Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jelly Bean gelince flash çalışmaya devam edecek mi acaba, güncellemeyi yapan arkadaşlar kontrol edip cevap yazabilir mi acaba?
  • Hayırlı olsun güncelliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdiğnizin yazılım numarası nedir?
  • biraz yavaşlama oldu, güç tasarruf modu gelmiş, kontrol menüleri gelmiş, seyahat saati gelmiş, bildirim çubuğu değişmiş. ama dolaşımda diye bir widget var ne işe yarar acaba ?
  • sense aynı sense değişme yok. klavye biraz değişmiş. performansta biraz da olsa artma mevcut testler de öyle diyor. ama hd kayıt yine yok lanet olsun yani

• Güç tasarrufunu bildirim çubuğundan silmenin bir yolu var mı acaba?
  • dolaşım widget i nedir anlayan varmı ve çoklu ekran olayı nedir birde
  • ben custom rom kullanıyordum.şimdi yazılım güncelleme kısmı gözükmüyor bu yüzden.güncellemeyi alabilmek için ne yapmalıyım sizce ?
  • arkadaşlar ram kullanımı 505 civarında birde güncelleme yapan arkadaşlar tüm işlemler bittikten sonra telefonu kapatıp açtıklarında 2 kat hızlandığını görecekler. hd kayıt yok ama 800/640 geniş ekran eklemişler videodada kameradada flash player artık çalışıyor. denenmiştir. gerçi yaptığım araştırmalarda beta sürümü olduğu söyleniyor önümüzdeki ayda 2 adet güncelleme ile yeni arayüzler ve özellikler geleceği söyleniyor. bakalım bekleyecez ilk yazdığımda inanmayan arkadaşların renkleri biraz değişmiştir. ama olsun önemli olan burda doğru bilgiyi paylaşmak 1 hafta önce geleceğini yazmıştım arkadaşlar kaynak bulamamıştı.
  • daha guncrlleme yapmayan varsa yapmasin. butyn stabilite gitmis hoparlor ses cikisi dusmus menudeki akicilik gitmis mesajlarda yazi tipi buyumus daha birsuru sey

• quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

daha guncrlleme yapmayan varsa yapmasin. butyn stabilite gitmis hoparlor ses cikisi dusmus menudeki akicilik gitmis mesajlarda yazi tipi buyumus daha birsuru sey

Valla ben güncelleme öncesi daha memnundum telefondan. Umarım 1-2 güncelleme ile düzeltilir bazı şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

daha guncrlleme yapmayan varsa yapmasin. butyn stabilite gitmis hoparlor ses cikisi dusmus menudeki akicilik gitmis mesajlarda yazi tipi buyumus daha birsuru sey

Valla ben güncelleme öncesi daha memnundum telefondan. Umarım 1-2 güncelleme ile düzeltilir bazı şeyler.

aynen bende oyleydim t9 da yazarken bile takiliyor artik

• Yavaşlık var ama telefonla ilgilenirlerse duzelmicek sey değildir

• Arkadaşlar yazılım sürümü nedir ben güncelleme alamıyorum hata veriyor
  • arkadaşlar farklı telefonmu kullanıyoruz anlamadım gitti abi ses çikişi fln gayet iyi durumda he şunu söylu yeyim siz farklı programlarla telefonun ses çıkışlarını zorluyarak kullanıyosanız guncellemede eski haline dönmüştür. yapmayın bismillah daha yeni geldi aylardır yazıyosunuz yok gelmedimi gelmiycekmi diye şimdi geldi daha ilk dakkadan başladınız bok atmaya . İnsan oğlu doyumsuz olduğunu biliyodukta bukadarı pes yani adamlar daha ne yapsınlar size allah yardımcınız olsun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sophisticman

arkadaşlar farklı telefonmu kullanıyoruz anlamadım gitti abi ses çikişi fln gayet iyi durumda he şunu söylu yeyim siz farklı programlarla telefonun ses çıkışlarını zorluyarak kullanıyosanız guncellemede eski haline dönmüştür. yapmayın bismillah daha yeni geldi aylardır yazıyosunuz yok gelmedimi gelmiycekmi diye şimdi geldi daha ilk dakkadan başladınız bok atmaya . İnsan oğlu doyumsuz olduğunu biliyodukta bukadarı pes yani adamlar daha ne yapsınlar size allah yardımcınız olsun valla

Burada senin dışında güncelleme yapan herkes aşağı yukarı aynı şeyi söylüyorsa demek ki bir sorun var demektir. Bok atmak, doyumsuzluk falan. Bunlar sığ söylemler. Yanlış bir şey var ki söyleniyor.
  • quote:

arkadaşlar farklı telefonmu kullanıyoruz anlamadım gitti abi ses çikişi fln gayet iyi durumda he şunu söylu yeyim siz farklı programlarla telefonun ses çıkışlarını zorluyarak kullanıyosanız guncellemede eski haline dönmüştür. yapmayın bismillah daha yeni geldi aylardır yazıyosunuz yok gelmedimi gelmiycekmi diye şimdi geldi daha ilk dakkadan başladınız bok atmaya . İnsan oğlu doyumsuz olduğunu biliyodukta bukadarı pes yani adamlar daha ne yapsınlar size allah yardımcınız olsun valla

bu telefonu 5 arkadaş aldık biri hariç hepsi güncelleme yaptı ve hepsi aynı şeylerden şikayetçi. ayrıca telefonda root rom vs hiç bir şey yok gayet sade kullanıyorum. ayrıca kullandığınız kelimeler hoş değil

• quote:

arkadaşlar ram kullanımı 505 civarında birde güncelleme yapan arkadaşlar tüm işlemler bittikten sonra telefonu kapatıp açtıklarında 2 kat hızlandığını görecekler. hd kayıt yok ama 800/640 geniş ekran eklemişler videodada kameradada flash player artık çalışıyor. denenmiştir. gerçi yaptığım araştırmalarda beta sürümü olduğu söyleniyor önümüzdeki ayda 2 adet güncelleme ile yeni arayüzler ve özellikler geleceği söyleniyor. bakalım bekleyecez ilk yazdığımda inanmayan arkadaşların renkleri biraz değişmiştir. ama olsun önemli olan burda doğru bilgiyi paylaşmak 1 hafta önce geleceğini yazmıştım arkadaşlar kaynak bulamamıştı.

söylediğin doğru çıktı dostum bundan sonra gene dediklerini takip etcem

• kulaklık ile deneyin arkadaşlar durumu görün

• Kullanılan ram miktarında pek değişme olmadı yine 300 mb boş bu iyi bence.
    Google arama çubuğu değişti daha iyi.
    Yeni tema renkleri daha güzel olmuş.
    Klavyede yazımda herhangi bir yavaşlık yok gibi belki ben çok dikkat edemedim.
    Durum çubuğunda güç tasarrufu kısmı saçma olmuş.
    Menü geçişlerinde herhangi bir yavaşlama yok gayet iyi.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.