Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
45
Favori
470.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ndr777

quote:

Orijinalden alıntı: TURGAYDOGRU

quote:

Orijinalden alıntı: antidote

quote:

Herkese hayırlı cumalar, benim gibi custom rom Sense 3.0 yükleyen arkadaşlara bir sorum olacak. Bana mı öyle geliyor yoksa batarya ömrü uzadı mı bu Rom. dün sabah 07:00 de sardan çıkardım, telefonu normal kullanıyorum, ekran aydınlatması otomatikte, otomatik eşitleme devrede, her türlü face ve twitter, hatta dün akşam forumu falan hep netten takip ettim. Hala batarya %27 de şu an.

aynen benim de öyle bu romu yükledikten sonra batarya ömrü uzadı, bu arada telefon çalınca telefonu cebinden çıkarırken açılması veya meşgule düşmesinden şikayetçi olanlar için bu rom ideal çünkü sense 3.0 arayüzünde cevap verme veya meşgule alma sistemi değişmiş böyle bir problem yaşamazsınız.

Aynen ve bu şekilde açılış ve kapanış çok kullanışlı. Bir de ekran kilitliyken kullanmak istediğin bir uygulamayı dairenin içine çekince telefonun direkt o program içinde açılması süper olmuş.

iyi gaz veriyorsunuz ne yalan soyleyim yakında rom olayına ben de girecem galiba... hız düşmesi dışında bir dezavantaj yaşayanınız var mı yeni romda ?

Valla ne yalan söyleyeyim, bende hız falan düşmedi, makine tam aksine canavar oldu.
  • arkadaşlar bu rom yükleme olayı nasıl oluyor resimli anlatıldığı bir link varmı? yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsakin

arkadaşlar bu rom yükleme olayı nasıl oluyor resimli anlatıldığı bir link varmı? yardımcı olurmusunuz?

Buraya bakabilirsin ;
    http://forum.donanimhaber.com/m_50679192/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50770986
  • arkadaşlar gps üzerinden bir türlü konumumu bulamıyorum acaba benim telin gps i mi çalışmıyor böyle bişey olabilir mi? nasıl anlarız çalışıp çalışmadığını bi ayarı falan mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u23

arkadaşlar gps üzerinden bir türlü konumumu bulamıyorum acaba benim telin gps i mi çalışmıyor böyle bişey olabilir mi? nasıl anlarız çalışıp çalışmadığını bi ayarı falan mi var?

edge açık mı?
  • açıkken buluyor saniyesinde fakat kapatınca yine kaybediyor kapalıyken de bulmuyor
  • Gps için açık alana çıkın. Evin içindeyseniz uydu sinyalini görmez. GPS in çalışma mantığı biraz farklı telefon hatlarından.
  • beyler herkesın telefonumu ısınıyor yoksa sadece benımkıne ozel mı , 4 5 dakka elıme alıyorum arkası sımsıcak oluyor , sızınkılerde boyle mı ?
  • yoğun oyun v.s kullanınca ısınır normaldir içinde işlemci var.
  • http://mobileplanet-waryam.blogspot.com/search/label/android%20apps%20and%20games

bu siteden full android programları yükleniyor bilginize.
  • Ya bugün pil kapağının sağ tarafının tam kapanmadığını farkettim çok fena soğudum cihazdan yazıklar olsun nası böle yaparlar kapağı ya kapak genel olarak çok sıkı ama sağ taraf 1mm boşluk var çok belli oluyor.
  • Cepnet cilere süper haber. Vodafone 3G nin 2.doğumgünü dolayısıyla 15 Ağustos a kadar 3G hızında internet hediye ediyor. KUTLAMA yazıp 3636 mesaj atmak yeterli.
  • quote:

Cepnet cilere süper haber. Vodafone 3G nin 2.doğumgünü dolayısıyla 15 Ağustos a kadar 3G hızında internet hediye ediyor. KUTLAMA yazıp 3636 mesaj atmak yeterli.

Bende cepnet ciyim ama bize yok muş.. Esas larda okudum..

Vodafone bireysel faturalı ve faturasız hat abonelerinin kampanyadan yararlanabilmesi için Vodafone internet paketlerinden herhangi birine sahip olmaması gerekmektedir. - Vodafone kurumsal abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için 5 Şubat 2011 tarihi öncesinde Vodafone abonesi olması, Vodafone Ortak Havuz Tarifelerinde yer almaması ve Vodafone internet paketlerinden herhangi birine sahip olmaması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 16 Temmuz 2011; 13:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax-38

Ya bugün pil kapağının sağ tarafının tam kapanmadığını farkettim çok fena soğudum cihazdan yazıklar olsun nası böle yaparlar kapağı ya kapak genel olarak çok sıkı ama sağ taraf 1mm boşluk var çok belli oluyor.

