Şimdi Ara

★★★ HTC Desire Z Kullanıcı Kulübü ★★★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.900
Cevap
37
Favori
301.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gümcelleme atıyımı lütfen bi cevap verin
  • Çok teşekkürler arkadaşlar aklımı en çok klavyesi düşündürüyordu onuda kullananların yorumlarına göre bakacam artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: isy@nkh@r

arkadaşlar mesajlarım çok yavaş açılıyor,mesaj kutum da çok dolu değil nasıl çözebilirim bu sorunu

Bende bu dertten müzdaribim go sms diye bir program yükledim onunda ayarlarınımı yapamadım bilmiyorum msj geldiginde uyarı vermiyor anca prog. içine girince mesajları görüyorsun. Pek hoşuma gitmedi eski mesaj kutusunuda ekrandan kaldırdım şimdi go sms silip onu bulamıyorum. Eski ileti kutusunu nasıl bulup açılış ekranına taşıyabilirim. Birde telin mesaj sisteminden daha iyi bir uygulama tavsiye edicek varmı? Hatta rehber uygulamasıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orain

gümcelleme atıyımı lütfen bi cevap verin

2.3.3 güncellemesindem bahsediyorsun herhalde bence güncelleme... Zaten görünürde deli gibi bir fark yok. Üstüne geri dönüş yapamıyorsun ayrıca 2.3.3 daha fazla ram kullandığından sıklıkla sense ara yüzünün yuklenmesini bekleyebiliyorsun. Bu yüzden bence çok gerekmedikçe ileride geçmeyi pek de faydalı görmüyorum açıkçası....
  • quote:

gümcelleme atıyımı lütfen bi cevap verin

Ben alir almaz meraktan attigim icin eski versiyon ile yeni arasinda ne fark var ne yarari ne zarari var bilmiyorum fakat sense yukleniyor hatasi eski versiyonda yok diyorlardi eger root etmem telefonu diyorsan eski versiyonda kalmanda fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

arkadaşlar mesajlarım çok yavaş açılıyor,mesaj kutum da çok dolu değil nasıl çözebilirim bu sorunu

Bende bu dertten müzdaribim go sms diye bir program yükledim onunda ayarlarınımı yapamadım bilmiyorum msj geldiginde uyarı vermiyor anca prog. içine girince mesajları görüyorsun. Pek hoşuma gitmedi eski mesaj kutusunuda ekrandan kaldırdım şimdi go sms silip onu bulamıyorum. Eski ileti kutusunu nasıl bulup açılış ekranına taşıyabilirim. Birde telin mesaj sisteminden daha iyi bir uygulama tavsiye edicek varmı? Hatta rehber uygulamasıda.

Sordugum yardım istedigimiz konular eski kullanıcılara basit cevaplama geregi bile duyulmayacak olabilir ama benim gibi 15 günlük bir kullanıcı için basit olmuyor. Konuyu telefonu aldıgım hatta almaya karar verdigim günden beri takip ediyorum bu tarz yardım içeren yazılara kimse cevap vermiyor konu güncelleme yada root oldumu yazılıyor bu konu root konusu olduysa yardımı başka yerlerde arıyalım.

• quote:

quote:

quote:

Sordugum yardım istedigimiz konular eski kullanıcılara basit cevaplama geregi bile duyulmayacak olabilir ama benim gibi 15 günlük bir kullanıcı için basit olmuyor. Konuyu telefonu aldıgım hatta almaya karar verdigim günden beri takip ediyorum bu tarz yardım içeren yazılara kimse cevap vermiyor konu güncelleme yada root oldumu yazılıyor bu konu root konusu olduysa yardımı başka yerlerde arıyalım.

chompsms diye bir program var çok daha ii bilmiorum htc için var mı ama dene .. Kullandığın program pek beğenilmio 2lik msj flnda yollanmıomuş.. chompSMS iphone tarzı msj bildirimini menüden kapatıp sadece bunu kullanabilirsin .. Samsungda kullanıorm gerçekten ii bir program hemde ücretsiz

• @shot_gun @sroad
    cevaplar icin tesekkur ederim guncellemiyoorum o zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Dostum bu konuda sorunu olmayanlar ve dolayisiyla bu konu hakkinda yardim etmek icin tecrubesi olmayanlardan nasil yardim bekleyebilirsin? Konuyu bu sekilde root konusuna donmus diyerek yargilaman yanlis bir yaklasim sekli...

