Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben desire x kullanmiyorum ama daha once arkadasdan bluetooth ile resim almistim o zman boyle bir sorunla karsilasmisdim bi virus taramasi yapip bicimlendirin derim aklima baska bisey gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

ben desire x kullanmiyorum ama daha once arkadasdan bluetooth ile resim almistim o zman boyle bir sorunla karsilasmisdim bi virus taramasi yapip bicimlendirin derim aklima baska bisey gelmiyor

peki teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar son zamanlarda telefonda farkettiğim bi durumdan bahsetcem telefonla 3 4 dakika konuşmaya başladıktan sonra konuşma birden kesiliyor bu sorun her zaman olmuyor ama arada beliriyor merakım böyle bir sorun yaşayan varmı varsa acaba operatördenmi yoksa telefondanmı kaynaklanıyordur

• Merhaba arkadaşlar bir tanıdığım garantisi devam eden faturalı kutulu desire x arıyor. Aranızda cihazını satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Uzun süredir forumu takip ediyorum insanlar saçma sapan şeyler yazıyor. ben 2002 yılından buyana HTC kullanıcı biri olarak size desire x le ilgili gerçekleri yazıyor olacağım. İlk çıktığı gün cihazıtürkcellden kvk garantili aldım ve yaklaşık 6 aydır aktif olarak kullanıyorum. Orta segmentte alınabilecek piyasadaki en iyi cihazdır. S3 mini diyolar ekran iyi ram 1 gb olmasına rağmen desire x den yavaş cihaz , sony experiya diyolar dunyanın en çabuk sarjı biten cihaz fiyat performansına göre sınıfta kalıyor. Gelelim Desire x e bahsettiğim gibi orta segmentin en iyi cihazı kvk garantili sağlam biyerden aldığınızda hiç sorun yaşamıyosunuz he birde rom fln yukleme olaylarına girmezseniz. insanlar spot mal alıyorlar sonrada ekran bozuk sarjı az susu kotu busu kotu diye söyluyorlar adam telefonu 10 kere yere duşürüyo ekran cıktı diyo tabıkı olur. insan gibi kullanımda ve güvenilir yerde aldığınızda hiçmi hiç sorun yaşamıyorsunuz ben telefonla oyun oynamıyorum onun dısında internetim 7/24 açık aktif olarak sosyal medya maillerimi kullanıp internette geziniyorum ve şarjım ortalama 1.5 gün gidiyor oyun fln oynamadığımdan şimdiye kadar hiç donma yaşamadım telefonda . fiyat performansı 10/10 dur. bir cihazdır. paranıza göre mal . Benim gibiler içinde tercih meselesi .

• quote:

Orijinalden alıntı: sophisticman

Merhaba Arkadaşlar;

Uzun süredir forumu takip ediyorum insanlar saçma sapan şeyler yazıyor. ben 2002 yılından buyana HTC kullanıcı biri olarak size desire x le ilgili gerçekleri yazıyor olacağım. İlk çıktığı gün cihazıtürkcellden kvk garantili aldım ve yaklaşık 6 aydır aktif olarak kullanıyorum. Orta segmentte alınabilecek piyasadaki en iyi cihazdır. S3 mini diyolar ekran iyi ram 1 gb olmasına rağmen desire x den yavaş cihaz , sony experiya diyolar dunyanın en çabuk sarjı biten cihaz fiyat performansına göre sınıfta kalıyor. Gelelim Desire x e bahsettiğim gibi orta segmentin en iyi cihazı kvk garantili sağlam biyerden aldığınızda hiç sorun yaşamıyosunuz he birde rom fln yukleme olaylarına girmezseniz. insanlar spot mal alıyorlar sonrada ekran bozuk sarjı az susu kotu busu kotu diye söyluyorlar adam telefonu 10 kere yere duşürüyo ekran cıktı diyo tabıkı olur. insan gibi kullanımda ve güvenilir yerde aldığınızda hiçmi hiç sorun yaşamıyorsunuz ben telefonla oyun oynamıyorum onun dısında internetim 7/24 açık aktif olarak sosyal medya maillerimi kullanıp internette geziniyorum ve şarjım ortalama 1.5 gün gidiyor oyun fln oynamadığımdan şimdiye kadar hiç donma yaşamadım telefonda . fiyat performansı 10/10 dur. bir cihazdır. paranıza göre mal . Benim gibiler içinde tercih meselesi .

Sonuna kadar haklısın..