Ben cihazı vodafone den aldığımda ordaki elemana taktırdım sim kart pil vs.. kapak bir orada açıldı başka hiç açılmadı... 3 gün kadar sonra kapakdan bastırdığımda gıcırdama seleri gelmeye başladı.. Takmadım kafaya.. Şimdi yazınız üzerine kapağa bir daha baktım. Hiç bir sorun kalmamış.. Acaba zamanla yerine tam mı oturuyor nedir bilemiyorum. Belkide sıcak soğuk ilişkisi bişi vardır? kışa girerken yine gıcırdarmı bilmem :D
  • Valla ben mesaj gönderdim ve onay mesajı geldi, sonrada nemění için speed test yaptım, download 4 üstünde, ve upload da 3 e yakın çıktı. Internet uçuyor şu anda.
  • quote:

Valla ben mesaj gönderdim ve onay mesajı geldi, sonrada nemění için speed test yaptım, download 4 üstünde, ve upload da 3 e yakın çıktı. Internet uçuyor şu anda.

Bak eseslarda da zaten kurumsal aboneler yararlanamaz diyor, seni bilmem ama ben bireysel aboneyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Ya bugün pil kapağının sağ tarafının tam kapanmadığını farkettim çok fena soğudum cihazdan yazıklar olsun nası böle yaparlar kapağı ya kapak genel olarak çok sıkı ama sağ taraf 1mm boşluk var çok belli oluyor.

Ben cihazı vodafone den aldığımda ordaki elemana taktırdım sim kart pil vs.. kapak bir orada açıldı başka hiç açılmadı... 3 gün kadar sonra kapakdan bastırdığımda gıcırdama seleri gelmeye başladı.. Takmadım kafaya.. Şimdi yazınız üzerine kapağa bir daha baktım. Hiç bir sorun kalmamış.. Acaba zamanla yerine tam mı oturuyor nedir bilemiyorum. Belkide sıcak soğuk ilişkisi bişi vardır? kışa girerken yine gıcırdarmı bilmem :D

Gicirdama sesi arkadaki anten bağlantısından geliyor, bu arada merak ettim niye arka kapağı bastırma gereği duyuyorsunuz? Ben aldığım silikon kilifa telefonu bir taktım, bir daha da çıkarmadım, ne gicirdama var ne de oynama.
  • Tırnaklar kırık falanda değil kıcırdama yok ama ya sağ ya sol illaki açık kalacak birini kapatsan diğer tarafta boşluk oluyo ayrıca ekranın yamuk olma meslesinide şimdi okudum burda hemen baktım yamuk ne kelime elimle ekranı kökünden istediğim gibi sağa sola kaydırabiliyorum sanki ekran sabitlenmemiş üzerine bırakılmış sadece yok böyle bi işçilik rezaleti ya tırnağımı ekranın altına taksam hemen çıkacak inanki böyle berbat tasarım görmemiştim hiç bence herkeste var bu sorun ama dikkat meselesi ben çok titizim elektronik cihazlarda onun için farkettim

Halbuki tipi hoşuma gitmişti ekran koruyucuda almayı düşünüyodum ama vazgeçtim haketmiyo bu cihaz şuandan itibaren nokia 5110 kullanır gibi kullancam vay adii telefon vay öle canım sıkıldıki yemin ederim gözüme 40-50tllik telefon gibi görünüyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 16 Temmuz 2011; 13:51:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Gicirdama sesi arkadaki anten bağlantısından geliyor, bu arada merak ettim niye arka kapağı bastırma gereği duyuyorsunuz? Ben aldığım silikon kilifa telefonu bir taktım, bir daha da çıkarmadım, ne gicirdama var ne de oynama.

Ben kılıf kullanmıyorum.. Sadece saklamak için çek çekli kılıf hediye ettiler uyduruk bişi sanırım. Ama iş görüyor.. Telefonu masaya yüz üstü bıraktığımda hemen almak problem oluyor, Parmaklar kalın telefon ince olunca, telefonu alırken kayar gibi oluyor.. sırt üstü bırakınca (Ekran yukarı bakar vaziyette... Yakında tarif ederken kol bacak demeye başlarım telefona).. Kapağı alttan bastırma ihtiyacı nereden doğdu derseniz. Bir kapak muhabbeti gidiyor insan ister istemez acaba bende de varmı şüphesi ile yokluyor insan.. Mesaj da yazdığım gibi mesajınızı okuduktan sonra kapakla oynadım yok sa aklımda değildi.. Eminim bu forumu okuyan tüm Desire S sahipleri kapağı bir güzel yoklamışlardır..
  • quote:

quote:

Valla ben mesaj gönderdim ve onay mesajı geldi, sonrada nemění için speed test yaptım, download 4 üstünde, ve upload da 3 e yakın çıktı. Internet uçuyor şu anda.

Bak eseslarda da zaten kurumsal aboneler yararlanamaz diyor, seni bilmem ama ben bireysel aboneyim.

Sizin vodafoneden internet paketiniz varmıydı.. Yada Vodefone den 49 taksitlemi aldınız benim gibi? (Bunun içinde Cepnet tarifesi var)
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.