Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Orijinal Rom kullanıyorum. Çok memnunum şu an telefondan. Sosyal ağlar olsun mail olsun çok aktif bir şekilde kullanıyorum. Lakin şöyle bir sorunum var: Telefon normal durumda iken 140 MB RAM boşta kalıyor. Bu değer düşük mü? Çünkü Zenonia oynarken ara sıra takılma oluyor. Çok nadir. Telefonu çok mu zorluyorum acaba?
  • Türkçe klavye yüklenebiliyor mu?
  • mp3 indirmek için hangi uygulamayı kullanıyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

kafayı sıyırdım ha kaç saattir bi halledemedim şu olayı
    2,2 yükledim market yok hala şimdi bi günceleme daha var bakalım onu yapıyorum

Hatırladığım kadarıyla google'a androit market yazıp indirmiştim uygulamayı telefon üzerinden.
  • quote:

kafayı sıyırdım ha kaç saattir bi halledemedim şu olayı
    2,2 yükledim market yok hala şimdi bi günceleme daha var bakalım onu yapıyorum

Hatırladığım kadarıyla google'a androit market yazıp indirmiştim uygulamayı telefon üzerinden.
  • sn KEOPS_2
    evet programı ilk kurdugunuz zaman bir sefere mahsus uye oluyorsunuz. uyelik ucretsiz ve program uzerinden uye oluyorsunuz.

quote:

sn immortal_plt

marketten indirdim bu programı ancak kullanıcı adı soruyor.
    biyere üye mi oluyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur
    Türkçe klavye yüklenebiliyor mu?

markette "klavye" diye aratirsan 1 tane sonuç çıkıyor. denemiştim ama kelime tamamlama özelliği olmadığı için çok kullanmamıştim
  • Uzun süredir HTC Desire'ımdan uzak kaldığım (Beni HB konusunda uyaran ve dinlemediğim herkesten özür diliyorum!) ve bu arada Android Market açıldığı için deneme şansım olmadı. Android Market'e market.android.com üzerinden girince paralı uygulamalar da gözüküyor. Bu uygulamalardan herhangi birini web üzerinden satın almaya çalışan oldu mu? Kendim test edemediğim için satın almayı deneyince herhangi bir uyarı gelip gelmediğini ve alışveriş gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmiyorum.
  • -ücretli uygulamaları evet bende gördüm markette fakat burdan satın alan olmadı veya kimse paylaşmadı

-telefonda zaten türkçe kalvye var neden indiriyorsunuz anlamadım??

-marketten uygulama indirmek içinde telefonda gmail hesabı kurulu olması gerekiyor,eğer webten deniyorsanız uzaktan kurulum çalışmıyor hiç bir ülkede.

-uygurca 140mb kalıyorsa süpermiş bende 54mb ı geçmiyor kullanılmayan ram..
  • MERABA ARKADASLAR

BEN DESİRE HD KULLANIORUM AMA DESENİ UNUTUP YANLIŞ GİRDİM ONDAN SONRA E POSTA FALAN DİO AMA BENDE ONUN ÜYELİĞİ YOK NASIL ONU HALLEDEBİLİRİM :S
  • arkadaşlar, ben HTC alalı beş al kadar oldu. burada yazılanları okuyup aldığımdan, belki katkım olur diye siteye dahil oldum. ilk olarak, güncellemeleri kendiliğinden yaptı telefon, derken, ben android market olmadığından çeşitli alternatiflerle programlar yükledim denedim, sildim kurdum vs. derken, telefonu bir kaç kere fabrika ayarlarına al diye olan menü seçeneğiyle ilk aldığım güne sıfırladım. neyse, asıl söylemek istediğim, hiç bir root işlemi , rom yüklemesi vs yapmaksızın, kendiliğinden android market geldi ve sorunsuz program yüklüyorum. sizde de aynı durum oldu mu bilmiyorum. ama dediğim gibi, root falan yapmadım. telefonu vodafondan almıştım. marketim de var, 2.2 android de var. D:

