Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecifci

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Arkadaşlar bir hafıza kartının içindeki uygulama ve oyunları diğerine nasıl aktarırız? bende şu an 2 gb lik hafıza kartı var, yarın 16 gb lik takacağım ama uygulamalarımı kaybetmek istemiyorum ne yapmalıyım? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

kopyala yapistir yap :)

o kadar kolay mı yav

zor olmasi gereksiz :) gizli klasor ve dosyalari goster deyip kopyala yapistir yap en saglami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar elimde yepyeni az kullanılmış Desire X var Turkcell den alınma KVK lı içinde 1 küsür yıl garantisi devam etmekte. aldığım gün jelatin, 20 tl değerinde s-line kılıf ve 16 gb sandisk ultra "CLASS 10!" micro sd kart ile beraber satabilirim istersen kutusu da duruyor. ilgilenirseniz pm atın...
  • Arkadaslar bir sorum olacak;
    Marketten indirilen uygulamaları telefonun hafızasına değilde direk hafıza kartına kurmanın bi yolu varmı?
  • Desire X'e Jelly Bean Update geliyor arkadaşlar. İşte delili

https://www.bluetooth.org/tpg/EPL_Detail.cfm?ProductID=27376

PM66xxx Desire X'in kodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinsezal

Desire X'e Jelly Bean Update geliyor arkadaşlar. İşte delili

https://www.bluetooth.org/tpg/EPL_Detail.cfm?ProductID=27376

PM66xxx Desire X'in kodu.

1 haftadır bu link ortalıkta dolaşıyor :) bu iyiye işaret..
  • evet arkadaşlar jelly bean güncellemesi gelicek yabancı forumları şöle bi dolaştım kesin gelcek diyolar ama ne zaman gelcek sorusana kimse net cevap veremiyo

• Beyler telefonum takvime girmiyo delircem sizde de böyle bir sorun oldu mu?

• an itibari ile aranıza katıldım inşallah memnum kalırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin956

evet arkadaşlar jelly bean güncellemesi gelicek yabancı forumları şöle bi dolaştım kesin gelcek diyolar ama ne zaman gelcek sorusana kimse net cevap veremiyo

Nerede gördüğümü tam hatırlamıyorum ama yine bu bluetoothu kaynak gösteren yabancı sitelerden birinde ağustos gibi yazıyordu.2-3 siteyi gezdim hepsinin söylediği şimdi top htc de. Vereceklerse bile bayağı uzayacak benim kanaatim çünkü hala güncelleme almamış one s ler biliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: safameric

quote:

Orijinalden alıntı: emin956

evet arkadaşlar jelly bean güncellemesi gelicek yabancı forumları şöle bi dolaştım kesin gelcek diyolar ama ne zaman gelcek sorusana kimse net cevap veremiyo

Nerede gördüğümü tam hatırlamıyorum ama yine bu bluetoothu kaynak gösteren yabancı sitelerden birinde ağustos gibi yazıyordu.2-3 siteyi gezdim hepsinin söylediği şimdi top htc de. Vereceklerse bile bayağı uzayacak benim kanaatim çünkü hala güncelleme almamış one s ler biliyorum...

custom rom konusunda da baya sıkinti var. hala daha adam gibi rom mevcut degil, cynagenmod rom isinede bir el atsa cok iyi olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bir hafıza kartının içindeki uygulama ve oyunları diğerine nasıl aktarırız? bende şu an 2 gb lik hafıza kartı var, yarın 16 gb lik takacağım ama uygulamalarımı kaybetmek istemiyorum ne yapmalıyım? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

o kadar kolay mı yav

zor olmasi gereksiz :) gizli klasor ve dosyalari goster deyip kopyala yapistir yap en saglami

eyvallah hocam dediğin gibi yaptım sorunsuz oldu çok şükür. teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o kadar kolay mı yav

eyvallah hocam dediğin gibi yaptım sorunsuz oldu çok şükür. teşekkürler

rica ederim ne demek :)

• Selamlar arkadaşlar.Bende de Desire X var ve birkaç sorum olacak sizlere:
    * İlk olarak telefonumun ekranında herhangi bir yere dokununca ekranın ortasında ışık dalgalanması oluyor.Yani ekran sanki basınca duyarlıymış gibi tam orta noktasında renklenme oluyor(Işık tam açıkken).Acaba yazılımsal mı yoksa donanımsal bir sorun mu.Sizde de oluyormu böyle birşey.
    * ikinci olarak da tüm aramalarda hiçbir sorunum olmuyor ama sürekli aradığım numarayı arayınca sesim yankı yapıyor.Bu da delirtici bir durum oluşturuyor.Acaba karşı taraftaki telefondan mı diye dedik ve arkadaşın telefonu değiştirdik yine aynı sorun devam ediyor.Sadece bir numarayı aradığımda ses yankısı oluşuyor.Yardımlarınız için teşekkürler...
  • Arkadaşlar beatsaudio özelliğini daha verimli kullanmak için önerebileceğiniz 50 TL ye kadar kulak içi kulaklık var mı ?
  • almanyadan telefon getirtme gibi bi imkan gecti elime 740liraya sifir s3 islemcili one s var ne yapmami onerirsiniz? yoksa burdan desire x mi alayim?

• telefonun şarjı iyi diyemeyecem çünkü eve geldiğim gibi reklam izlemek için(winat9) bilgisayara takıyorum ama şuan 9 saatte %92 oldu şarjı :) bu gidişle bir kaç gün olur aslında ama takmak zorundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PReSCoLD

Arkadaşlar beatsaudio özelliğini daha verimli kullanmak için önerebileceğiniz 50 TL ye kadar kulak içi kulaklık var mı ?

beats audio özelliği beats kulaklıklarda aktif olur
  • quote:

almanyadan telefon getirtme gibi bi imkan gecti elime 740liraya sifir s3 islemcili one s var ne yapmami onerirsiniz? yoksa burdan desire x mi alayim?

tabi ki one s

• eyvallah sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsoguzhan81

telefonun şarjı iyi diyemeyecem çünkü eve geldiğim gibi reklam izlemek için(winat9) bilgisayara takıyorum ama şuan 9 saatte %92 oldu şarjı :) bu gidişle bir kaç gün olur aslında ama takmak zorundayım

Bilgisayara bağladığınızda daha yavaş şarj oluyor.Direk prize takıp şarj ederseniz kısa sürede dolar
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.