Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
44
Favori
470.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: streak26

bişey öğrenmek istiyorum arkadaşlar. SIM kartımdaki numaraları Telefona kopyalamak istiyorum bulamadım bi türlü çünkü resim atamak istediğim zzaman telefonu aldıktan sonraki isimleri gösteriyor bana. Yardımlarınızı bekliyorum

yokmu bunun nasıl yapılacağını bilen biri???
  • Arkadaşlar 5 günlük ikinci sıfır cihaz bozuk olması sebebi ile tekrar servise verdim Ben yazılım sorunu zannetim ilk başlarda ama telefonum ara ara reset atıyor yeniden başlıyordu. Bugün inceledim arka htc yazısının oradan hafif bastırma ile cihaz reset atıyordu. Bir arkadaşta bahsediyordu telefonu sallayınca kapanıyor diyordu demekki o bölgede bir problem bazı serilerde. Yeni telefon almak için telefonu servise verdim htc mh ye kayıt açtırdım

Ne bahtsız adamım
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Arkadaşlar 5 günlük ikinci sıfır cihaz bozuk olması sebebi ile tekrar servise verdim Ben yazılım sorunu zannetim ilk başlarda ama telefonum ara ara reset atıyor yeniden başlıyordu. Bugün inceledim arka htc yazısının oradan hafif bastırma ile cihaz reset atıyordu. Bir arkadaşta bahsediyordu telefonu sallayınca kapanıyor diyordu demekki o bölgede bir problem bazı serilerde. Yeni telefon almak için telefonu servise verdim htc mh ye kayıt açtırdım

Ne bahtsız adamım

Geçmiş olsun tekrar. değişim için bastırın artık. düzgün bir seri versinler size.

• -Ve Sonunda Herkesin Beklediği Gameloft Hd Oyun Arşivi Hepsi Full Ve Hd Oyunlar

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★

-Dosyanın içerisindeki oyunların hemen hemen hepsinin desteklediği modeller:

Samsung GT-i9003 Galaxy sl
    Samsung GT-i9000 Galaxy S
    Samsung GT-i9000B Galaxy
    Samsung GT-i9000T
    Samsung SCH-i400 Atlas
    Samsung SCH-i500 Galaxy S
    Samsung SGH-T959 Vibrant
    Samsung SPH-D700 Epic 4G
    Sony Ericsson Xperia X10a
    Sony Ericsson Xperia X10i
    Motorola A855 Droid
    Motorola A955 Droid 2
    Motorola MB525 Defy
    Motorola Milestone
    HTC Desire S / Bravo
    HTC Desire HD
    HTC Desire Z
    HTC Evo 4G
    HTC Incredible
    HTC My Touch 4G
    HTC Scorpion

-Bunların dışında deneyipte çalıstıranlar varsa cihazında lütfen belirtsin.

http://www.wupload.com/file/49516144/gamelof_hd_games.rar

• quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

Selam arkadaşlar..

Konuyu en başından beri takip ediyorum ama tam olarak anlayamadığım bir nokta var. Telefona farklı romlar kurmak garantiyi bozar mı bozmaz mı. Tam olarak bişey söyleyen olmamış.

Aslında sorumu garantiden telefonu değişen arkadaşlara sormak istiyorum, telefonunuz arızalanmadan önce romunda değişiklik yapmışmıydınız? Romu kurmak istiyorum, garantisini de etkilemez gibi geliyo ama yine de tedirginim açıkcası.

Konuyu açan ve devam ettiren herkese teşekkürler, iyi forumlar.

ROM yüklersen garanti dışı kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

Arkadaşlar önerebileceğiniz bir navigasyon var mı ?
    İgo var ama hiç memnun değilim garip bir menüsü var, kullanamıyorum.

Ben çok memnunum, yoldaki tabelaları dahi gösteriyor, yerini begenmedin hocam IGO nun.
  • quote:

quote:

bişey öğrenmek istiyorum arkadaşlar. SIM kartımdaki numaraları Telefona kopyalamak istiyorum bulamadım bi türlü çünkü resim atamak istediğim zzaman telefonu aldıktan sonraki isimleri gösteriyor bana. Yardımlarınızı bekliyorum

yokmu bunun nasıl yapılacağını bilen biri???

