Şimdi Ara

HTC desire Z (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
15.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben uc aydir kullaniyorum ve klavyeyi cok sik acip kapatiyorum ama simdiye kadar en ufak bir gevseme olmadi, klavye mekanizmasinda bir sorun yok ama diger telefonlara nazaran daha dikkatli kullanmak gerekiyor tabi
  • Arkadaşlar başlığı düzeltip Htc Desire Z kullanıcıları gibisnden daha çok göze çarpan birşey yapsak daha iyi olur. Herkes farklı konu açmaz ve bundan sonraki tüm paylaşımları buradan yaparız.
  • Beni tek endişelendiren nokta bu... Yani zaman içinde klavye sürgüsünün gevşemesi...

Birde Android'in yeni sürümü konusu açık değil... HTC bu hizmeti sunacak mı? Android güncellemesini Desire Z'ye sunacak mı?

Bunun dışında cihazın diğer özellikleri ve fiyatı oldukça iyi...

quote:

Orijinalden alıntı: KatyPerry

Valla ben uc aydir kullaniyorum ve klavyeyi cok sik acip kapatiyorum ama simdiye kadar en ufak bir gevseme olmadi, klavye mekanizmasinda bir sorun yok ama diger telefonlara nazaran daha dikkatli kullanmak gerekiyor tabi
  • Evet Android gingerbread guncellemesi bu ay yayinlanacak. Aslinda klavye konusu benim de telefonu almadan once tereddutlerim arasindaydi ama biraz kullandiktan sonra tereddutlerim gitti dedigim gibi dikkatli kullanimda bir sorun cikaracagini sanmiyorum zira HTC nin en iyi oldugu konulardan biridir malzeme kalitesi
  • asphalt gibi full oyunlar bulabileceğimiz biyer var mı?

bu arada tarayıcınıza htcdesirezforum ctrl+enter yaptığınızda güzel bir forumla karşılaşacaksınız...
  • arkadaşlar güncelleme yapıyorum yeni sürüm yok diyor ama menüde android market çıkmıyor.
    sürüm 2.2.1 bu sorunu çözmem için yardımı olursanız sevinirim.
    bi türlü marketi kuramadım telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unerdem -- 20 Haziran 2011; 15:28:06 >
  • Benim telefonumda sonunda geldi. İçinde 8 gb kartta çıktı

Şimdi bu telefonla neler yapabiliriz , birisinin bilgilendirmesi lazım
  • hayırlı olsun. marketi yüklediysen bir kaç uygulama önerebilirim.

andexplorer (dosya yönetici uygulaması)

gazeteler (çoğu gazeteye ulaşabileceğin uygulama)

solo lite ( gitar çalma programı çok başarılı hakkaten gitar çalmayı bilmeyen insan bile bi şarkının akorlarına bakarak bunu çalabilir:D)

my piano (adı üstünde güzel baya)

paint joy (çok güzel bir çizim uygulaması çeşitli brush seçenekleri var)

advanced task killer (arka planda çalışan uygulamaları tek dokunuşla kapatıyor yararlı ama bazen açmadığınız alakasız şeyleri açık gösteriyor doğru mu sallıyo mu bilmiyorum)

androidify (android logosu üzerine avatar yapma uygulaması. kıyafet ve imaj seçenekleriyle tanıdıklarınıza benzetip rehber fotosu olarak kullanabilirsiniz)

dropbox (telefona ve bilgisayara kurup internet aracılığıyla pcden tele, telden pcye dosya alışverişi yapmanızı ve dosya depolamanızı sağlıyor free kullanıcı kapasitesi 2gb baya kullanışlı)

fx camera (fotoğraflara güzel efektler veren (polaroid, pop-art, vs.) kamera uygulaması.

teamviewer (bilgisayardakinin aynısı bilmiyosan uzaktaki bilgisayara bağlanır onun ekranını kontrol edersin)

soundhound (herhangi bi ortamda çalan şarkının adını söyleyenini bulabilen çok yararlı program gerçi bu telefona yüklü geliyor ben ilk başta ne işe yaradığını anlayamadım ondan yazayım dedim :d)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 20 Haziran 2011; 19:02:44 >

• bu arada adamakıllı bir media player önerecek var mı rock player mobo player denedim ama mp4 formatlı bi filmi sorunsuz oynatamadı ikisi de.
  • @earth.

Teşekkür ederim. Uygulamalar baya güzel.

Özellikle advanced task killer işime yarayacak
  • Bu arada opera mı daha iyi yoksa kendi browserımı ?
  • operada flash desteği yok anladığım kadarıyla. ama opera daha hızlı ve kullanışlı.

edit: bunu yazarken opera mobile'dan bihabermişim :D denediklerim arasında dolphin hd en iyisi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 25 Temmuz 2011; 17:25:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Benim telefonumda sonunda geldi. İçinde 8 gb kartta çıktı

Şimdi bu telefonla neler yapabiliriz , birisinin bilgilendirmesi lazım

benden de 8gb kart çıkmıştı. Acele işe şeytan karışır derler. telefon gelmeden 1 gün önce de 8gb kart almıştım telefona. şimdi elimde kaldı gülsem mi ağlasam mı bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: VivaZ

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende 10 Haziranda hepsiburadadan sipariş verdim gelmesini bekliyorum. 1 aydır telefon araştırıyordum. Bir telefona 1milyar ve üstünde para vermek istemiyordum. Fakat bu sınırın altında olan telefonlarda tatmin etmiyordu. normalde 1200-1300 tl olan bu telefonun fiyatının düşmesini fırsat bildim ve aldım. Özellikleri, yorumları incelediğimde bir sıkıntı çıkmayacak gibi gözüküyor. Kullandıkça anlayacaz artık. Beğenmezsemde satarım çok bi zarar etmem normalde fiyatı 1200-1300 nede olsa.

