Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Orijinalden alıntı: Zonderland

Arkadaşlar iletileri okurken yada mesaj yazarken kişilerin Facebook ile eşlenmiş fotolarinı göremiyorum, bunu nasıl düzeltebiliriz?

Benim derdim de tam tersi. En çok görüştüğüm kişinin resmini kendim atamak istiyorum ama illaki Facebook resmini gösteriyor telefon. Kendi yüklediğim resmi göstermek için deveye hendek atlattım yani. Sırf bu yüzden Facebook kişilerini eşitlemeye korkuyorum, hemen oradaki resmi yapıştırıyor.

Her iki durumda da görünen o ki, Ya Android, ya HTC bu gibi konularda oldukça zayıf zayıf kalmış bence. Kullanıcı bu kadar uğraştırılmamalı.

Kişilere gir, değişklik yapmak istediğin kişini kişi kartını aç , ana ekrandaki 3 çizgi düğmesi, kişiyi düzenle. kart açılınca , fotografın üzerine tıkla, orda sana soracak, nereden yükliyim resmi diye.

• @civcivx

alakasız ama hyundai coupe mi var sende? küçük resimden coupe ye benzettim de bizim arabaya:)

@Turgay

8.5 dan 9 verdim:) Öğrenioruz işte yavaş yavaş.

@zonderland
    Ayarlar / hesaplar ve senkronizasyondan kaldıracaksın
  • Telefona süper oyunlar yükledim. Oyunlar baya gelişmiş androidte görmeyeli nova 650 mb download yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGAYDOGRU

quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar iletileri okurken yada mesaj yazarken kişilerin Facebook ile eşlenmiş fotolarinı göremiyorum, bunu nasıl düzeltebiliriz?

Hesapları baglamamissin hocam, başlarsan sorun çözülür.

Hepsini bagladim ama karıştı Facebook ve htc için Facebook bağlantıları, en baştan nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz?

Benimde başıma gelmişti düzeltmek için çok uğramıştım ama olmamıştı bir türlü,ve en baştan yapmistim. Sonra öğrendim nasıl olacağını, Facebook hesabını kaldır tamamen ve sonra tekrar yükleyip kur, kurduktan sonra alet otomatik olarak Bağlantılı kişiler bulundu diyecek, sakin hepsini bağla deme, gene karışır. Herkesi tek tek bağla ve sadece Facebook for Htc Sense e bağla. Eğer hem sense Facebook hemde direkt Facebook olarak bağla dersen gene karışır ve kişilere girdiğinde Facebook bilgilerini 2 er defa görürsün ve karışıklık da o zaman başlıyor zaten. Umarım yardımın olmuştur.

Gerek yok tek tek bağlamaya kesin çözüm şudur:

Tüm facebook,htc sense, htc sense for facebook hesaplarını kaldır

1. Htc sense hesabı kur
    2.Htc sense for facebook kur
    3. Tüm kişileri eşitle ve otomatik bağla
    4.Tüm kişiler bağlandıktan sonra Facebook hesabını kur
    5.Kişiler Bağlansınmı dediğinde buna da evet de.

Facebook hesabın böylece sense for facebook ile bağlı olan kişilere de bağlanacak

yapmasan da olur yani 5. adımda hayır diyebilirsin ama benim anlattığım şekilde karışmayacak:) Bizzat defalarca denenmiştir.

Telefon kısmında üstüste 3 çizgi tuşuna bas kişiler menüsü gelecek
    Kişiler menüsünde de 3 çizgi tuşuna bas Görüntüle şıkkını seç
    Sadece Telefon seçili olsun diğerlerinin önündeki tiki kaldır.

Artık telefon rehberinde herkesin resmi olacak ve herkes 1 kez gözükecek:)

Hocam gidiş yoluna puan var bari :-), nerdeyse bulmusum bende, sadece biraz daha uzun sürüyor.

1.Htc sense hesabı kur
    2.Htc sense for facebook kur

buraya kadar tamam fakat tüm kişileri eşitleyip nasıl bağlayacağım?

3. Tüm kişileri eşitle ve otomatik bağla
    4.Tüm kişiler bağlandıktan sonra Facebook hesabını kur
    5.Kişiler Bağlansınmı dediğinde buna da evet de.