Hocam biraz okusam forumu 2 sayfa önce göreceksin cevabı. Kişiler e gir, ayarlar, içe dışa aktar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt0611

-Ve Sonunda Herkesin Beklediği Gameloft Hd Oyun Arşivi Hepsi Full Ve Hd Oyunlar

-Dosyanın içerisindeki oyunların hemen hemen hepsinin desteklediği modeller:

Samsung GT-i9003 Galaxy sl
    Samsung GT-i9000 Galaxy S
    Samsung GT-i9000B Galaxy
    Samsung GT-i9000T
    Samsung SCH-i400 Atlas
    Samsung SCH-i500 Galaxy S
    Samsung SGH-T959 Vibrant
    Samsung SPH-D700 Epic 4G
    Sony Ericsson Xperia X10a
    Sony Ericsson Xperia X10i
    Motorola A855 Droid
    Motorola A955 Droid 2
    Motorola MB525 Defy
    Motorola Milestone
    HTC Desire S / Bravo
    HTC Desire HD
    HTC Desire Z
    HTC Evo 4G
    HTC Incredible
    HTC My Touch 4G
    HTC Scorpion

-Bunların dışında deneyipte çalıstıranlar varsa cihazında lütfen belirtsin.

http://www.wupload.com/file/49516144/gamelof_hd_games.rar

eline sağlık hocam süperrr

• quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

quote:

Selam arkadaşlar..

Konuyu en başından beri takip ediyorum ama tam olarak anlayamadığım bir nokta var. Telefona farklı romlar kurmak garantiyi bozar mı bozmaz mı. Tam olarak bişey söyleyen olmamış.

Aslında sorumu garantiden telefonu değişen arkadaşlara sormak istiyorum, telefonunuz arızalanmadan önce romunda değişiklik yapmışmıydınız? Romu kurmak istiyorum, garantisini de etkilemez gibi geliyo ama yine de tedirginim açıkcası.

Teoride cihazı s-off yapmak cihazı garanti kapsamından çıkarır ancak hiç bir teknik servisin açıpda cihazın s-off s-on durumuna bakacağını düşünmüyorum. Cihazı açarlar 1 dakka bakar kapatırlar. O kadar cihaz var hangi birinin menüsünü ezberleyecekler zaten menülerdeki değişiklikler öyle abartı değil. Fonksiyonlardaki değişiklikler daha önemli. En fazla cihazın problemine bakıverir ve anakart değişsin diye baştan savarlar. O yüzden ben hiç dert etmedim. Ama cihazı açıp vidaları sökerseniz onu anlarlar garanti dışı bu diyip kabul etmezler.

Ben böyle düşünüyorum.

İnsanları rehavete yönlendirmeniz bence yanlış. S-off lu bir şekilde servise verilip garantiden düşen cihazların örneği var. Telefonun menüsünü ezberlemenize felan gerek yok.Bootloader dan çok kolay gir şekilde anlaşılıyor. Lütfen mesajınızı düzeltiniz. Bu arada s-on yapmak s-off yapmaktan daha zor bunuda göz önünde bulundurun

• quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

Arkadaşlar önerebileceğiniz bir navigasyon var mı ?
    İgo var ama hiç memnun değilim garip bir menüsü var, kullanamıyorum.

sygic aura veya ndrive deneyebilirsin farklı olarak...
  • merhaba arkadaşlar. cihaz hakkında birkaç sorum var. cihazım amerikadan gelecek.

1- amerikadan gelecek sarj cihazını kullanmak istemiyorum. daha önce gelen nokia telefonumu amerika sarj cihazı ile türkiye prizi çeviricisi kullanarak sarj ettigimde çok cabuk dolup çok çabuk boşalıyor. volaj farklılıgından olsa gerek. orjinal türkiye sarj aleti kullandıgımda normal bekleme süresine kavusuyor. benzer sorunu desire de yaşamamak için orjinal şarj cihazı mı almalıyım veya uygun çözümleriniz neler ?

2- kutudan kaçlık hafıza kartı çıkıyor bilmiyorum. dahili hafıza 1.1 gb hafıza kartına ihtiyacım olacak tavsiyeniz nedir class 10 mu olmalı ?

3- cihazı türkiyeye giriş yapıldıgı gün kaydetirecegiz. kayıtlara geçene kadar telefonun kilitlenme ihtimali var mı kayıtsız max kaç gün kullanılabilir?

