Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Lupara_

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

quote:

quote:

Konu tarayıcılara gelmişken birşey sorayım.
    Evde 10 yıldır opera kullanıyorum. En sevdiğim özelliği kapatınca geçmişi silmesi. Böylece temp, çerez vs. silme ile uğraşmıyorum.

Çıkışta geçmişi silebileceğim bir tarayıcı biliyor musunuz? Yeni opera chrome gibi olmuş.

Chromiumu kullanıyor ikiside şu aralar ben şuan dolphinden yazıyorum istediğiniz özellikler mevcut

Öneri için teşekkürler.
    Googleplaydan indirdim. Yüklendi olarak gösteriyor ancak ne uygulamalarda ne de indirilenlerde görünmüyor. Acaba nerede olabilir?

Bir daha indirmeyi deneyin

Google play uygulamasını devre dışı yaptığım için olmuyormuş.Sonra hallettim.
    Birşey daha sorayım izninizle.Hafıza kartjmdaki dosyalara kolla galeri menüsünden mi ulaşmak zorundayım? Dosyaların gibi bir kısayol yok mu?

Marketten fx programını yükle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Marketten fx programını yükle

Öneri için sağol.
  • arkadaşlar htc desire almayı düşünüyorum siz ne dersiniz bu konuda?fikirlerinizi alayım.turkcell t20 kullanıyorum telefon biraz özürlü oldu.bir çok sorun oluştu yaklaşık 3 sene kullandım bu telefonu ama artık daha hızlı bir telefona ihtiyacım var.htc desire x aklıma geldi sizce bunu mu alayım yoksa başka bir htc mi önerirsiniz cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicemoguz

arkadaşlar htc desire almayı düşünüyorum siz ne dersiniz bu konuda?fikirlerinizi alayım.turkcell t20 kullanıyorum telefon biraz özürlü oldu.bir çok sorun oluştu yaklaşık 3 sene kullandım bu telefonu ama artık daha hızlı bir telefona ihtiyacım var.htc desire x aklıma geldi sizce bunu mu alayım yoksa başka bir htc mi önerirsiniz cevap bekliyorum.

Cihaz hem boyutlar, hem ekran hem de stabil çalışma olarak çok başarılı ve yeterli.
    Ben gündelik telefon görüşmeleri, multi medya uygulamaları( film, video,foto) ve internet için kullanıyorum. Şu ana kadar olumsuz bir yanını görmedim.

Beğenmeyen arkadaşların yorumlarına sakın aldırmayın. O arkadaşların beğendiği cihaz zaten yok. Şuan piyasadaki en iyi cihaz olarak gösterilen nexus gibi cihazlara bile olumsuz yorum yapabilirler.

• bugün vatan computerdan baktım 649 tl di sanırım.samsung u düşünmüyorum bile herkesin elinde görüyorum hiç hevesim yok o telefona.ama htc dizayn olarak hoşuma gitti.zaten kendi hafızası 4 gb ise işimi görür en fazla 1 gb oyun için kullanırım.bu arada kendi hafızası dediğim gibidir umarım.

@_Lupara_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicemoguz -- 18 Aralık 2013; 0:18:04 >
  • quote:

bugün vatan computerdan baktım 649 tl di sanırım.samsung u düşünmüyorum bile herkesin elinde görüyorum hiç hevesim yok o telefona.ama htc dizayn olarak hoşuma gitti.zaten kendi hafızası 4 gb ise işimi görür en fazla 1 gb oyun için kullanırım.bu arada kendi hafızası dediğim gibidir umarım.

@_Lupara_

4 gb ın çoğunu telefonun kendi kullanıyor. Size 1 gb gibi bir yer kalıyor. Ancak 32gb a kadar hafıza kartı destekliyor.Oyun ve indirilen uygulamaları hafıza kartına taşıyabilirsiniz.
  • quote:

quote:

bugün vatan computerdan baktım 649 tl di sanırım.samsung u düşünmüyorum bile herkesin elinde görüyorum hiç hevesim yok o telefona.ama htc dizayn olarak hoşuma gitti.zaten kendi hafızası 4 gb ise işimi görür en fazla 1 gb oyun için kullanırım.bu arada kendi hafızası dediğim gibidir umarım.