• htc for facebook hesabına gir 'hesaplar ve senkronizasyon kısmından' ve kişileri eşitle'ye tıkla:)
  • Virtuous Unity 1.31.0 ı kurdum. Gayet stabil şu an bir problem yok. Daha önceki arkadaşlar geçsinler. Daha önceki adhoc ve overclock hızları patchlerini kurmanıza gerek yok rom'a dahil edilmiş:)

Ancak 1 tavsiyem var Programlar kısmında göreceğiniz yeni bir program var : Virtuous Overclock Controller

Buna girip

Wake max ayarını 1017600 yapın.

Böylece cihazın maksimum cpu hızı 1017 mhz olacak aksi takdirde 1209 olacak ve bu hem fazla ısınmaya hemde enerji tüketimine neden olabilir. Karar yine de sizin. Cihazda takılma ve donma problemi yaşarsanız benim dediğimi zaten yapın.
  • quote:

htc for facebook hesabına gir 'hesaplar ve senkronizasyon kısmından' ve kişileri eşitle'ye tıkla:)

Söylediğin herşeyi denedim, fakat mesaj attığımda hala kişilerin resimleri gözükmüyor,

nedeni mesaj attığım kişiler hala sim karttan okunuyor :/
  • arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum iphone 3g vardı 600 e sattım gittim 739 a wave 2 aldım ama memnun kalmadım iade ettim iphone arabadan evdeki wifi ye şak diye bağlanırdı
    yeni aldığım tel kapının önüne geliyorum ancak bağlanıyor. desire s wifi gücü nasıl emailler anında cebimizdemi foto çekerken yada çektikten sonra çoğ. etiketleme var mı mersine yeni metro açıldı 1099/12 axes fiyat nasıl sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum iphone 3g vardı 600 e sattım gittim 739 a wave 2 aldım ama memnun kalmadım iade ettim iphone arabadan evdeki wifi ye şak diye bağlanırdı
    yeni aldığım tel kapının önüne geliyorum ancak bağlanıyor. desire s wifi gücü nasıl emailler anında cebimizdemi foto çekerken yada çektikten sonra çoğ. etiketleme var mı mersine yeni metro açıldı 1099/12 axes fiyat nasıl sizce

fiyat iyi ama wifi çekimi konusunda seni memnunedecekmi bilmiyorum arkadaşlar arsında memnun olmayan var. ben memnunum. Hem wifi hem ses hem ekran hemde donanımı ile şahane cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum iphone 3g vardı 600 e sattım gittim 739 a wave 2 aldım ama memnun kalmadım iade ettim iphone arabadan evdeki wifi ye şak diye bağlanırdı

Wi-Fi çekim gücü normal ama Iphone 4 kadar iyi olmadığını kesin söyleyebilirim, bizim evde durum böyle en azından.
    Email ayarlarını yaparsanız anında cebinize gelir mailler, hiç kullanmadım ama kamera menüsünde çoğrafi etiket ekleme de var.

• quote:

quote:

htc for facebook hesabına gir 'hesaplar ve senkronizasyon kısmından' ve kişileri eşitle'ye tıkla:)

Söylediğin herşeyi denedim, fakat mesaj attığımda hala kişilerin resimleri gözükmüyor,

telefon a tıklayın
    3 çizgili menü tuşuna tıklayın Kişiler i seçin
    yine 3 çizgili tuşa tıklayın görüntüleyi seçin
    sadece telefon un karşısında tik kalsın

Böylece sadece tel hafızasındaki kişiler gözükür

daha sonra önce anlatmış olduğun herşeyi baştan uygulayın.

• quote:

Virtuous Unity 1.31.0 ı kurdum. Gayet stabil şu an bir problem yok. Daha önceki arkadaşlar geçsinler. Daha önceki adhoc ve overclock hızları patchlerini kurmanıza gerek yok rom'a dahil edilmiş:)

Ancak 1 tavsiyem var Programlar kısmında göreceğiniz yeni bir program var : Virtuous Overclock Controller

Buna girip

Böylece cihazın maksimum cpu hızı 1017 mhz olacak aksi takdirde 1209 olacak ve bu hem fazla ısınmaya hemde enerji tüketimine neden olabilir. Karar yine de sizin. Cihazda takılma ve donma problemi yaşarsanız benim dediğimi zaten yapın.

