DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
HTC Desire Nereden Alınır
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
77
Cevap
1
Favori
5.419
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC Desire Nereden Alınır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      313 Mesaj
      03 Ocak 2011 14:36:07 Konu Sahibi
      selam arkadaşlar ben HTC Desire almayı düşünüyorum yaklaşık 1 aydır araştırıyorum vodafone ve andoidtürkiye sitesi olarak 2 alternatifim var sizce hangisi daha iyi ...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1563 Mesaj
      03 Ocak 2011 17:56:56
      androidtelefonları ilgisiz gibi geldi bana mail attım 3 gün önce hal yanıt gelmedi ve garanti işlemlerini kendileri açıp yapıyorlar sanıyorum, vodafone dan al root yap garantiye yollarken un root yaparsın, bende desire almayı düşünüyorum...

|
      |

• Yarbay
      2459 Mesaj
      03 Ocak 2011 18:10:29
      Uygun düşerse Vodafone dan alabilirsin. Satılmasaydı son çare o site diyebilirdik ama garantili satılıyorken gerek yok.

|
      |

ASUS Sabertooth Z77 | Intel i5 2500k | Gigabyte GTX970 WF3 | 8 GB RAM| Samsung EVO 840 120GB SSD | WD 1 TB Blue | WD 2 TB Green HDD | Thermaltake Water 3.0 Performer C | Sapphire Pure 625W|Corsair Carbide 400R | Logitech G710 | Steelseries Rival 300 CS:GO Fade | Steelseries QcK Fnatic pad | Sennheiser HD 558 | FiiO E17 Alpen | ASUS VG248QE 144Hz | Battle.net:mater*2727 | Steam: Carnage
    • Yüzbaşı
      313 Mesaj
      03 Ocak 2011 21:54:52 Konu Sahibi
      rood felan gerek yok bence androdmarket den daha iyi marketler var bir kac tane daha tek derdimiz market olsun yoksa :)) update olayını zaten otomatik yapıyor yada manuel olarak yaparıx kolay iş o vodafone dan alıcam galiba 31 ocak son muş alalım bi tane bari :))

|
      |

• Binbaşı
      1563 Mesaj
      03 Ocak 2011 22:01:31
      bende öyle düşünüyorum en kısa zamanda alma istiyorum.. alamazsam dhd yi beklerim...

|
      |

• Yarbay
      3516 Mesaj
      07 Ocak 2011 11:57:26
      aşağıdaki linklerde var fakat yüksek sanırım fiyat

http://www.ereyon.com.t...aspx?ttype=Properties#pt

http://www.hizlial.com/...ire_02.044.9066.0023.htm

|
      |

• Binbaşı
      1563 Mesaj
      07 Ocak 2011 12:44:01
      yok alacağım yer androidtelefonlari.com dur, fakat telefon seçimi aşamasını geçemedim :)

|
      |

• Yarbay
      3516 Mesaj
      07 Ocak 2011 13:27:59
      bir ekstrası varmı bende bişey alıcam artık bıktım desire hd lanetinden ya desire yada iphone düşünüyorum iki ayrı uç ama bu hafta bitiricam inşallah hayırlısı ile

|
      |

• Teğmen
      206 Mesaj
      07 Ocak 2011 14:19:41
      Şu an için Desire alabileceğiniz uygun fiyatlı site olarak Hepsiburada yı tavsiye ediyorum.

http://www.hepsiburada....htcdes&categoryId=371946

Telefonunu alırken maximum kartınızla alırsanız 100 TL maximum puan kazanırsınız.Telefon böylece 989 TL ye malolmuş olur.Hemde 12 taksitli almış olursunuz.

|
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      07 Ocak 2011 14:32:39
      quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

Şu an için Desire alabileceğiniz uygun fiyatlı site olarak Hepsiburada yı tavsiye ediyorum.

Telefonunu alırken maximum kartınızla alırsanız 100 TL maximum puan kazanırsınız.Telefon böylece 989 TL ye malolmuş olur.Hemde 12 taksitli almış olursunuz.

Ben de HepsiBurada'nın kampanyasını dün akşam gördüm ve akşamdan beri forumun altını üstüne getirdim. Tam alacak oluyorum, Android Market ve HTC Desire HD düşüncesiyle durup kalıyorum. Telefonun garantisine ve yazılımına zarar vermeden Android Market içeriğine rahatça ulaşabileceğime ve HTC Desire HD'nin çok da ekstra bir avantajı olmayacağına inansam direkt alacağım. Şu an cihazın fiyatı 923 TL ve sadece üç gün kaldı kampanyanın bitmesine. Ayrıca HepsiBurada'dan alınanlarda herhangi bir Vodafone kalıntısı var mı, ondan da emin değilim.

|
      |

Rocko's Gamer Channel - www.YouTube.com/RockoTR
    • Android Beta Kullanıcısı
      2764 Mesaj
      07 Ocak 2011 14:41:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Rocko

Alıntıları Göster

Ben de HepsiBurada'nın kampanyasını dün akşam gördüm ve akşamdan beri forumun altını üstüne getirdim. Tam alacak oluyorum, Android Market ve HTC Desire HD düşüncesiyle durup kalıyorum. Telefonun garantisine ve yazılımına zarar vermeden Android Market içeriğine rahatça ulaşabileceğime ve HTC Desire HD'nin çok da ekstra bir avantajı olmayacağına inansam direkt alacağım. Şu an cihazın fiyatı 923 TL ve sadece üç gün kaldı kampanyanın bitmesine. Ayrıca HepsiBurada'dan alınanlarda herhangi bir Vodafone kalıntısı var mı, ondan da emin değilim.