@_Lupara_

4 gb ın çoğunu telefonun kendi kullanıyor. Size 1 gb gibi bir yer kalıyor. Ancak 32gb a kadar hafıza kartı destekliyor.Oyun ve indirilen uygulamaları hafıza kartına taşıyabilirsiniz.

peki sonuç olarak almaya değer mi bu telefonu yoksa başka modellerle mi ilgileneyim?

• quote:

quote:

quote:

@_Lupara_

peki sonuç olarak almaya değer mi bu telefonu yoksa başka modellerle mi ilgileneyim?

Size bagli.Aynu fiyata discovery var desire x i ikiye katlayan özellikte.Ama htc severler htcden baska telefon almazlar :)

• quote:

Bu sihirli cümlenizden sonra size kolay gelsin diyorum. Bu cümle araştırmayla geçen , üstüne araştırdıkça kafa karışıklığının artacağı zamanların başlangıcı sayılır.

Alternatifi çok. Kağıt üzerinde hepsi de desire x den iyi gibi duruyor.

Hemen hemen aynı özelliklerde huawei g301 -300 lira
    Samsung s3 mini 650 lira.
    GM discovery 650 lira.
  • ölü pixel olmaya başladı bendede. artık gittiği yere kadar devam.
    quote:

Orijinalden alıntı: yusufyazici

buradan bakabilirsin rom'lara. ben şu an en gücel rom olan Insert Coin 1.0-1 rom'unu kullanmaktayım, bir sorun çıkarmadı şu an için :)

çalışmayan özelliği var mı ? nasıl kurucaz hiç rom kurmayı denemedim bilgim yok.yardımcı olur musun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EDYGL -- 18 Aralık 2013; 22:14:26 >

• Uzun ömürlü bir telefon arıyorsanız hiç bulaşmayın.

• Arkadaşlar eğer android telefon alıyorsanız sınıfinin üst seviyesini almaya çalışın Desire x gibi orta sınıfın altlarında gezinen bir telefona para vermeyin değmez paraniza yazık

• bana telefon onerecek var mi fazla pahali olmayan en fazla 800-900 TL civarinda.kaliteli olsun uzun sure sorunsuz kullanayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bana telefon onerecek var mi fazla pahali olmayan en fazla 800-900 TL civarinda.kaliteli olsun uzun sure sorunsuz kullanayim

Nexus 4 lere bir bakın.

• quote:

quote:

bana telefon onerecek var mi fazla pahali olmayan en fazla 800-900 TL civarinda.kaliteli olsun uzun sure sorunsuz kullanayim

Nexus 4 lere bir bakın.

htc den var mi onereceginiz telefon.lg nexus 4 fiyat olarak biraz yuksek geldi de

• quote:

quote:

Bu sihirli cümlenizden sonra size kolay gelsin diyorum. Bu cümle araştırmayla geçen , üstüne araştırdıkça kafa karışıklığının artacağı zamanların başlangıcı sayılır.

GM discovery 650 lira.

bu verdiginiz fiyatlar hangi yere ait

• quote:

quote:

quote:

Nexus 4 lere bir bakın.

htc den var mi onereceginiz telefon.lg nexus 4 fiyat olarak biraz yuksek geldi de

HTC önermem

• samsung s3 mini hakkinda ne dusunursunuz?

• quote:

quote:

quote:

GM discovery 650 lira.

bu verdiginiz fiyatlar hangi yere ait

hızlıal.com
    hepsiburada.com

• quote:

gm discovery mi yoksa s3 mini mi sizce?hala kararsızım uzun süre kullanacağım için fazla sorun çıkarmayan bir telefon arıyorum.
    @_Lupara_

Ben ikisinide arkadaşlarımdan alıp inceledim. İkisi farklı cihazlar. Birbirinin yerine alternatif değiller bence. Artı eksilerine göre değerlendirmek lazım.

Teknik özelliklerini bilemem ama gm daha parlak, daha hızlı ve daha albenili geldi. Ama boyutundan dolayı benim asla almayacağım bir telefon.

Ayrıca htc desire x başlığı yerine yeni konu açsanız yada s3mini ve discovery ile ilgili başlıklara yazsanız daha fazla yorum alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.