• Arkadaşlar forumumuzda paylaşmak esastır.yukarıda bahsettiğim sorunla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

Yok ustad onu da denedim hepsini kapatsam bile çalışanlar kisminda 480 mb kullaniliyor 127 mb boş yaziyor Geri kalan ram uçtu mu acaba gorev yoneticisinde de 650 mb kullaniliyor yaziyor, telefon kafayi yedi her harekette kasiyor ne yapacağimi şaşırdim.

telefona yüklediğin uygulamaları tek tek sil öyle bir dene olmazsa ayarlardan fabrika ayarlarına döndür.

üstad teşekkürler teli sıfırladım sorun halloldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Orijinalden alıntı: warhammer07

Selam Arkadaşlar.

Dün Teknosa'dan aldım telefonu. 840 TL / 5 taksitle.

Çok anlamam telefondan ama internet üzerinde 1 aydır araştırıyorum Sensation 'da karar kılmıştım ama teknosa kalmamış. Desire X alternatifimdi.

Şuan şarja taktım yaklaşık 1 saat oldu. Sanırım bir-iki saat daha durması gerek.

İlk kullanımdan önce önereceğiniz bişey var mı , baya bi okudum forumu ama gözden kaçan bişey var mı acaba ?

Benim ilk akıllı telefonum hatta telefon kullanmayı pek sevemyen birisi olduğumu söyleyip adam akıllı ilk telefonum diyebilirim. Çalıştığım şirketteki programı kullanmak amacı ile aldım zaten.

Fakat telefonun görünüşü estetik olarak mükemmel diyebilirim. Bu yüzden içimden kılıf takmak gelmiyor. Kılıf veya Ekran jelatini kullanmazsam ciddi problem yaşar mıyım acaba.

Bunun dışında dediğim gibi ilk akıllı telefon denemem olacak ve önereceğiniz uygulamaları ve özellikleri bekliyorum.

İyi günler herkese...

hayırlı olsun kilif veya jelatin kullandım fakat erkanın rengini baya öldürüyo o yüzden şimdi sade kullanıyorum ve çok şükür problem yaşamadim uygulamalar konusuna gelincede ne amaçla kullanacağınız önemli benim için sosyal ağlar ve viber tango gibi programlar önemli bir problem yaşamadım.

biraz geç oldu ama teşekkür ederim. Telefon gayet iyi 1 ay oldu. Dediğin gibi kılıf aldım ama ekran kaplaması harbiden görüntüyü baya etkiliyor. Sonuçta görsellik için kullanıyosun. gittiği yere kadar...bu ara bir sd kart problemi yaşıyorum onu da halledersem gayet iyi bir seçim diyebilirim desire x için .

iyi akşamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanyurt

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda telefonda farkettiğim bi durumdan bahsetcem telefonla 3 4 dakika konuşmaya başladıktan sonra konuşma birden kesiliyor bu sorun her zaman olmuyor ama arada beliriyor merakım böyle bir sorun yaşayan varmı varsa acaba operatördenmi yoksa telefondanmı kaynaklanıyordur

ayarlar- mobilşebekesi- şebekemodu-tercihedilenşebeke modu. kısmında yalnızca gsm. i sec. genelde bu sorun şebeke şebeke değişikliğinde (wcdma dan gsm moduna düştüğünde) oluyor sanki inşaallah yardımcı olur bu öneri

• Teşekkürler alpöz kardeş senin dediğin gibi de deneyim ozaman tekrardan Saol.

• quote:

quote:

quote:

Yok ustad onu da denedim hepsini kapatsam bile çalışanlar kisminda 480 mb kullaniliyor 127 mb boş yaziyor Geri kalan ram uçtu mu acaba gorev yoneticisinde de 650 mb kullaniliyor yaziyor, telefon kafayi yedi her harekette kasiyor ne yapacağimi şaşırdim.

telefona yüklediğin uygulamaları tek tek sil öyle bir dene olmazsa ayarlardan fabrika ayarlarına döndür.

üstad teşekkürler teli sıfırladım sorun halloldu

önemli değil!

• arkadaşlar telefon büyük ihtimalle JellyBean alıcaktır.
  • quote:

arkadaşlar telefon büyük ihtimalle JellyBean alıcaktır.

720p +sense gelse bana yeter

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Selam Arkadaşlar.

Dün Teknosa'dan aldım telefonu. 840 TL / 5 taksitle.

