Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marketten aurayi indirebilirsiniz, ilk kurduğumda gayet güzel çalışıyordu ama kaldırdıktan sonra bir daha calistiramadim. 300mb harita indiriyor.
  • ndrive markette 43,87TL,sygic aura kendi sayfasında 29,99euro tabikide android için model falan seçtim htc desire diye harita seçtim en ucuz olanı bu fiyat daha kapsamlı olan avrupa haritaları 10'ar euro artarak gidiyor ama gerek yok sanırım.

http://denizmisali.com/blog/?p=516

Burda bir şeyler yazılmış navigasyon ile ilgili ama hala bulamadım ben nerden indirdim :)
  • upload ediyorum dayanamadım bittiği zaman linkleri paylaşırım biraz uzun sürcek malum internet hızımdan ilk önce programı sonrada haritayı atıcam bilginiz olsun NDrive
  • NDrive Android 10.1.15

http://hotfile.com/dl/112334834/9c9b687/10.1.15.rar.html

Son Harita 2010.12'nin heryerde 2009.12 var

http://hotfile.com/dl/112338096/317827e/2010.08.rar.html

Maps klasörüne haritayı çıkartın orda TR.map var onu silin diğer rar'dan çıkan dosyada TR_BS.map ismini TR.map yapın ,sd karta atın daha sonra file manager ile telefonda ana dizinde olan androboost'u kurun bu kadar,güle güle kullanın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaShErE -- 29 Mart 2011; 12:10:47 >

• Sağol dostum NDrive için. Malum rootsuz telefon kullanınca yer sıkıntısı yaşıyoruz, bu NDrive kaç MB görünüyor telde?
  • kişi listesindekileri facebook kişileri ile eşleştirdim. kişi listesinde profil fotolari görünüyor. iletilerde de görünürdu ama artık görünmüyor iletilerde. kişi listesinde sorun yok ama. neden ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

Arkadaşlar Haftasonuna kadar çat pat çalışan bi navigasyon programı yüklemem ve kullanabilmem lazım Htc Desire telefona.. Vodafone'dan aldım orijinal rom yüklü ve cihaz root edilmedi.. Program trial olabilir sorun değil yeter ki hafta sonu beni idare etsin..

Arkadaş sağolsun igo my way'i gönderdi ama rar dosyası bozuktu, bazı cep forumlarına baktım onların da benim telefona uyumlu olup olmadığına kanaat getiremedim fazla kotam da yok, ay boyunca 3gb netim var...

Ne yapabilirim adam akıllı navigasyon programı için...
    Teşekkürler... YArdımlarınızı bekliyorum..

"bence" igo disindaki hepsi boş.
    dosyayı tekrar yükleyip özelden linki atarım.
  • elinde igo indirme linki olan biri banada özel mesaj atabilir mi ve kısaca yüklemeyi anlatabilir mi?
  • arkadaşlar bugün aldım tlfonumu bu tlfon inanılmaz bişi iphone kullanıodum şuan karar verdim asla iphoneye değişmem bu teli yanlız bi sorunum var tlfonu aldığım yer içinde android market bulunduğunu söyledi acaba ben mi bulamadın tlfonun içinde mi yok????? yardım ederseniz sevinirim
  • güncelleme yap direk gelir
  • nasıl yapıcam bide güncelleme yapınca iphonedeki gibi içindeki uygulamalar fln gidermi??

quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

güncelleme yap direk gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeyan

nasıl yapıcam bide güncelleme yapınca iphonedeki gibi içindeki uygulamalar fln gidermi??

quote:

menü -> ayarlar -> telefon hakkında -> sistem yazılımı güncellemeleri -> buraya girip şimdi kontrol et'e tıkla
  • çok tşkkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: halbarad

quote:

Orijinalden alıntı: ozeyan

nasıl yapıcam bide güncelleme yapınca iphonedeki gibi içindeki uygulamalar fln gidermi??

quote:

menü -> ayarlar -> telefon hakkında -> sistem yazılımı güncellemeleri -> buraya girip şimdi kontrol et'e tıkla
  • kurulumu sd karta yaptığımız için telefon belliğini kullanmıyoruz,igo içinde ben denedim fakat ndrive daha kullanışlı geldi tabi tercih meselesi yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaShErE

kurulumu sd karta yaptığımız için telefon belliğini kullanmıyoruz,igo içinde ben denedim fakat ndrive daha kullanışlı geldi tabi tercih meselesi yinede

igo yüklemiştim(ama dosyaları eksik olduğu için şu an çalışmıyor, dosyaları tamamlamam lazım), üstüne aura yükledim, bi de şimdi ndrive yükledim, saolasın dosyalar için. daha dışarda deneme fırsatım olmadı da ndrive'da bizim köşedeki ufak marketi koymuşlar koç market diye tam ismiyle :) garip :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaShErE

eh o zaman youtube sorununun çözümünü söylüyorum arkadaşlar sıkı durum :D telefon dilini ingilizce yapın aramada çalışıyor sabah keşfettim bende,sanırım dil desteğini eklemedikleri için bizim markettede yer almıyor.

Bende Tam bugun bu konu hakkında soracaktım, denedim oldu, çok ilginç...
    ama bizim firmadan bir arkadaş custom rom yüklemişti Türkçe kullanıyordu onda hiç bir sıkıntı olmuyordu...
    Neyse çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için
  • Immortal_plt ve washere çok teşekkürler ilginiz için... akşama ikisini de deneyeceğim benim için en önemli unsurlardan biri navigasyon, bu yüzden desire alıp x6 yi sattığıma pisman olacaktım neredeyse
  • rica ederim lafı olmaz arkadaşlar navigasyon ekran büyük olduğu için benim daha çok hoşuma gitti desire da,nokia kullandıysan bilirsin bendede n97 var hala duruyor çekmecede kendisi garmin var onda bir yere gitceğim zaman bakıyordum alt geçitlerde hep yanlış yola giriyordum çünkü göstermiyordu alltan mı gidilcek üstten mi Ama bunda öyle değil adam resmen gösteriyor alt geçitten geçiceksin diye ekran kendi kendine zoom yapıyor gerektiğinde gibi değişik güzel özellikleri var,deneyip bakarsın işte sende

• ARKADAŞLAR ŞU DESİRE HD NİN KAPAKLI DERİ KILIFI VAR45 LİRA FALAN BU KILIFTAN DESİRE MODELİ İÇİN YOK MU?
    BİDE YEDEK BATARYAYI YADA KORUMAİÇİN LAZIM OLAN ŞEYLERİ NERDEN ALDINIZ
    BİRİ YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM
  • WaShErE

bende alabilir miyim linki?
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.