Herkese hayırlı olsun tekrardan. Benim bir sorum olacak:

Telefon için ekran koruyucu, kılıf vb. ne düşünüyorsunuz? Buraya link olarakta koyarsanız sevinirim nereden ne almam lazım çok kararsız kaldım. Ekran koruyucu kesinlikle alacam fakat kılıf konusunda kararsızım. Gözüme çarpan iyi birşey olursa onuda alabilirim. Tavsiyeye ihtiyacım var ekran koruyucu ve kılıf konusunda.

Ekran koruyucu olarak HızlıAl.com'dan Microsonic aldım, kargo ile birlikte yaklaşık 10 TL:
    http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/microsonic-htc-desire-z-ekran-koruyucu_02.036.8038.0097.htm

Kılıf olarak da Bayrampaşa Saturn'den Nokia E7 uyumlu DC marka deri slide kılıf aldım. Fiyatı 25 TL ve çok güzel oturdu.

Her ikisini de tavsiye ederim.

• advanced task killer süper bir uygulama pil ömrü bariz farkediyor ayrıca bence telefonun kendi browserı süper şu ana kadar hiç bir başarısızlığını görmedim firefox yüklü ama firefox a kök söktürür
  • Evet kendi tarayıcısı gayet iyi ama sadece Facebook 'un hem uygulamasında hem mobil versiyonunda büyük eksiklikler var onları da giderseler tam süper olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: avgurel

quote:

Orijinalden alıntı: VivaZ

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende 10 Haziranda hepsiburadadan sipariş verdim gelmesini bekliyorum. 1 aydır telefon araştırıyordum. Bir telefona 1milyar ve üstünde para vermek istemiyordum. Fakat bu sınırın altında olan telefonlarda tatmin etmiyordu. normalde 1200-1300 tl olan bu telefonun fiyatının düşmesini fırsat bildim ve aldım. Özellikleri, yorumları incelediğimde bir sıkıntı çıkmayacak gibi gözüküyor. Kullandıkça anlayacaz artık. Beğenmezsemde satarım çok bi zarar etmem normalde fiyatı 1200-1300 nede olsa.

Herkese hayırlı olsun tekrardan. Benim bir sorum olacak:

Telefon için ekran koruyucu, kılıf vb. ne düşünüyorsunuz? Buraya link olarakta koyarsanız sevinirim nereden ne almam lazım çok kararsız kaldım. Ekran koruyucu kesinlikle alacam fakat kılıf konusunda kararsızım. Gözüme çarpan iyi birşey olursa onuda alabilirim. Tavsiyeye ihtiyacım var ekran koruyucu ve kılıf konusunda.

Ekran koruyucu olarak HızlıAl.com'dan Microsonic aldım, kargo ile birlikte yaklaşık 10 TL:
    http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/microsonic-htc-desire-z-ekran-koruyucu_02.036.8038.0097.htm

Kılıf olarak da Bayrampaşa Saturn'den Nokia E7 uyumlu DC marka deri slide kılıf aldım. Fiyatı 25 TL ve çok güzel oturdu.

Her ikisini de tavsiye ederim.

"Stealth guard" tavsiyemdir sitesinden alabilirsiniz.n8'imde onu kullanıyorum.Ayrıca ipod touch 4 için almıştım ipod touch alamyınca usb belleğimi kapladım çok iyi oldu

• Arkadaşlar bende HB zedelerdenim sanırım :)) ürün 20 haziranda stoklarda diye aldık bugün telefon açtım HB istek kaydınızı aldım 24 içinde size maille dönülecek dediler. normalde telefondan yardımcı olan şirket maille cevap verdiğine göre ürünlerde problem var tedarik edemiyorlar. 27 haziran demişler ama oda bu gidişle garantil değil. en sonunda tedarik edemeyecekler özür dileriz diyecekler ve hediye çeki artı para iadesi ile kandıracaklar bizi.... HB gelen maili aşağıya kopyaladım....

Sayın Müşterimiz, 3 iş günlük temin süresi geçmiş olan ürününüzün bize ulaşması ile ilgili mağaza departmanımız gerekli işlemleri yapmakta olup alternatif temin edilme planlamaları da yapılmaktadır. Aciliyetiniz ilgili mağaza departmanına bildirilmiş olup önceliğiniz gözönünde bulundurulacak ve mümkün olan en kısa sürede ürün gönderiminizin yapılması yönünde çalışılacaktır. Siparişinizdeki ürünün kısa süre içersinde tedarik edilmesini beklemekteyiz. Yaşanan bu gecikmeden dolayı siz değerli müşterimizden bir kez daha özürdileriz. Saygılarımızla... Siparişiniz ile illgili başka bir sorunuz varsa bize aşağıdaki linkten mail gönderebilirsiniz:http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1 Hepsiburada.com' u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

hakkımızda hayırlısı olsun durum boyle devam ederse bende iade edecem paramı geri isteyecem. bu arada yetkili servisi çok berbatmış buda bir karamsarlığa neden oldu bende... htc kuullanan ne kadar adam varsa yaa onartamamış cihazı değişim isteyenlerde yanıt alamamış....

• Allah kimseyi yetkili servislere muhtaç etmesin valla benim cihazım garantisiz, ama garantili olsaydı da çok farklı olmazdı muhtemelen, Türkiye 'de telefonun bozuldu mu her türlü ayvayı yiyiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: unerdem

arkadaşlar güncelleme yapıyorum yeni sürüm yok diyor ama menüde android market çıkmıyor.
    sürüm 2.2.1 bu sorunu çözmem için yardımı olursanız sevinirim.
    bi türlü marketi kuramadım telefona.

yok mu çözümünü bilen market çıkmıyor menüde
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.