mesajlarınız okuyamamıştım, derken bir de gördüm ki android market açılmış herkese, hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davuttheaviator -- 3 Nisan 2011; 20:18:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocko
    Uzun süredir HTC Desire'ımdan uzak kaldığım (Beni HB konusunda uyaran ve dinlemediğim herkesten özür diliyorum!) ve bu arada Android Market açıldığı için deneme şansım olmadı. Android Market'e market.android.com üzerinden girince paralı uygulamalar da gözüküyor. Bu uygulamalardan herhangi birini web üzerinden satın almaya çalışan oldu mu? Kendim test edemediğim için satın almayı deneyince herhangi bir uyarı gelip gelmediğini ve alışveriş gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmiyorum.

hb konusundaki sıkıntı nedir acaba
  • tamam arkadaşlar şimdilik hallettim son güncellemeyide yapınca market geldi telefona bitande norsa programı indirdim.bakalım çok şarj yicek gibi ama yarın deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaShErE

Ö,İ,Ş,Ğ yazamıyorum. Türkçe klavyeyi kullanmayı mı bilmiyorum acaba?
  • Kendi konusunada yazdım ama kimse yok burayada yazayım

ben pc den markete giriorum sbp shell 3d yi almak istiyorum ama cihazınıza yuklenemez diyor sorun ne olabilir acaba ekran görüntüsü altta

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları
  • quote:

Orijinalden alıntı: halbarad

quote:

Türkçe klavye yüklenebiliyor mu?

markette "klavye" diye aratirsan 1 tane sonuç çıkıyor. denemiştim ama kelime tamamlama özelliği olmadığı için çok kullanmamıştim

İndirdim, aç dedi açtım, genel ayarları yaptım fakat başlat falan gibi bir komut yok. Nasıl uygulamaya başlatacağım?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaShErE

Ö,İ,Ş,Ğ yazamıyorum. Türkçe klavyeyi kullanmayı mı bilmiyorum acaba?

harflere basılı tut üstte çıkanlardan seç yazarsın
  • Rehberdeki ŞÜKRÜ'yü bulamıyor. 1 saat evvel görüştüğüm için telefona bastım mı isim gözüküyor fakat, kişileri ara yaptığımda Ş yazabilsem de Şükrü gözükmüyor.

Küçük ismi harf şükrü olarak düzenledim buldu. Büyük harfi bulamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 3 Nisan 2011; 21:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Kendi konusunada yazdım ama kimse yok burayada yazayım

ben pc den markete giriorum sbp shell 3d yi almak istiyorum ama cihazınıza yuklenemez diyor sorun ne olabilir acaba ekran görüntüsü altta

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları

Web market sayfasında sağ üst taraftaki ''oturumu kapat'' a tıklayın. Ardından hesabınızla tekrar giriş yapın. Yine web marketin ana sayfasında, sağ üst taraftaki ''market hesabım'' a tıklayın. Açılan sayfanın sol üst tarafındaki ''ayarlar'' a tıklayın. Açılan sayfanın sağ tarafında ''düzenle'' ye tıklayın. Takma ad kısmına herhangi bir isim girin. Sağ taraftaki ''update'' e tıklayın.

Yukarıdaki işlemi yapınca büyük ihtimalle sorunun çözülmüş olması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 3 Nisan 2011; 22:10:00 >

• quote:

Rehberdeki ŞÜKRÜ'yü bulamıyor. 1 saat evvel görüştüğüm için telefona bastım mı isim gözüküyor fakat, kişileri ara yaptığımda Ş yazabilsem de Şükrü gözükmüyor.

O kişiyi sık kullanılanlar listesine atmış olabilir mi? Yanlış hatırlamıyorsam Android işletim sisteminin bazı versiyonlarında sık kullandığınız kişi veya kişiler normal rehberden sık kullanılanlara atılıyor. Böyle bir durum olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.