Çok anlamam telefondan ama internet üzerinde 1 aydır araştırıyorum Sensation 'da karar kılmıştım ama teknosa kalmamış. Desire X alternatifimdi.

Şuan şarja taktım yaklaşık 1 saat oldu. Sanırım bir-iki saat daha durması gerek.

İlk kullanımdan önce önereceğiniz bişey var mı , baya bi okudum forumu ama gözden kaçan bişey var mı acaba ?

Benim ilk akıllı telefonum hatta telefon kullanmayı pek sevemyen birisi olduğumu söyleyip adam akıllı ilk telefonum diyebilirim. Çalıştığım şirketteki programı kullanmak amacı ile aldım zaten.

Fakat telefonun görünüşü estetik olarak mükemmel diyebilirim. Bu yüzden içimden kılıf takmak gelmiyor. Kılıf veya Ekran jelatini kullanmazsam ciddi problem yaşar mıyım acaba.

Bunun dışında dediğim gibi ilk akıllı telefon denemem olacak ve önereceğiniz uygulamaları ve özellikleri bekliyorum.

İyi günler herkese...

hayırlı olsun kilif veya jelatin kullandım fakat erkanın rengini baya öldürüyo o yüzden şimdi sade kullanıyorum ve çok şükür problem yaşamadim uygulamalar konusuna gelincede ne amaçla kullanacağınız önemli benim için sosyal ağlar ve viber tango gibi programlar önemli bir problem yaşamadım.

biraz geç oldu ama teşekkür ederim. Telefon gayet iyi 1 ay oldu. Dediğin gibi kılıf aldım ama ekran kaplaması harbiden görüntüyü baya etkiliyor. Sonuçta görsellik için kullanıyosun. gittiği yere kadar...bu ara bir sd kart problemi yaşıyorum onu da halledersem gayet iyi bir seçim diyebilirim desire x için .

iyi akşamlar...

Kullandığın ekran koruyucu mat olandır, ince(ultra şeffaf) olanlarından kullanıyorum hiç ekran koruyucu yokmuş gibi ekran gayet canlı tavsiye ederim.

• Arkadaslar yaklasik 1 saat once vatan dan telefonu almis bulunuyorum.Yalniz eve gelip sarja taktigim zaman telefonun uzerinde ki isik surekli yanik kalmiyor.Sadece sarji ilk taktigim zaman turuncu bir isik yanip hemen sonuyor.Acaba bu temassizlik problemi mi yoksa sizinkiler de aynimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: khal_drogo

Arkadaslar yaklasik 1 saat once vatan dan telefonu almis bulunuyorum.Yalniz eve gelip sarja taktigim zaman telefonun uzerinde ki isik surekli yanik kalmiyor.Sadece sarji ilk taktigim zaman turuncu bir isik yanip hemen sonuyor.Acaba bu temassizlik problemi mi yoksa sizinkiler de aynimi?

Telefonun şarjı tamamen biterse şarja taktığınızda ilk 30-40 saniye turuncu ışık yanıp-söner daha sonra sürekli yanık kalır şarj olduğunda yeşil yanar normali budur. Şarj tamamen bitmeden takarsanız turuncu ışık normal yanıyor olması gerekir. Bir de bataryanın altında jelatin var onu çıkartmışsınızdır umarım.
  • Bir sorunlar karşılaştım dün gece şarj kablosu malzemesi iyi değil artık sarj etmiyor 3 aydır kullanıyorum ama bu gün bu durumla karşı karşıya kaldım kötülemek gibi bir amacım yok ama 5 senedir bende olan nokia data kalbosunu kullanıyorum mübarek canavar gibi çalışıyor.
  • arkadaslar merhaba bır sorunum var,cıhaz yurtdısından geldı oyuzden yabancı sebekeye aıt bır kac program da var.ben uygulamalar bolumundekı uygulamaları klasorlemek ıstıyorum ama malesef olmuyor.
    uygulamalar menusundeyken sağ üsttekı menu tüsüna basıyorum en alttakı sekmelerı düzenleye basınca herhangi birsey forunmuyor.acaba ne yapmam lazım lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truculent

Bir sorunlar karşılaştım dün gece şarj kablosu malzemesi iyi değil artık sarj etmiyor 3 aydır kullanıyorum ama bu gün bu durumla karşı karşıya kaldım kötülemek gibi bir amacım yok ama 5 senedir bende olan nokia data kalbosunu kullanıyorum mübarek canavar gibi çalışıyor.

Kablo resmi varsa daha net yorum yapabiliriz

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.