Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Desire x stabillik acisindan s3miniden daha seri. Gm icin bisey diyemecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm var şu an geçici olarak. telefondan buram buram kalitesizlik akıyor. ekran rezalet ses kötü. tek iyi yani telefon hız olarak iyi. uzun vadede kullanılacak bir model değil

• İmza şeysini bulamadım, paylaşsa ya birisi
  • Arkadaşlar bizim telefonun garantisine hangi firma bakıyor ben hepsiburadadan almıştım teleservice gondermistim şimdi biraderin desire x i de garantiye göndereceğiz dokunmatiginde durduk yere problem oluştu bazen algılıyor bazen algilamiyor alttaki 3 tuşu hic algilamiyor bi ara düzeldi ama şimdi yine aynı neyse sadede geleyim vatandan alınma üzerinde mobiltel yazan htc desire x i hangi garantiye gönderebiliriz kvk bakar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

Arkadaşlar bizim telefonun garantisine hangi firma bakıyor ben hepsiburadadan almıştım teleservice gondermistim şimdi biraderin desire x i de garantiye göndereceğiz dokunmatiginde durduk yere problem oluştu bazen algılıyor bazen algilamiyor alttaki 3 tuşu hic algilamiyor bi ara düzeldi ama şimdi yine aynı neyse sadede geleyim vatandan alınma üzerinde mobiltel yazan htc desire x i hangi garantiye gönderebiliriz kvk bakar mı?

Bence vatan'a verin onlar uğraşsın.
  • Beyler cihazin şarji bitti ve bitiş o bitiş..bir daha acilmadi..
    Şarja bagliyoruz kirmizi isik yaniyor fakat tepki yok..
    Ne yapmak lazim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Beyler cihazin şarji bitti ve bitiş o bitiş..bir daha acilmadi..
    Şarja bagliyoruz kirmizi isik yaniyor fakat tepki yok..
    Ne yapmak lazim?

Servislik benim telefon bu yüzden sıfırı ile degistirildi.

• kliksa da an itibariyle 549tl oldu. geçen sene şubat ayında 840 tl e almıştım. bu son olsun HTC !!!

• Servise verelim o zaman..
    Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

kliksa da an itibariyle 549tl oldu. geçen sene şubat ayında 840 tl e almıştım. bu son olsun HTC !!!

İlk alanlar bende dahil 950 civarına almıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

kliksa da an itibariyle 549tl oldu. geçen sene şubat ayında 840 tl e almıştım. bu son olsun HTC !!!

son güncelleme ile telefon berbat hal aldı. eski versiyonda çalışan oyunlar yerinde çalışmadı. ses kötü oldu düzeltmek için yayımlanan
    yaama da ise yaramadı. video sesleri kısık, kendi oynatıcısindan ses çıkmıyor vs vs. yazık verilen paralara

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

son güncelleme ile telefon berbat hal aldı. eski versiyonda çalışan oyunlar yerinde çalışmadı. ses kötü oldu düzeltmek için yayımlanan
    yaama da ise yaramadı. video sesleri kısık, kendi oynatıcısindan ses çıkmıyor vs vs. yazık verilen paralara

Telefon on numara. Benim telin versiyonu 4.1.1

Bana göre tek eksisi bahsettiğiniz hoparlör sesinin düşük olması. Buna bir çözüm bulursam harika olacak.

• Arkadaşlar merhaba sizlere bişey sorcam. Ben telefonu alali 7 8 ay oldu. Benim telefon rengi siyah. Ve arkadaki kameranin olduğu bölüm, o tırtıklı yer, oranın rengi attı siyahti bembeyaz oldu oralar. Acaba ne yapmam gerekli sizce ? Cok çirkin duruyor ve git gidede büyüyo o beyazlık. Telefonu aldım alali pek bi sikinti görmedim ama bu durum canımi sıkıyor.

Birde başka bi sorum. Ben bu telefonda daha hiç adam gibi bir oyun oynamadim . Yüksek kalitede bi oyun gormedi tel. Çünkü acmiyor. Onu geçtim normal basit oyunları bile yüklemiyor. Misal ; Traffic racer, minecraft vb.. çoğu Oyun yükleyemiyorm. Arkadaşta Ace2 var onun yüklemedigi oyun yok ama ben hiç oyun yükleyemiyorum. Onda playda gözüken oyunlar ben de gözükmüyor bile. Sizdede öylemidir bu durum ? Beni rahatsız eden cok konu var ama bunlar sadece bir kaci..

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf066

Arkadaşlar merhaba sizlere bişey sorcam. Ben telefonu alali 7 8 ay oldu. Benim telefon rengi siyah. Ve arkadaki kameranin olduğu bölüm, o tırtıklı yer, oranın rengi attı siyahti bembeyaz oldu oralar. Acaba ne yapmam gerekli sizce ? Cok çirkin duruyor ve git gidede büyüyo o beyazlık. Telefonu aldım alali pek bi sikinti görmedim ama bu durum canımi sıkıyor.

