Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
11.907
Cevap
46
Favori
456.319
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    523 Mesaj
    Arkadaşlar selam,

mesaj yazarken ve alttaki tuşlara basarken titreşim olmasını nasıl önleyebiliriz?

----------hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zonderland -- 31 Temmuz 2011; 13:44:35 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: BeQuietDark

quote:

Orijinalden alıntı: bobbyfixe

quote:

Orijinalden alıntı: BeQuietDark

quote:

Orijinalden alıntı: bobbyfixe

Telefonunu Vodafone'dan alan arkadaşlar size bir sorum olacak.

Vodafone bayisindeki çalışanlar, telefonu alırken yanında seçeceğimiz konuşma tarifesini (Cep avantaj, Cep kamu, Red Mini vs..) 2 yıl boyunca değiştiremeyeceğimizi söylüyor. Ben biraz ısrar ettim emin misiniz falan diye, net bir şekilde değiştirilemeyeceğini söylüyorlar.

Yani ben aynı tarifeden 2 yıl boyunca konuşmak durumunda kalacağım. Forumda bazı arkadaşlar tarifeler arası geçişin serbest oldugunu söylemişti. Sizde durum nedir, siz nasıl aldınız?

Durum böyle olursa, hızlıal, simdial gibi sitelerden 950-1000 tl arasında fiyatlara almak durumunda kalacağım sanırım.

O bayidekiler sana imzalatacakları taahütnameyi hiç okudularmı acaba merak ediyorum. Tarifeler arası geçiş serbest istediğin tarifeye geçiş yapabilirsin

Hangi tarafide olursan ol ek olarak 49 TL ödüyorsun. Vodafone'un internet sitesinde taahütname var incelemesni tavisiye ederim.

Kampanya kapsamında Vodafone veya yetkili Vodafone satış kanal(lar)ınca tarafıma önerilen ve
    duyurusu yapılan kampanya seçeneklerinden tüm vergiler dahil ....... (.........) tutarlı kampanya seçeneği
    ile HTC Marka, Desire S model cihazı kendi seçimim doğrultusunda belirlediğimi ve yukarıda belirtilen
    hattımı kendi seçimim doğrultusunda belirlediğim kampanyaya özel CepNet ( ) / 1 GB ( ) data
    paketlerine ek olarak Vodafone Bireysel/Kurumsal faturalı ses tarifesi ile birlikte, işbu
    Taahhütname’yi imzaladığım tarih itibariyle en az 24 (yirmi dört) ay süresince kullanacağımı,

Taahhütnamenin bu koyu ile yazılmış yerinden benim anladığım sanki Onlar haklı gibi :(

13. maddeyi okudun mu hiç ?

İşbu Taahhütname süresince, Vodafone tarafından internet sitesi vb aracılığıyla işbu kampanyadan yararlanamayacağı bilgisi verilen tarifeler hariç, dilediğim tarifeyi seçebileceğimi ve/veya tarife değişikliği yapabileceğimi

Saol dostum, onu farkedememişim, işte aradığım buydu :

Bakalım o maddeyi görünce ne diyecekler, artisler
    |
    |

- MSI GT72 2QD Dominator Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX970M 6GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi

• Yüzbaşı
    795 Mesaj

★★★ HTC Desire S Kullanıcılar Kulübü ★★★

LİSTE GÜNCELLEME DUYURUSU:

Kullanıcı Kulubü listesinde ismi olmayan ve eklenmek isteyenler Pm atması Rica Olunur. Elimden geldiğince günceleme yapıyorum. Gördüklerimi hemen eklemeye çalışıyorum. Sizde bana pm den ulaşın isminizle birlikte....

•••░║★★★ HTC Desire S Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••
    |
    |

• Yarbay
    3337 Mesaj
    arkadaslar selam
    telefon için koruyucu kap arıyorum
    hani rubber falan diyorlar
    düşmeye dayanıklı olanlardan
    http://www.amazon.de
    den getirteceğim
    hangisini önerirsiniz?
    link verirseniz sevinirim
    iyi aksamlar
    |
    |

Orijinalden alıntı: vlkn216

Telefon hafizasindaki kisileri sim karta nasil kopyalayabilirim?
    Birde sarj dusuk oldugunda yanip sonen bildirim isigini nasil kapatabiliriz?

