilidini açıyorsun ve sense menüsü geliyor ya sayfaları çevirince takılarak çevriliyor sanki. Bence bu efekt olamaz çünkü teşhirde baktıklarım harikaydı. Format mı atsam acaba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 161907

quote:

Hocam tuş kilidini açıyorsun ve sense menüsü geliyor ya sayfaları çevirince takılarak çevriliyor sanki. Bence bu efekt olamaz çünkü teşhirde baktıklarım harikaydı. Format mı atsam acaba.

bende öyle düşündüm ama bence öyle değil ayrıca takılma bile değilki anlık bir şey ama dikkat ederseniz sayfalar arası geçişte sayfa üstünüze geliyormuş gibi oluyor bende bunu bir efekt gibi yorumluyorum ama karar sizin

• Sayfalar küp şeklinde değişiyor zaten ona bişey demiyorum. Problem sayfalar arası geçiş esnasında 30fps de kayıyor gibi değilde 10fps de kayiyor gibi. Umarım anlatabilmisimdir.
  • Son derece hizli bir telefonumuz var arkadaslar. Ben yurtdisindan almama ragmen cok sukur henuz bir ariza ile karsilasmadim.. Cok kisa birsey sorucam. Kilit acma tusuna alternatif bir cozum bulan gar mi? Malum acma kapama tusunu cok sik kullaniyoruz. Omrunu uzatmak icin boyle bir yontem var ise onu kullanmak isterim. Tesekkurler.
  • Beyler bu ekran goruntusunun resmini nasil cekiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ekrana sticker yapıştırdım kullanım açısından on numara oldu ama görüntü kalitesini biraz etkiledi gibi.Şu ana kadar telden çok memnunum yanlız tek sıkıntı şarjı yetmiyor

Birde bugün bir güncelleme geldi kabul ettim 3 boyutlu oyunlar felan geldi

Kütüphane geldi içinde kitaplar var fakat İngilizce bunu Türkçe yapmanın bir yolu var mı yada Türkçe kitaplar yükleyebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lac -- 28 Aralık 2011; 23:59:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebatuhanking

Beyler bu ekran goruntusunun resmini nasil cekiyoruz

Açma-Kapama tuşuna basılıyken sol alt köşedeki home tuşuna basıyoruz arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

Bugün ekrana sticker yapıştırdım kullanım açısından on numara oldu ama görüntü kalitesini biraz etkiledi gibi.Şu ana kadar telden çok memnunum yanlız tek sıkıntı şarjı yetmiyor

Kütüphane geldi içinde kitaplar var fakat İngilizce bunu Türkçe yapmanın bir yolu var mı yada Türkçe kitaplar yükleyebilir miyim?

Güncelleme derken arkadaşım? Yazılıma mı güncelleme geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeHMeTDaLGiC

quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

Bugün ekrana sticker yapıştırdım kullanım açısından on numara oldu ama görüntü kalitesini biraz etkiledi gibi.Şu ana kadar telden çok memnunum yanlız tek sıkıntı şarjı yetmiyor

Güncelleme derken arkadaşım? Yazılıma mı güncelleme geldi?

tam okuyamadım ama yazılıma değildi herhalde 3d felan bir şeyler yazıyordu bende evete bastım tel kapandı tekrar açıldı bir şeyler yüklendi felan sonra 4,5 tane program, oyun felan geldi

• quote:

bendede oldu fabrika ayarlarına döndürürseniz kesin gider ama 7 ekranada widget koyduysanız ve her sayfada 2 yda 3 widget varsa bu normal birşeydir bu yönden bakmanızı öneririm bende çok nadir oluyor şikayetçi değilim
  • arkadaslar acil yardım.vodafon hattımla sms atamıyorum.mesaj merkez no yazılı ama sms gondermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.