Birde başka bi sorum. Ben bu telefonda daha hiç adam gibi bir oyun oynamadim . Yüksek kalitede bi oyun gormedi tel. Çünkü acmiyor. Onu geçtim normal basit oyunları bile yüklemiyor. Misal ; Traffic racer, minecraft vb.. çoğu Oyun yükleyemiyorm. Arkadaşta Ace2 var onun yüklemedigi oyun yok ama ben hiç oyun yükleyemiyorum. Onda playda gözüken oyunlar ben de gözükmüyor bile. Sizdede öylemidir bu durum ? Beni rahatsız eden cok konu var ama bunlar sadece bir kaci..

hocam apklarını internetten bulup çoğu oyunu kurabilirsiniz. Realracing 2 olsun mostwanted olsun o tür oyunları cihaz çok rahat oynatabiliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf066

Arkadaşlar merhaba sizlere bişey sorcam. Ben telefonu alali 7 8 ay oldu. Benim telefon rengi siyah. Ve arkadaki kameranin olduğu bölüm, o tırtıklı yer, oranın rengi attı siyahti bembeyaz oldu oralar. Acaba ne yapmam gerekli sizce ? Cok çirkin duruyor ve git gidede büyüyo o beyazlık. Telefonu aldım alali pek bi sikinti görmedim ama bu durum canımi sıkıyor.

Arka taraf hakkında bi fikrim yok. Orası kapaktan bağımsız olduğu için yeni kapak almakta fayda etmez zaten.
    Oyun konusunda ise muhtemelen telefonu Jelly Bean sürümüne güncellememişsin hocam. Bu sebeple bazı oyun ve uygulamalar Google Play'de gözükmüyor. Çünkü bazı oyunlar güncel sürüm işletim sistemi ister. Ben Traffic Racer oyununu indirip sorunsuz bir şekilde oynadım bu cihazda. Ayrıca Google Playde telefonla uyumsuz olarak gösterilen oyunları da internetten indirip telefona kurabilirsin. Telefon kaldırırsa rahatça oynayabilirsin. Mesela benim telefonum Jelly Bean sürümünde olmasına rağmen Google Play Store da Real Racing 3 oyunu telefonumla uyumsuz gözüküyordu.(muhtemelen sistem gereksinimlerinden dolayı) internetten başka sitelerden oyunun apksını bulup yükledim ve oyunu kasmadan akıcı bir şekilde oynadım.

• Aynı uygulamaları hem hafıza kartında hem de telefonun hafızasında gösteriyor, uygulamalar tam olarak nerede anlayamadım
    Uygulama belleği 2,44 gb/2,90 gb. Hafiften bir yavaşlama yaşıyorum umarım düzelir. 3-5 uygulamayla böyle olacaksa işimiz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campers

İlk telefonum,hala kullanıyorum.Harika bir telefon ne General Mobile geçer yanından ne de S3 Mini.Zaten Samsung'u alanlar marka kazığı yiyorlar HTC kadar kaliteli telefon yapan yok 10 kez düşürdüm hiç birin de de bir şey olmadı sadece alırken S3 Mini'nin simgeleri falan daha hoş gelmişti ama iyi ki de almamışım benle birlikte o günler de s3 mini alanlar şimdi dökülüyor pixel ölü,ekran çatladı,çok kasıyor vb.Ben bu sorunların hiç birini yaşamadım iyi ki de almışım diyorum,tek beğenmediğim özelliği ön kamera olmaması diğerleri dışında hiç bir sorunu yok iyi ki almışım çok memnunum güncelleme falan da gelmesin böyle çok iyi bence,alacaklara tavsiyem kesinlikle gözünüzü kırpmadan alın fiyatı da düşmüştür

bende de aynı sıkıntı var nerden bulcaz güzel bi kulaklık :/

• quote:

Orijinalden alıntı: doLaRFB

quote:

İlk telefonum,hala kullanıyorum.Harika bir telefon ne General Mobile geçer yanından ne de S3 Mini.Zaten Samsung'u alanlar marka kazığı yiyorlar HTC kadar kaliteli telefon yapan yok 10 kez düşürdüm hiç birin de de bir şey olmadı sadece alırken S3 Mini'nin simgeleri falan daha hoş gelmişti ama iyi ki de almamışım benle birlikte o günler de s3 mini alanlar şimdi dökülüyor pixel ölü,ekran çatladı,çok kasıyor vb.Ben bu sorunların hiç birini yaşamadım iyi ki de almışım diyorum,tek beğenmediğim özelliği ön kamera olmaması diğerleri dışında hiç bir sorunu yok iyi ki almışım çok memnunum güncelleme falan da gelmesin böyle çok iyi bence,alacaklara tavsiyem kesinlikle gözünüzü kırpmadan alın fiyatı da düşmüştür

Samsung kulaklığı aldım mikrofonlu ve tuşlu... ses gayet güzel hatta yeni aldığım kafa bantlı sony kulaklıktan bile güzel sesi var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doLaRFB

quote:

Samsung kulaklığı aldım mikrofonlu ve tuşlu... ses gayet güzel hatta yeni aldığım kafa bantlı sony kulaklıktan bile güzel sesi var

telefonun kulaklığı çok iyiydi ses konusunda. beats audio desteklediği için heralde o kulaklıkta destekliyomu ? destekliyosa link verir misin

• googleplay dekı score adlı oyunu yüklemeye calıstıgımızda cihazınızla uyumsuz diyor oyun minumum versiyon 2.3 istiyor telefonu yazlımı 4.1.1 ne yapmalıyız sorun nerde olabilir desire x kullanıcısı bir arkadasım var onun adına ben yazdım
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.