Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu güncelleme jelly bean mi oluyor şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ek368

Arkadaşlar bu güncelleme jelly bean mi oluyor şimdi?

Evet hocam aynen öyle.Hayırlı olsun kurdunmu bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

kulaklık ile deneyin arkadaşlar durumu görün

Cidden kulaklıkla çok kötü ses geliyor. Bir ayar mı yapmak lazım acaba?
  • arkadaşlar bende şimdi gördüm güncelleme geldi süper teşekkürler htc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

quote:

kulaklık ile deneyin arkadaşlar durumu görün

Cidden kulaklıkla çok kötü ses geliyor. Bir ayar mı yapmak lazım acaba?

Yok bu işi berecemeyecekler anlaşıldı.Milletin hevesini kursaklarında bırakıyorlar.
  • eski versiyona dönmenin yolu yordamı nedir var mı
  • Güncelleme dışı olacak; telefonun kamerasında gece modu var mı acaba ben bulamadım da..?
  • quote:

eski versiyona dönmenin yolu yordamı nedir var mı

hocam isterseniz telefona bir format atın belki duzelir sorunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sophisticman

arkadaşlar farklı telefonmu kullanıyoruz anlamadım gitti abi ses çikişi fln gayet iyi durumda he şunu söylu yeyim siz farklı programlarla telefonun ses çıkışlarını zorluyarak kullanıyosanız guncellemede eski haline dönmüştür. yapmayın bismillah daha yeni geldi aylardır yazıyosunuz yok gelmedimi gelmiycekmi diye şimdi geldi daha ilk dakkadan başladınız bok atmaya . İnsan oğlu doyumsuz olduğunu biliyodukta bukadarı pes yani adamlar daha ne yapsınlar size allah yardımcınız olsun valla

bende hocam ilk yazdiginizda pek ihtimal vermemistim ama gerçekten haklıymış siniz tesekkurler

• Ben de az önce kurdum. Sizler kadar porfeyonel değilim sadece meraktan yükledim.
    Menü geçişleri hızlı
    Google paly müzik ikonu gelmiş
    Dolaşımda ikonunu göremedim ben de yok
    Mesaj arka plan rengi değiimiş
    Bildirim çubuğuna güç tasarruf eki gelmiş
    Ayarlar menüsünde beats audio sekmesi var ama ben de pasif sanırım hoparlörden ses gelememe nedeni bu çünkü pasif halde " beats audio telefon hoparlöründe mevcut değildir " yazıyor

Şimdilik bu kadar...
  • arkadaşlar oyunlarda performans nasıl bu konu hakkındaki yorumlarinizi da alabilir mıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

Ben de az önce kurdum. Sizler kadar porfeyonel değilim sadece meraktan yükledim.
    Menü geçişleri hızlı
    Google paly müzik ikonu gelmiş
    Dolaşımda ikonunu göremedim ben de yok
    Mesaj arka plan rengi değiimiş
    Bildirim çubuğuna güç tasarruf eki gelmiş
    Ayarlar menüsünde beats audio sekmesi var ama ben de pasif sanırım hoparlörden ses gelememe nedeni bu çünkü pasif halde " beats audio telefon hoparlöründe mevcut değildir " yazıyor

Şimdilik bu kadar...

Kulaklığı taktığında beats aktif olacaktır...
  • lumiadan sonra yine htc iyi geldi bana bu sefer büyük bir süprizle jelly bean bence ek özelliker eklenecektir bir kaç düzeltme yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

arkadaşlar oyunlarda performans nasıl bu konu hakkındaki yorumlarinizi da alabilir mıyım

formatladım değişiklik olmadı muzık player da ses hala aynı kulaklıkta. benchmark testlerınde gayet ıyı sonuclar aldı ama subway sorf eskisi kadar akıcı gelmedi bana.

ayrıca bilen varsa su 4.0a dönmeyi soylesın bı zahmet :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

arkadaşlar oyunlarda performans nasıl bu konu hakkındaki yorumlarinizi da alabilir mıyım

formatladım değişiklik olmadı muzık player da ses hala aynı kulaklıkta. benchmark testlerınde gayet ıyı sonuclar aldı ama subway sorf eskisi kadar akıcı gelmedi bana.

ayrıca bilen varsa su 4.0a dönmeyi soylesın bı zahmet :(

hocam diğer telefonlardan bdigim kadariyla siz zaten geçemezsiniz,ya root yada serviste yüklenmesi gerek diye biliyorum

• bende bugün yükledim yeni güncellemeyi. telefonda hafif bi kasma havası boş ram durumu eskisine göre olmasa da tatmin edici 300 mb civarı fakat sorun şu iki iki program aç free ram 190-210 arası ve temple run 2 calısmıyor bende birde mesaj attıgımda benım attıgım balon masej telefonda hemen gözükmüyor geri cıkıyom tekrar giriyorum öyle gözüküyor umarım bir iki kere daha güncelleme gelirde küçük pürüzleri ortadan kaldırırlar
  • Ses sorununu çözmek için denemediğim şey kalmadı. En son Poweramp'i yükledim ama o da işe yaramadı. Kulaklıkla müzik dinlenmiyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

Ses sorununu çözmek için denemediğim şey kalmadı. En son Poweramp'i yükledim ama o da işe yaramadı. Kulaklıkla müzik dinlenmiyor resmen.

htc destekle konustum. telefonu servıse yollayın eskı surume cevırsınler dedi :D
  • güncellememiş olan var denemesin bile uzun süre kullandıktan sonra daha iyi anladım ki telefon kasılmaktan çatlicak
  • Bende pek kasma yapmadı sanırım az uygulama yüklü olmasından dolayida olabilir

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.