Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xjerenimox3

Ses problemi için hts destekle konuştum getirdiği çözüm önerisi şu:

1-telefonunuz acikken bataryayi cikarip yeniden takiniz .
    2-Sorun gitmezse telefonunuzu guvenli mod da calistirmanizi rica ederiz : telefonunuz acikken bataryayi cikarip bir kac saniye bekleyip yeniden takin ve telefonunuzu acin, telefonunzda HTC ve altinda siyah yazilarla Quietly Birrilant yazisini gorunce telefonunuzun yan tarafinda bulunan ses kisma tusuna elinizi basili tutun telefonunuz normal bir sekilde acilacaktir ve telefonunuzun sol alt kosesinde Guvenli Mod yazisini goruceksinizdir. telefonunuz guvenli mod a gecmis olacaktir .
    guvenli mod da sorun giderse bu ayar yapmanizi rica ederiz :
    Menu >>Ayarlar >> Uygulamalar >> Uygulamalari yonet >> Progmalara dokunun >> Kaldirin.
    3-Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ediyorsa butun kisisel bilgilerinizi yedekledikten sonra fabrika veri sifirlama yapmanizi tavsiye ediyoruz : Tum uygulamalar >> Ayarlar >> Depolama >> Fabrika veri sifirlama .
    (Bu ayar telefon kendi kendine Android işletim sistemine format atip yeniden kurmaktir).
    4- Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ederse satin aldiginiz yer ile yada teknik servis ile temasa gecmenizi tavsiye ederiz .

ben beceremedim güvenli modda felan açmayı. düzeltemedim yani.

güvenli moda aldım ama uygulamaları yönet olmadığından normale dondüm

• quote:

Orijinalden alıntı: sophisticman

arkadaşlar ram kullanımı 505 civarında birde güncelleme yapan arkadaşlar tüm işlemler bittikten sonra telefonu kapatıp açtıklarında 2 kat hızlandığını görecekler. hd kayıt yok ama 800/640 geniş ekran eklemişler videodada kameradada flash player artık çalışıyor. denenmiştir. gerçi yaptığım araştırmalarda beta sürümü olduğu söyleniyor önümüzdeki ayda 2 adet güncelleme ile yeni arayüzler ve özellikler geleceği söyleniyor. bakalım bekleyecez ilk yazdığımda inanmayan arkadaşların renkleri biraz değişmiştir. ama olsun önemli olan burda doğru bilgiyi paylaşmak 1 hafta önce geleceğini yazmıştım arkadaşlar kaynak bulamamıştı.

Yürü be reyizzzz arkandayız

• quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

quote:

arkadaşlar ram kullanımı 505 civarında birde güncelleme yapan arkadaşlar tüm işlemler bittikten sonra telefonu kapatıp açtıklarında 2 kat hızlandığını görecekler. hd kayıt yok ama 800/640 geniş ekran eklemişler videodada kameradada flash player artık çalışıyor. denenmiştir. gerçi yaptığım araştırmalarda beta sürümü olduğu söyleniyor önümüzdeki ayda 2 adet güncelleme ile yeni arayüzler ve özellikler geleceği söyleniyor. bakalım bekleyecez ilk yazdığımda inanmayan arkadaşların renkleri biraz değişmiştir. ama olsun önemli olan burda doğru bilgiyi paylaşmak 1 hafta önce geleceğini yazmıştım arkadaşlar kaynak bulamamıştı.

yeni haberleri bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

quote:

yeni haberleri bekliyoruz

arkandayız başğan

• zaten sanki sırf birşey söylemeden olmaz diye verilmiş bir cevap gibi. bataryayı tak çıkar ne yahu :D bildiğin bi kapat aç düzelir demek istemişte yazamamış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xjerenimox3

zaten sanki sırf birşey söylemeden olmaz diye verilmiş bir cevap gibi. bataryayı tak çıkar ne yahu :D bildiğin bi kapat aç düzelir demek istemişte yazamamış :D

güvenli moda almak için demiş ama sabit olan cevaplardan biri herhalde. zaten beats audio amfisi olmadığından telefonda yazılım ile düzeltilebilecek bir sorun ama düzelene kadar müzik dinleyemeyeceğiz sıkıntı orası. 480 p miş falan dert değil benim için. müzik ve stabilite geri getirsinler yeter.
  • Bataryayı takıp çıkarmakla düzelecek bir şey değil bu. Yeni bir güncelleme lazım.
  • arkadaşlar şarj durumu gözlemlediniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu konuda çalışmalarının olup olmadığını sordum ama bu yazılımsal bir problem değil dedi. bence sorundan pek haberi yoktu elemanın. bende tam ifade edemedim heralde.
  • Antutu ile 6435 skorunu alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 27 Mart 2013; 18:56:48 >
  • Arkadaşlar HTC desteğin bu konu hakkında bilgisi olduğunu düşünmüyorum daha 1-2 gün önce canlı sohbet ile sordum,JB güncellemesi ne zaman diye daha öyle bir haber gelmedi dediler.
  • ben güncelleme yaptıktan sonra klavye cıkmamaya basladı hic bisey yazamıyom . bu sorun olan varmı baska?
  • ses sorunu olanlar belirtebilirlermi 2-3 kişide var forumda şuan canımı sıktı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ep3xah

ses sorunu olanlar belirtebilirlermi 2-3 kişide var forumda şuan canımı sıktı da

müzik video yani beats açılan uygulamalarda kulaklık sesi çok kötü durumda. hoparlör sesinde yine bu sebepten biraz daha az çıkıyor.

• Şimdi bu güncellemenin detaylarını bilen var mı? jelly bean ne getirdi desire x lerimize, değişen ne oldu yani bilen biri açıkça söylesin
  • Hoparlör sesinde bir değişme yok ama denildiği gibi kulaklığa geçtiğimizde ciddi fark ediyor önceki sürüm ile.Çok tiz gelen bir ses var ama yeni bir güncellemeyle düzeltileceğini düşünüyorum.

edit:Klaye ile yazım sırasında kasma yapıyor bende de.

Birazdan antutu sonuçlarını koyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzzb -- 27 Mart 2013; 20:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Antutu ile 6435 skorunu alıyor

Teşekkürler.

Ace 2 jb ile kac aliyor acaba ?

• telefonu şimdi güncelledim telefon gayet stabil çalışıyo
    yeni temada güzel olmuş

tek sorun kulaklıktan gelen ses çok tiz müzik dinlemiyo
    ama buda 1 güncelleme ile düzeltilebilcek bir sorun
    teşekkürler HTC sözünde durduğun için iyikide bu telefonu almışım :)

• Hay kara bahtimi........ Ust ekran kilit tusu islevini yitirdi. . Arka kapagi nereden temin edebilirim? Jb guncelliyecegim birazdan. Arti ve eksilerini yazarmisiniz. Before-after.. Sali aksamdan beri cekmecede yatan cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 27 Mart 2013; 20:57:37 >
  • Arkadaslar simdi fark ettim kulaklik sesi cok kotu :-) Bu arada telefon ics ye gore baya akici oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonnaFlyNow -- 27 Mart 2013; 20:29:02 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.