Ben virtuous_unity-v1.29.0 yüklemiştim çok memnumdum her şeyiyle ta ki bugün kaydettiğim videoyu oynatıncaya kadar,daha doğrusu oynatamayıncaya kadar.
    Videonun çok az bir kısmı şerit halinde görünüyor, gerisi çizgi çizgi hiçbir şey anlaşılmıyor.
    1.31 de böyle bir sorunla karşılaştın mı acaba ona göre yükleyeceğim ben de ?

• quote:

quote:

quote:

telefon a tıklayın
    3 çizgili menü tuşuna tıklayın Kişiler i seçin
    yine 3 çizgili tuşa tıklayın görüntüleyi seçin
    sadece telefon un karşısında tik kalsın

Böylece sadece tel hafızasındaki kişiler gözükür

daha sonra önce anlatmış olduğun herşeyi baştan uygulayın.

Seni de uğraştırdım ama acayip kafama takıldı bu olay =)

sadece telefonun karşısındaki tick kalmasına rağmen ardından telefona tıkladığımda sim dekiler de gözükmeye devam ediyor, bu işlemi ilk önce yapıp ardından hesapları kaldırıp-kurmayı deneyeceğim şimdi

• arkadaşlar. cihazımı ayın 28 inde marmaris vodafone bayisine verdim. (sorun şu idi cihaz kapandı ve bir daha açılmadı.)
    şimdi teleserviste şöyle yazıyor.
    desire s
    Garanti Durumu: Garantili Onarım

Arıza açıklaması: ARKA KAPAKTA PROBLEM VAR-Kozmetik-Sarj etme/pil-Sarj etme/pil: Sarj etmiyor-Sarj etme/pil: Dusuk pil kapasitesi/ pil tuketimi

Aksesuarlar: PIL 22GA313V036268-ON KAPAK-BATARYA KAPAGI

Yapılan işlemler: ANAKART DEGISIMI BEKLEMEKTEDIR

İşlem geçmişi

Telefon şimdi tamir mi görecek. içi açılıp tekrar mı takılacak. Tam değişim için ne yapmalıyım. teleservice ulaşamıyorum. lütfen yardım.
    ayrıca kaydı 01 ağustosta açmışlar. benim yeni ürün isteme sürem ne zaman başlar. hafta tatili dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mm.mustafa -- 3 Ağustos 2011; 16:22:37 >
  • Heralde anakartı değişecekler açıp. Anakart varsa bu hafta tamir ederler o telefonu. Tam değişim için htc m.h ile irtibata geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 3 Ağustos 2011; 16:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Heralde anakartı değişecekler açıp. Anakart varsa bu hafta tamir ederler o telefonu. Tam değişim için htc m.h ile irtibata geç

htc sitesinden canlı sohpet vasıtası ile irtibata geçtim. hiç ilgilenmediler. teleservice karar verir dediler.
    anakart değişir ise telefon açılmış olur. canımı sıkan şey şu gevşeme falan olurmu. içine toz gider mi. benim telefonum mavi olanlardan idi. onlarda içine toz alma sorunu falan yoktu. Telefonumu 28 temmuzda marmaris vodafone verdim. kargo süresi dahil ayın kaçında değişim için müracat hakkım olur. 20 iş gününe düşmüştü sanırım süre.
  • 20iş günü evet. Sen 0800 lü hat var onu ara oradan yardım ederler.
  • Süs amacıyla rubber kılıf almayı düşünüyorum. Şu delikli olanlardan. Hangi siteyi önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

quote:

Virtuous Unity 1.31.0 ı kurdum. Gayet stabil şu an bir problem yok. Daha önceki arkadaşlar geçsinler. Daha önceki adhoc ve overclock hızları patchlerini kurmanıza gerek yok rom'a dahil edilmiş:)

Buna girip

Ben virtuous_unity-v1.29.0 yüklemiştim çok memnumdum her şeyiyle ta ki bugün kaydettiğim videoyu oynatıncaya kadar,daha doğrusu oynatamayıncaya kadar.
    Videonun çok az bir kısmı şerit halinde görünüyor, gerisi çizgi çizgi hiçbir şey anlaşılmıyor.
    1.31 de böyle bir sorunla karşılaştın mı acaba ona göre yükleyeceğim ben de ?

1.29 da da böyle bir sorun yok.

Dikey çektiğin videoları yatay izlemeye falan kalkarsan olabilir böyle birşey. Cihazı tutuş şekline de dikkat et.

Sorun romda değil. 1.31 yükleyebilirsin.

• quote:

Buna girip

Eyvallah hocam. Yarın yukluyorum o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.