Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.794
Cevap
74
Favori
648.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virus18

quote:

Orijinalden alıntı: thelastairbender

quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

CM11 in xda daki sunumunda yazan buglardan başka bugu var mı ?

Son versiyonunu ben denedim açıkçası kullanılabilir değil daha yükleme esnasında takılmaya başlıyor , 1 güncelleme daha istiyor anlayacağın :) ama yükleyip deneyebilirsin arayüz olarak biraz değişim var ama hız konusunda pek bişe diyemem , zaten google search falan çalışmıyor hata veriyordu ben yüklediğimde biraz kurcalayıp romu değiştirmiştim video'dada kesikli çizgiler iniyordu yukarıdan aşağı düzeltildimi tekrar bilmiyorum ama sen hiç yüklemediysen yükleyip kendin dene :)

miui v5 romun yenisi çıkmış indirip deneyelim bunuda bakalım neler değişmiş ,

http://en.miui.com/download-9.html

miui v5 romu denedin mi nasıl kullanılabilirmi?

Denedim aslında güzel ve hızlı yanlız halen gapss sorunu var , bu roma gapps yükleyince açılırken hata veriyor sonra açılıyor ayrıca android versiyonu 4.2 , video çekme esnasında kesikli çizgiler iniyor yukarıdan , birde gapps olmadan deneyeceğim olmadı miui uygulamalarını silip google play,gmail,search gibi uygulamaları dışarıdan yükleyip öyle deneyeceğim , aslında hız olarak arayüz olarak baya iyi ama saçma sapan bugları var işte çin yapımı olduğunu bi şekilde belli ediyor :)

• Merhaba.
    Arkadaşlar kardeşimin Evo'sunun lcd ekranı kırıldı. Servis 350tl fiyat verince Ebay'e yöneldim ben de. Daha önce Ebay'den alışveriş yapmadım o yüzden fikrinizi almak istedim. Ürün 28 dolar 9 dolar da kargo ücreti var bana makul geldi. Siz de fikrinizi belirtirseniz sevinirim ona göre alacağım. Teşekkürler.
    Ebay Htc Panel

• Sarj sorunu delirtmeye başladı. 12 saati görmüyorum neredeyse. Belki romdandır ama olsun. Daha verimli bi batarya istiyorum. Tavsiye ettiğiniz batarya var mı ? Yerli alışveriş sitelerinden olursa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Cooper

Merhaba.
    Arkadaşlar kardeşimin Evo'sunun lcd ekranı kırıldı. Servis 350tl fiyat verince Ebay'e yöneldim ben de. Daha önce Ebay'den alışveriş yapmadım o yüzden fikrinizi almak istedim. Ürün 28 dolar 9 dolar da kargo ücreti var bana makul geldi. Siz de fikrinizi belirtirseniz sevinirim ona göre alacağım. Teşekkürler.
    Ebay Htc Panel

Ekranın sana maliyeti 80 lira olacak servisin istediği fiyata göre bedava sayılır , yanlız bunu kendin takabilecekmisin veya kime taktırmayı düşünüyorsun.?

quote:

Sarj sorunu delirtmeye başladı. 12 saati görmüyorum neredeyse. Belki romdandır ama olsun. Daha verimli bi batarya istiyorum. Tavsiye ettiğiniz batarya var mı ? Yerli alışveriş sitelerinden olursa daha iyi olur.

Sahibinden'de 2450 mahlık bi batarya var digerlerinin kapasite daha düşük onu alabilirsin ama ne kadar etki eder bilemem birde şöye birşey var ;

http://dx.com/p/replacement-3-7v-1800mah-3-7v-3500mah-batteries-w-battery-cover-set-for-htc-evo-3d-73865

burdada biri satıyor ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-htc-evo-3d-3500mah-ozel-kapagi-ile-142232103/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastairbender -- 25 Kasım 2013; 19:25:41 >

• thelastairbender kullanıcısına yanıt
    Değişim videolarını izledim sadece entegre girişleri var zaten. Kendim yapabilirim diye düşünüyorum. En olmadı 80tl çöpe gider 350tl çıktıktan sonra :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Cooper