Biri beni taksin ya 3. kez yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar telefondan market'e giremiyorum market iconuna tıklıyorum şu uyarıyı veriyor ''MARKET ARKA PLAN VERİLERİNİN ETKİN OLMASINI GEREKTİRİR'' daha önceden böyle birşey yapmazdı ilk defa bu uyarıyı aldım ayrıca Ayarlar>Hesaplar Ve Senkranizasyon>Arka Plan Verisi açık ve ayrıca otomatik eşitleme de açık bu uyarıyı neden vermiş olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GSakin -- 1 Ağustos 2011; 0:30:00 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: gsakin

arkadaşlar telefondan market'e giremiyorum market iconuna tıklıyorum şu uyarıyı veriyor ''MARKET ARKA PLAN VERİLERİNİN ETKİN OLMASINI GEREKTİRİR'' daha önceden böyle birşey yapmazdı ilk defa bu uyarıyı aldım ayrıca Ayarlar>Hesaplar Ve Senkranizasyon>Arka Plan Verisi açık ve ayrıca otomatik eşitleme de açık bu uyarıyı neden vermiş olabilir?

ilginç telefonu açıp kapadım düzeldi..
    |
    |
    Bi arada konuda da lafı geçti: Telefonumuza istediğimiz zil sesini atadığımızda telefon kapatılıp açılınca eski ayarlarına geri dönüyordu. Bunu nasık düzeltebiliriz?
    |
    |

Sözkonusu Galatasaray ise Gerisi Teferruat!.
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

quote:

Telefon hafizasindaki kisileri sim karta nasil kopyalayabilirim?
    Birde sarj dusuk oldugunda yanip sonen bildirim isigini nasil kapatabiliriz?

Biri beni taksin ya 3. kez yazdim

Selam hocam aslında cevap forumda mevcuttu. Kişileri aç , telefon üstündeki 3 çizgi tuşuna bas, içe dışa aktar var, ordan yapıyorsun

|
    |
  • Yarbay
    12772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

Bi arada konuda da lafı geçti: Telefonumuza istediğimiz zil sesini atadığımızda telefon kapatılıp açılınca eski ayarlarına geri dönüyordu. Bunu nasık düzeltebiliriz?

Sim hafızası kullanma düzelir belki yeni yazılımla duzelmistir bilmiyorum. Yeni yazilimda da sistem cokebiliyor 3 defa yeniden başladı yükledikten sonra ama rapor yolladım htc Ye dizelir

|
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ndr777

Arkadaslar telefonunuzun GSM çekim kalitesini nasıl buluyorsunuz herkesin cektigi yerlerde bazen benim servis dısı oldugum oluyor sizce nedendir sizde de var mı boyle bir durum ? eski n79 um canavar gibi cekerdi her yerde bu biraz nazlı gibi ... yeni rom ise yarar mı ?

Valla ben yaşamadım öyle bir sorun şu ana kadar şehir içinde , sadece dun yoldayken dağlardan geçerken (antalya toroslar) bir ara tamamen gitti, bir kaç dakika ama o bölgede normaldir diye düşündüm.

|
    |
  • Yarbay
    8242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

ben simdeki rehberi tele aktarıp ordan kullanıyorum artık hiçbir şekilde değişmiyor zil sesi yada sms sesi.

|
    |
    arkadaşlar biri soruma cevap versin burası nasıl forum anlamadım HTC Desire S , HTC Incredible S , HTC Desire HD gibi telefonlarda 3gpp formatındamı 720p video kayıdı yapıyor yani onlardamı [email protected] kayıt yapıyor
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S2 | MİCROLAB-M200 | LG A510 UAE12T | PS3 SLİM 320 GB | MICROSOFT MOBILE MOUSE 4000 | SAMSUNG 40C630 LCD TV
    SEN : berkcan_06
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    Arkadaşlar,

bu kişi eşleme olayı biraz karışık, şimdi ben sim kartımı takmadan önce Sync ile eski telefonumdaki kişileri Desire S'e attım ardından HTC Sense Facebook ile bu kişileri eşleştirdim fakat bir kişiye SMS attığımda facebook ' taki profil resmi yada bilgileri vs gözükmüyor.
    Bütün kişileri en baştan silip tekrardan mı yükleyeyim yada başka bir çözüm yolu var mıdır bu kişi eşleşmesinin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zonderland -- 1 Ağustos 2011; 13:29:49 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: blacksnake03

arkadaslar selam
    telefon için koruyucu kap arıyorum
    hani rubber falan diyorlar
    düşmeye dayanıklı olanlardan
    http://www.amazon.de
    den getirteceğim
    hangisini önerirsiniz?
    link verirseniz sevinirim
    iyi aksamlar

arkadaslar bilen yokmu
    |
    |

Orijinalden alıntı: berkcan_06

arkadaşlar biri soruma cevap versin burası nasıl forum anlamadım HTC Desire S , HTC Incredible S , HTC Desire HD gibi telefonlarda 3gpp formatındamı 720p video kayıdı yapıyor yani onlardamı [email protected] kayıt yapıyor