4- alır almaz rom yükleyemem sanırım biraz bilgilenmem lazım. teli kurcalarken türkçe olması tercihimdir rom'suz basit bir işlemle türkçe menü kullanabilir miyim? rom'suz olmaz derseniz şimdiden rom nasıl yüklenir öğrenmeye başlayayım :)

5- cihazda taşıma ipi takmak için delik var mı?

değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 5 Ağustos 2011; 2:19:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skymoon_891
    İnsanları rehavete yönlendirmeniz bence yanlış. S-off lu bir şekilde servise verilip garantiden düşen cihazların örneği var. Telefonun menüsünü ezberlemenize felan gerek yok.Bootloader dan çok kolay gir şekilde anlaşılıyor. Lütfen mesajınızı düzeltiniz. Bu arada s-on yapmak s-off yapmaktan daha zor bunuda göz önünde bulundurun

Arkadaşım başka forumlarda cihazı orjinal roma çevirme ve S-ON yapma işlemi açıklandı.
    @djdigy5 Konunuza bu işlemi de eklerseniz fena olmaz
    Diğer husus HTC'de Bootloader kilinin kaldırılacağı cihazları açıklamış.
    - HTC Sensation
    - Desire S
    - Wildfire S
    - Flyer
    - ChaCha ve Salsa
    Sensation modeli için Ağustos sonu gibi bir tarih verilmesine rağmen diğer cihazlar için henüz bir tarih söz konusu değilmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

merhaba arkadaşlar. cihaz hakkında birkaç sorum var. cihazım amerikadan gelecek.

1- amerikadan gelecek sarj cihazını kullanmak istemiyorum. daha önce gelen nokia telefonumu amerika sarj cihazı ile türkiye prizi çeviricisi kullanarak sarj ettigimde çok cabuk dolup çok çabuk boşalıyor. volaj farklılıgından olsa gerek. orjinal türkiye sarj aleti kullandıgımda normal bekleme süresine kavusuyor. benzer sorunu desire de yaşamamak için orjinal şarj cihazı mı almalıyım veya uygun çözümleriniz neler ?

2- kutudan kaçlık hafıza kartı çıkıyor bilmiyorum. dahili hafıza 1.1 gb hafıza kartına ihtiyacım olacak tavsiyeniz nedir class 10 mu olmalı ?

3- cihazı türkiyeye giriş yapıldıgı gün kaydetirecegiz. kayıtlara geçene kadar telefonun kilitlenme ihtimali var mı kayıtsız max kaç gün kullanılabilir?

4- alır almaz rom yükleyemem sanırım biraz bilgilenmem lazım. teli kurcalarken türkçe olması tercihimdir rom'suz basit bir işlemle türkçe menü kullanabilir miyim? rom'suz olmaz derseniz şimdiden rom nasıl yüklenir öğrenmeye başlayayım :)

5- cihazda taşıma ipi takmak için delik var mı?

değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

1 - Tabi ki orjinal ekipmanı kullanmak daha iyidir ancak kaliteli yan sanayi diye tabir edilen ürünlerde iş görecektir.
    2 - Ülkemizde cihazla birlikte 8GB class 2 SD kart veriliyor. Ben ve bir grup arkadaş class 10 kullanıyoruz. Takdir sizin. Ancak ben tavsiye ederim.
    3 - Bilgim yok. Tahmin hakkımı ise kullanmıyorum
    4 - S-OFF, root ve rom yükleme ile ilgili ayrı bir konu mevcut. Dilerseniz yükleyebilirsiniz. Ancak orjinal hali ile de cihazı kullanabilirsiniz. Türkçe kullanmak için markette mevcut bir uygulama iş görüyordu sanırım. Hatırlayınca yazarım
    5 - Az önce sağına soluna baktım ancak delik göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 5 Ağustos 2011; 3:08:27 >

• Mobil tarayıcı olarak Opera kullanmaktayım. Fakat youtube.com'a girdiğimde -mobile sürüm- watch video dediğinde kırmızı ile yazılmış "the address type is unknown or unsupported" yazısı karşıma çıkıyor. Aynı tarayıcıdan youtube.com'u normal site görünümden açtığım zaman videoları rahatlıkla izleyebiliyorum. Mobile sürümde videoları izleyebilmem için bir yol var mı?
  • menüde htc likes ve htc hub die yerler var tıkladıgımda htc senseyi telefonuza kurun diyor bu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Orijinalden alıntı: TURGAYDOGRU

Kişilere gir, değişklik yapmak istediğin kişini kişi kartını aç , ana ekrandaki 3 çizgi düğmesi, kişiyi düzenle. kart açılınca , fotografın üzerine tıkla, orda sana soracak, nereden yükliyim resmi diye.

@Turgay sağol o şekilde kolayca oldu. İnşallah ileride kafasına göre FB resmini yapıştırmaz tekrar.

