Şimdi Ara

HTC desire Z (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
15.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok iste iki haftadir markette sorun var populer uygulamalarin hepsi kayboldu, angry birds yazip arama yapin o bile cikmayacak
  • aynen farklı marketler lazım ayrıca facebook ve youtube sorununa çare lazım sadece bende mi var acaba bu sorun
  • hakkaten bu ne aptalca bir şeydir. şimdi telefondaki markette görünmeyen uygulamaları pcden yüklemeyi deniyeyim dedim flash playerı seçtim ve yüklemeye kalktığımda "bu öğe cihazınız için belirlenen ülkede yüklenemez" yazıyor. böyle bir saçmalığın açıklaması nedir?
  • bu arada sormak istediğim bir kaç şey var. internette beklediğim kadar iyi performans alamıyorum özellikle flashlı sitelerde çok fazla kasılma duraksama oluyor mesela herhangi bi sitenin sayfasında eklenmiş youtube videosunu izlemeye çalışınca kasıyo takılıyor rahat izlenmiyor.
    menülerde gezerken de yavaşlayıp kasılıyor bazen sanırım yüklediğim şeylerden dolayı yavaşladı biraz. uygulamaları yönetten çalışan uygulamara bakıyorum bi dünya şey çalışıyor. boşuna çalışanları kapatıyorum biraz hızda artış oluyor sonra ordan çıkıp bi kaç şeye giriyorum sonra tekrar bakıyorum yine bir sürü şey açılmış. bazı uygulamalar otomatik açılıyor ve şarjı çabuk götürüyor sanırım. acaba bu gereksiz çalışanları kapatan bir uygulama var mıdır? bir de şu şarjı uzatmayla ilgili bişeyler lazım çünkü hiç dayanmıyor. bunla da ilgili paylaşımlar yaparsak iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 25 Temmuz 2011; 17:21:33 >
  • İşte Türkiye 'deki tüm Android Market 'lerde sorun var iki haftadır popüler uygulamaların hepsi kayıp, market.android.com 'dakiler de indirilemiyor, sorun Google 'da, ama ben yine de her gün HTC 'ye mail atıyorum onlar Google 'a baskı yapsınlar yoksa Google hayatta ilgilenmez
  • Darty'deki 899 TL lik fiyat bu cihaz için uygun mudur, alalım mı?
  • Bu özellikteki bir telefonu 1000 tl nin altında bulmak zor. O yüzden bende satın aldım. Henüz elime geçmediği için yorum yapmak istemiyorum.
  • Bu cihazda yüklü olan Android 2.2 güncellenebiliyor mu?
  • HTC Desire HD
    HTC Desire S
    Samsung Galaxy S
    Sony Ericsson Xperia Arc

Yukarıdakilere bir bakın derim.Özellikle xperia arc'a.Klavye bana göre çok gereksiz ve cihazı kalınlaştırıyor.
  • Desire Z'de gorilla glass ekran var mı?
  • Bilen yok mu ekranının gorilla glass olup olmadığını?
  • Valla gorilla glass ne bilsem yardimci olmaya calisacagim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatyPerry

Valla gorilla glass ne bilsem yardimci olmaya calisacagim :D

Bir telefonun ekranı gorilla glass ise o ekran daha dayanıklı ve çizilmezdir bu sayede ekran koruyu ve kılıfa gerek kalmaz. Ve baktım ekranı gorilla glass'mış. Bu telefona iyice ısındım.
  • Fiziksel klavye isteyenler için çok iyi bir telefon. İnternet için fiziksel klavyenin yerini hişbirşey tutmuyor arkadaşlar.

Diğer cihazlara göre kalın ve bariz bir ağırlık farkı var, ama alışınca hissedilmiyor. (Haltercilerin 20-30 kilo yükleri hissetmemesi gibi )

Donanımsal olarak artık çift çekirdekli işlemciye sahip android telefonlar çıkıyor ama bu gerçekten iyi. birçok oyunu sorunsuzca oynattım (asphalt 6 gibi)

Ekran parlaklığı güneşli öğlen saatlerinde pek tatminkar gelmedi ama yine de güzel.

Batarya ömrü herşeyi (wiriless, gps , oyun vb) azaltırsanız 2 gün gidiyor. Normal kullanımda 1 gün gidiyor. Eğer telefon kalınlığı sorun olmayacaksa 3 kat fazla ömürlü piller de yurtdışı sitelerde satılıyor. Resmi aşağıda (Şahsen ben kullanmam

HTC desire Z

HTC desire Z

• Oha O ne kalınlıktır öyle yahu
  • Eğer telefonu darty'den world kart ile alırsam 180 lira değerinde worldpuan mı kazanıyorum?
  • şimdi anladım neden telefonlarda 2000 mah üzeri pil olmadığını
  • 150 TL
  • market düzelmiş sanırım ?
  • Duyduğum kadarıyla bu telefonun klavye kızağı sorunluymuş...

Bir süre sonra iyice bozulup kendiliğinden açılmaya başlıyormuş...

Alacak olanlar buna dikkat etmeli... Başta bende çok niyetliydim fakat bunu öğrenince vazgeçtim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.