Hepsi 3gpp formatında 720p video kayıdı yapıyor.
    |
    |
    523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zonderland

Arkadaşlar,

bu kişi eşleme olayı biraz karışık, şimdi ben sim kartımı takmadan önce Sync ile eski telefonumdaki kişileri Desire S'e attım ardından HTC Sense Facebook ile bu kişileri eşleştirdim fakat bir kişiye SMS attığımda facebook ' taki profil resmi yada bilgileri vs gözükmüyor.
    Bütün kişileri en baştan silip tekrardan mı yükleyeyim yada başka bir çözüm yolu var mıdır bu kişi eşleşmesinin?

|
    |

versiyonu şu : Saga_HTC_Europe_1.47.401.4_Radio_20.28I.30.085 AU_3805.06.02.03_M_release_199410_signed

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1111911
    bu konunun 2. sayfasında mevcut.

Radio versiyonunuzu öğrenmek için:

AYARLAR/TELEFON HAKKINDA/YAZILIM BİLGİSİ/DAHA
    ANABANT SÜRÜMÜ SİZİN RADİO VERSİYONUNUZDUR.

Hboot dan flash yapılacak tabiki cihazınızın S-OFF gerektiğini söylemeye lüzum yok:)

Merak edenler için radio ve rom ayrı şeyler

Radio cihazın sinyal çekimi, wifi, bluetooth gibi harware ini direk etkiler ancak test etmek lazım her zaman en son radio en iyisidir denilemez. Ha birde radio flaşı sırasında herhangi bir sorun olursa cihaz kullanılamaz hale gelebilir risklidir. Bilgisayarın bios unu flaşlamak gibi düşünebilirsiniz. Ama bence değer. Sinyal kalitesinden şikayet edenler yapabilirler.

Ben yinede dosyaya kısa yol vereyim:https://r a p i d share.com/files/3460112210/PG88IMG-Radio_20.28I.30.085AU_3805.06.02.03.zip

dosyayı indirin sd kart'a PG88IMG.zip olarak atın.

bootloadera girin Ses kıma + Güç tuşu

Güncellesinmi diye soracak yes diyin.

Bitince reboot edin.

Açılması uzun sürebiliyor endişe etmeyin.

Tekrar eski Radio ya dönmek içinhttp://www.mediafire.com/?0ut355e5o1rsw83 bu dosyayı kullanın.Zira bizim radio versiyonları sanırım Radio_20.28d.30.0805U_3805.04.02.01

NOT: CİHAZINIZIN BAŞINA BİRŞEY GELİRSE SORUMLULUK KABUL ETMEM. HERŞEY SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA. BEN SADECE FİKİR VEREBİLİRİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdigy5 -- 1 Ağustos 2011; 21:13:01 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    795 Mesaj
    BU ARADA vİRTUOUS uNİTYNİN YENİ VERSİYONU YAYINLANDI

http://www.fileserve.com/file/464bjzF

Changelog for Virtuous Unity v1.31.0

Bug Fixes

* Fixed missalignment of timer on lockscreen
    * Fixed weather app ® for translated ReelFeel®
    * Fixed weather app too long translations in detail view (special polish)
    * Fixed close tab button in browser
    * Fixed graphic glitch on bottom of calendar (thanks to liamstears)
    * Fixed graphic glitch on bottom of gallery (thanks to liamstears)

New Features

* Added Cypis’ ‘Amazing Sense’-Theme
    * Added Transparent-Default-Theme (use this theme if you want transparent Rosie bar)
    * Added Virtuous Overclocking Controller app
    * Added backup and secure folder in MMS app
    * Added Wifi Ad Hoc mode
    * Added new locales
    Estonia
    Latvian
    Lithuanian
    English Indian
    * Added partial Arabic support (rest will be available as patch)
    * Increased read ahead buffers for sdcard
    * Enabled hearing aid compatibility

New Device

* Initial support for Droid Incredible 2 (VivoW)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdigy5 -- 2 Ağustos 2011; 0:42:37 >
    |
    |

• Binbaşı
    1255 Mesaj
    Virtuous hızına da yetişmek zor :)

|
    |
Bey Azura
SEO
SEO
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.