• Dostum kimseyi yargılamadım. Root gibi telefonu bile garantiden çıkaran uygulamayı deneyenler arasında basit bir rehber yada sms uygulamasını denememiş olmaları aklıma gelmedi. Ok hata benim sormadım say.

@quicksand bilgi için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 21 Aralık 2011; 22:32:00 >
  • quote:

Dostum kimseyi yargılamadım. Root gibi telefonu bile garantiden çıkaran uygulamayı deneyenler arasında basit bir rehber yada sms uygulamasını denememiş olmaları aklıma gelmedi. Ok hata benim sormadım say.

@quicksand bilgi için teşekkür ederim.

yanlış anlaşılmak istemem demek istediğim şu ki rootlayıp custom rom kurduktan sonra mesajların geç gelmesi vs problemi olmuyor ve ben şahsi olarak sms veya rehber ile ilgili uygulama kullanmıyorum ihtiyaç duymuyorum buradaki diğer kişilerinde çoğu kullanmıyor olabilirler o yüzden eğer sen root konusu olunca hemen cevap geliyor fakat böyle basit şeylere cevap gelmiyor dersen yanlış yargılamış olursun buradaki insanları onu demek istiyorum yoksa elbet deneyenler, bilgisi olanlar yardımcı olmaya çalışacaktır
  • quote:

@shot_gun @sroad
    cevaplar icin tesekkur ederim guncellemiyoorum o zaman :)

İllerde 4.0 güncellemesi gelirse o zaman getirdikleri götürdüklerine bakarak güncelleme yapılabilir.

Eğer root ile ilgilenmiyorsan dediğim gibi 2.2 de kalmak mantıklı bir seçim... (bence)
  • quote:

günelleştirme atıyımı atmıyımı biri bi söyleyebilirmi

arkadaşım rica etsem şu yazdıklarımı bir dener misin ? Ayarlar-kişiselleştir-ekran görünümü-daha fazlasını al sekmesine bastığında android 2.2 de başka "skin" indirebiliyor musun ? Ben denediğimde hiç birşey bulamıyor HTC Hubda tekrar dokun diyor ekrana , denersen çok sevinirim :)
  • Arayıpta bulamayan arkadaşlar için tekrar Froyo (Android 2.2.1 kurup kullanmak isteyenler vardır diye ) kullanmak isteyen varsa root edilmiş froyo rom dosyası linktehttp://xda.niksie.nl/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=1&view=finish&cid=110&catid=41
    orjinal resmi rom yayınlanmış en güncel froyo romdur.Tek farkı root edilmiş olması
  • 4.0'ı bekliyorum gözlerim kapalı ....
  • arkadaşlar rom değiştirmek telefonun garantisini etkiliyor mu ??
  • quote:

arkadaşlar rom değiştirmek telefonun garantisini etkiliyor mu ??

yetkili servisler ne kadar basit nedenlerle cihazları "garanti dışı" bırakıyorlar bi bilsen hayret edersin.. en basitinden ekşisözlük'e girip kvk diye arattırabilirsin mesela..
  • quote:

Garanti dışı kalır.
  • quote:

Rom değiştirmek garanti dışı birakıyor ancak desire z yi miui romla kullanmanın zevki bir başka veya cynogenmod la kullanabilmek çok büyük keyif yada sense 3.5'u bu telefonla kullanabilmek insanın yüzünde tatlı bir gülümseme oluşmasına neden oluyor :)
  • arkadaşlar daha dün aldım telefonu, listeye ekleyebilirsiniz.

birkaç sorum olacaktı size; öncelikle ekranı yukarıdan aşağıya çektiğimizde son uygulamalar yerine, galaxy s2 deki gibi işte wifi, profiller vs. gözükmesini nasıl sağlayabilirim? ayrıca 16 gb f/p ürünü microsd kart önerir misiniz? birde hangi rom'u kullanmalıyım? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexludus -- 22 Aralık 2011; 17:09:25 >
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.