Hepsiburada'dan da alınan Desire içerisinde Vodafone rom vardır. Vodafone rom olmayan resmi bir satış sitesini aklınızdan çıkarın.

|
      |

ASUS G75VW | Intel i7-3630QM | 12GB DDR3-1600Mhz | NVIDIA GTX 670M | 17.3" LED-FHD or SAMSUNG 46F7000 | 256GB SAMSUNG 840 PRO SSD | 750GB 7200RPM HDD | Windows 7 Home Premium 64 Bit | A4TECH BLOODY V7 Lazer Mouse | SOL 100MBIT
    • Yarbay
      3516 Mesaj
      07 Ocak 2011 14:48:34
      hepsiburadadan bir çöp bile almam bana yaşattıklarından sonra...

http://forum.donanimhab...f_/key_//tm.htm#16542292

zaten forumda hepsiburada rezaleti diye aratın görürsünüz...

|
      |

• Yüzbaşı
      313 Mesaj
      08 Ocak 2011 02:33:56 Konu Sahibi
      vallaha bir seferde 1000 tl teelfona para vermek işime gelmedi vodafone taksitli kampanyasından yararlandım :)) 4 gün icinde teelfonu alcam...

|
      |

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      08 Ocak 2011 13:32:28
      quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

ereyonda daha ucuz.

http://www.ereyon.com.t...desire-cep-telefonu.aspx

|
      |

Go Long, Go Deep, Go State!
    • Binbaşı
      1666 Mesaj
      08 Ocak 2011 17:04:25
      Ben bugün hepsiburadadan peşin fiyatına 12 taksit ile 1.089'a aldım En uygun bu var diğerleri taksit işin içine girince fiyatı arttırıyor. Kargo ücretsiz ayrıca.

|
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      08 Ocak 2011 17:36:05
      quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Ben bugün hepsiburadadan peşin fiyatına 12 taksit ile 1.089'a aldım En uygun bu var diğerleri taksit işin içine girince fiyatı arttırıyor. Kargo ücretsiz ayrıca.

Ben de beş dakika önce HepsiBurada'dan peşin fiyatına 6 taksit ile 1.089'a aldım. Kazamız mübarek olsun :)

|
      |

• Android Beta Kullanıcısı
      2764 Mesaj
      08 Ocak 2011 17:42:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Rocko

Alıntıları Göster

Ben de beş dakika önce HepsiBurada'dan peşin fiyatına 6 taksit ile 1.089'a aldım. Kazamız mübarek olsun :)

Bugünü kadarki tüm değişim işlemlerinde sorun çıkmamasında rağmen HTC Desire değiştirirken çok sorun yaşattı bana. Geç cevaplamalar. Lakayıt tavırlar. Olaydan çekilme. Servise gönderin dediler. Orada baksınlar dediler. Servis bilgisini istedik bize LG nin servisini verdiler. Daha birçok usulsüzlük ve lakayıtlık. Sinirlendim iade bildirimi açtım. Anında yanıt geldi 6 gün içinde paramı iade aldım. Bir dahada HB den büük alışveriş yapmayacağıma söz verdim.
      Sonra gidip ereyondan aldım. Hem ereyonda muhattabın Genpa, KVK da birisi. Fakat şarj ve dahili hafıza yüzünden onuda iade ettim ya:D Desire benim telefonu değilmiş. Nasip olmadı bana.

|
      |

ASUS G75VW | Intel i7-3630QM | 12GB DDR3-1600Mhz | NVIDIA GTX 670M | 17.3" LED-FHD or SAMSUNG 46F7000 | 256GB SAMSUNG 840 PRO SSD | 750GB 7200RPM HDD | Windows 7 Home Premium 64 Bit | A4TECH BLOODY V7 Lazer Mouse | SOL 100MBIT
    • Yarbay
      2710 Mesaj
      08 Ocak 2011 19:15:08
      Bence android telefonları(Türkiye) den alın, istersniz root ve rom işlemlerini de yapıp cihazın garanti dışı kalmayacağınında garantisini veriyorlar bu çok iyi
      Ben elektroworld den aldım şimdiki aklım olsa android telefonlarından alırdım.

|
      |

• Yarbay
      3516 Mesaj
      08 Ocak 2011 21:23:35
      hepsiburadadan almayında arkadaşlar nerden alırsanız alın adamlar hem bildiğiniz dolandırıcılık yapıyorlar hemde telefonda sanki siz haksızmışsınız gibi konuşuyorlar şaka gibi

|
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      08 Ocak 2011 23:31:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Merzah

hepsiburadadan almayında arkadaşlar nerden alırsanız alın adamlar hem bildiğiniz dolandırıcılık yapıyorlar hemde telefonda sanki siz haksızmışsınız gibi konuşuyorlar şaka gibi

Açıkçası bugüne kadar 4 yılda 17 kez alışveriş yapmış ve hiç problem yaşamamış biri olarak HepsiBurada'dan aldım ben.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.