Tahmin ettiğim oldu. Bugün kişileri eşleştirince yine FB resmini yapıştırdı. Tekrar aynı işlemi yapmak zorunda kaldım. Çok sinir edici bir durum. Bir daha kişi eşleştirmeyi açmam sanırım.
  • Herkese selam arkadaşlar, acil bir bilgiye ihtiyacım var, telefonu usb üzerinden bilgisayarın interneti ile kullanmak istiyorum. görnüşte bağlanıyor ama hiç bir web sayfası açamıyorum, yani bir yer de bir sıkıntı var. Birazdan 1.31 virtuous yükleyeceğim, acil cevaba ihtiyacım var, malum rom u yğkledikten sonra bütün uygulamarı tekrar yükleyecek, ve haybeden kotadan yemeyelim diyorum.
  • arkadaşlar google earth'ün android sürümü için markette desire s ile uyumlu olmadığı yazıyor. bunu dışardan yükleyip çalıştıran var mı?

bir de program tavsiye edeyim. marketteki "Gazeteler" programı çok iyi. tüm gazeteleri toplamış yapan arkadaş. tavsiye ederim.

@TURGAYDOGRU,
    denemişsindir ama yine de söyleyeyim. o bilgisayarda telefonun sürücüleri kurulu olmalı. sürücüleri de sadece htc sync ile yükleyebildiğin için htc sync kurulu olmalı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestenbetsa

arkadaşlar google earth'ün android sürümü için markette desire s ile uyumlu olmadığı yazıyor. bunu dışardan yükleyip çalıştıran var mı?

bir de program tavsiye edeyim. marketteki "Gazeteler" programı çok iyi. tüm gazeteleri toplamış yapan arkadaş. tavsiye ederim.

@TURGAYDOGRU,
    denemişsindir ama yine de söyleyeyim. o bilgisayarda telefonun sürücüleri kurulu olmalı. sürücüleri de sadece htc sync ile yükleyebildiğin için htc sync kurulu olmalı yani.

Eyvallah hocam ama dediğin gibi onlar kurulu zaten :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymoon_891

quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

quote:

Selam arkadaşlar..

Teoride cihazı s-off yapmak cihazı garanti kapsamından çıkarır ancak hiç bir teknik servisin açıpda cihazın s-off s-on durumuna bakacağını düşünmüyorum. Cihazı açarlar 1 dakka bakar kapatırlar. O kadar cihaz var hangi birinin menüsünü ezberleyecekler zaten menülerdeki değişiklikler öyle abartı değil. Fonksiyonlardaki değişiklikler daha önemli. En fazla cihazın problemine bakıverir ve anakart değişsin diye baştan savarlar. O yüzden ben hiç dert etmedim. Ama cihazı açıp vidaları sökerseniz onu anlarlar garanti dışı bu diyip kabul etmezler.

Ben böyle düşünüyorum.

Ben sadece düşüncemi söyledim, ayrıca s-off yapmanın cihazı garanti dışı bırakacağı uyarısını kendi başlığımda da söylüyorum herkes o bilinçle yapsın diye sonuçta ben bu konuda bir otorite değilim ki insanları rehavete sürüklüyeyim. Dediğiniz gibi örnekler varsa doğrudur S-off cihazı garanti dışı bırakır. Dikkat ederseniz ben böyle düşünüyorum diyerek kişiseldüşüncem olduğunu belirtmişim. Ancak buradan da yine söyleyeyim:

S-off yaparsanız cihazınız garanti dışı kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurbalat

quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

quote:

Orijinalden alıntı: TURGAYDOGRU

quote:

quote:

Telefon hafizasindaki kisileri sim karta nasil kopyalayabilirim?
    Birde sarj dusuk oldugunda yanip sonen bildirim isigini nasil kapatabiliriz?

Biri beni taksin ya 3. kez yazdim

Selam hocam aslında cevap forumda mevcuttu. Kişileri aç , telefon üstündeki 3 çizgi tuşuna bas, içe dışa aktar var, ordan yapıyorsun

Sim karttan telefona aktar, Sd karttan telefona aktar, Sd karta aktar secenekleri var.
    Ben telefondan sim karta kopyalamak istiyorum onu nasil yapicam?

rehberdeki kişilerin karşısındaki kartvizite tıkla kişinin bilgileri gelecek ardından geri tuşunun yanındaki 3 çizgiye tıkla orda sime kaydet seçeneği var

Tek tek mi yapicam bunu

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.