Değişim videolarını izledim sadece entegre girişleri var zaten. Kendim yapabilirim diye düşünüyorum. En olmadı 80tl çöpe gider 350tl çıktıktan sonra :)

eğer kendin yapabilirsen sorun yok :) yanlız türkiyede daha ucuz ekranlar satılmakda sahibinden'de 45 liraya bile var baktınmı daha önce bilmiyorum ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-htc-g17-evo-3d-orjinal-lcd-ekran-dokunmatigi-garantili-145086430/detay

Hocam baktım şimdi linke de o sadece dokunmatik ekran benim alacağım lcd panelle birlikte. Lcd panel+dokunmatik 100tlden başlıyor burada da. Şöyle bir durum doğdu şimdi de. 20tl fazla verip Türkiye'den almak işime gelir uzun süre kargo beklemem. Ancak çin malı mı acaba buradaki ürün ebay'dekiyle kalite farkı var mıdır onu bilemiyorum.
    Teşekkürler hocam ama bide kapak takarsak iyice kalınlaşacak telefon.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-evo-3d-batarya-3100mah-98242711

Bunun gibi orjinali ile aynı boyutta olan bataryaların değerleri gerçek değil mi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

CM11 in xda daki sunumunda yazan buglardan başka bugu var mı ?

Son versiyonunu ben denedim açıkçası kullanılabilir değil daha yükleme esnasında takılmaya başlıyor , 1 güncelleme daha istiyor anlayacağın :) ama yükleyip deneyebilirsin arayüz olarak biraz değişim var ama hız konusunda pek bişe diyemem , zaten google search falan çalışmıyor hata veriyordu ben yüklediğimde biraz kurcalayıp romu değiştirmiştim video'dada kesikli çizgiler iniyordu yukarıdan aşağı düzeltildimi tekrar bilmiyorum ama sen hiç yüklemediysen yükleyip kendin dene :)

miui v5 romun yenisi çıkmış indirip deneyelim bunuda bakalım neler değişmiş ,

http://en.miui.com/download-9.html

miui v5 romu denedin mi nasıl kullanılabilirmi?

Denedim aslında güzel ve hızlı yanlız halen gapss sorunu var , bu roma gapps yükleyince açılırken hata veriyor sonra açılıyor ayrıca android versiyonu 4.2 , video çekme esnasında kesikli çizgiler iniyor yukarıdan , birde gapps olmadan deneyeceğim olmadı miui uygulamalarını silip google play,gmail,search gibi uygulamaları dışarıdan yükleyip öyle deneyeceğim , aslında hız olarak arayüz olarak baya iyi ama saçma sapan bugları var işte çin yapımı olduğunu bi şekilde belli ediyor :)

Eyvallah hocam valla orjinale dönmek üzereyim her romda mutlaka bir sorun var :( pacman yüklü şu an onda da şarjı sömürüyormudur nedir anlamadım gitti ya

• quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-evo-3d-batarya-3100mah-98242711

Bunun gibi orjinali ile aynı boyutta olan bataryaların değerleri gerçek değil mi ?

dostum pek güvenme bunlara ben ebaydan 2000 mahlık aldım aynı ölçütlerde ama kendi pilinden hiçbir farkı yok. Benimde şarjım şu sıralar çok çabuk tükeniyor bıktım valla. usb ile şarj edilen harici şarj cihazları var 4000 mahlıklar ben onlardan alıp deneyeceğim şu kredi kartı borcum biterse :D

• virus18 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın Note 2 si var. 3100 mah ile elinden bırakmadan oyun oynuyor + parlaklık en yüksekte yine bitmiyor. Ben şarjı bitecek diye oyun yüklemedim. Öyle dertliyim. Hadi yarısı kadar gitse yine razıyım ama o kadar bile dayanmıyor normal kullanımda.
  • quote:

Arkadaşın Note 2 si var. 3100 mah ile elinden bırakmadan oyun oynuyor + parlaklık en yüksekte yine bitmiyor. Ben şarjı bitecek diye oyun yüklemedim. Öyle dertliyim. Hadi yarısı kadar gitse yine razıyım ama o kadar bile dayanmıyor normal kullanımda.

Benimde senden farkım yok valla 2 tane online oyunum var oyuna giriyorum 10 dk sonra çıkıyorum şarj yüzde 80 ise yüzde 70 lere düşüyor. Mesela 2 saat önce şarj doldu yüzde yüzdü (ki zaten yüzde yüzü 1 dk görebiliyorum menüye girip çıkayım 99 a düşüyor o işide anlamadım gitti)) 2 saattir telefon elimde değil yüzde 80 olmuş kullansam içim yanmıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 25 Kasım 2013; 21:28:52 >
  • quote:

http://urun.gittigidiyo...atarya-3100mah-98242711

quote:

Eyvallah hocam valla orjinale dönmek üzereyim her romda mutlaka bir sorun var :( pacman yüklü şu an onda da şarjı sömürüyormudur nedir anlamadım gitti ya

Değerlerin gerçek olup olmadığını kullanınca anlarsın ancak ama tahminimce gerçekdir yoksa kimse almaz :)

---

Virus ; jb romlar çok şarj yiyor normale göre pacman'de malesef öyle. Bu arada Cmbaughman'a mesaj atmıştım 4.4 pacman rom üzerinde çalışıyormuş , bende şu an cool ics yüklü güzel bi ayar çektim tema falan öyle kullanıyorum wi-fi çok şarj yiyor onuda uyku esnasında kapatıyorum 1 günü rahat çıkartıyorum ben ..

• quote:

quote:

http://urun.gittigidiyo...atarya-3100mah-98242711

quote:

Değerlerin gerçek olup olmadığını kullanınca anlarsın ancak ama tahminimce gerçekdir yoksa kimse almaz :)

---

Virus ; jb romlar çok şarj yiyor normale göre pacman'de malesef öyle. Bu arada Cmbaughman'a mesaj atmıştım 4.4 pacman rom üzerinde çalışıyormuş , bende şu an cool ics yüklü güzel bi ayar çektim tema falan öyle kullanıyorum wi-fi çok şarj yiyor onuda uyku esnasında kapatıyorum 1 günü rahat çıkartıyorum ben ..

karnel olarak ne kullanıyorsun

• quote:

karnel olarak ne kullanıyorsun

Kendi kernelini kullanıyorum , cpu değerleride min 192 max 1350'de şimdilik bi problem yok :)
  • Mr.Cooper kullanıcısına yanıt
    Yalniz o verdiginiz linktekiler digitizer. yani lcd ekranin ustundeki ince seffaf parca. bu parca ekran uzerinde dokundugun yerin algilanmasini sagliyor. sadece bu kirildiysa degistirmen nispeten kolaydir. ya da ekrani al. bir telefoncuya git. rica minnet 20 liraya takarlar.

lcd ekranin da kirildiysa o zaman hem digitizer, hem de ekran alman gerekecektir. asagidaki siteye goz atabilirsin.

http://htcyedekparca.com/HTC-Evo-3D
  • arkadaşlar elimde ısınmadan dolayı kapanan şarj almayan garantiye giden ve yapılamayan bir htc evo 3d cihaz vardır.yaklaşık iki aydır yatmaktadır.işime yaramadığından parça niyetine satışa çıkarıyorum.ilgilenenler pm atsın.
  • bu arada telefon 2 aya kadar harici şarj ünitesiyle şarj edilip kullanılmaktaydı.çok ısındığı için sarjı 3-5 saat ancak gidiyordu.telefon atıldır.ekranı çalışmaktadır.ihtiyacı olan arkadaşlara cüzi bi fiyattan telefonu komple gönderebilirim.batarya da dahil olmak üzere
  • Merhabalar.
    Arkadaşlar Evo'mun lcd ekranı kırıldı.Serviste fazla fiyat istediklerinden ekranı internet üzerinden satın aldım.Ancak ekran çerçeveden ayrı geldiği ve gerekli ekipmanım olmadığı için ekran değişimini yapamıyorum.Ankarada gerekli değişimi para karşılığı yapabilicek bir yer arıyorum.Bilgisi olan var mı acaba? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AyGuN_

Merhabalar.
    Arkadaşlar Evo'mun lcd ekranı kırıldı.Serviste fazla fiyat istediklerinden ekranı internet üzerinden satın aldım.Ancak ekran çerçeveden ayrı geldiği ve gerekli ekipmanım olmadığı için ekran değişimini yapamıyorum.Ankarada gerekli değişimi para karşılığı yapabilicek bir yer arıyorum.Bilgisi olan var mı acaba? Teşekkürler.

ben telefonun camını ankarada niltel'e taktırmıştım, büyük bir ihtimalle ekranıda takarlar ama işçilik kalitesi hakkında kesin bir şey diyemem (ben değiştirmeye kalkınca baya hırpalamıştım telefonu )
  • 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.