Şimdi Ara

HTC DESIRE KULAKLIK VE KAMERA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Daha once de flas sorunu diye bir konu acmistim. Su anki sorun ise telefonun kamerasi ve kulaklik girisi calismiyor. Flas kendi kendine yeniden calismaya basladi ama simdi de bu ikisi sorun cikartti. Kulaklik taktigim zaman telefon algilamiyor, kamerada ise goruntu yok. Sorun ne olabilir acaba?

Yardiminizi bekliyorum. Iyi gunler.

• Yok mu bir bilen?
  • Dostum ayni problem bende de olustu (kulaklik girisi). Durup dururken gitti kulaklik..Sen cozebildin mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanay1
    Dostum ayni problem bende de olustu (kulaklik girisi). Durup dururken gitti kulaklik..Sen cozebildin mi??

Yok hocam cozemedim. Kulaklik, kamera, flas hic birisi calismiyor.

Ben sorunu cozebilmek icin cihazi root edip 2.3 yuklemek istedim lakin cihazi root etmeyi bir turlu basaramadim. Her seferinde bi ariza cikiyor.

Sizin sorununuz da sistem guncellemesinden sonra mi oldu acaba?
  • Galiba oyle oldu.. sistem guncellemesinden sonra sim kart hatasi verdi ve simkarti degistirmek durumunda kaldim (neden boyle birsey oldu hala cozebilmis degilim). Simdi de kulaklik cikti
  • Ben telefonun problemini hallettirdim ve şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Aynı dertten muzdarip olup, sorunu çözdürmek isteyen arkadaşlar var ise, forumda Bestcool nickli arkadaşla irtibata geçsinler.
  • arkadaslar ben de desire htc kulanıyorum. tel elimden dustu ve kamera calısmamaya basladı. siyah ekran cıkıyor foto cekimi yapmıyor... ama arada kafasına gore bazen flası yanıyor.
    tekrar dustugunde ise kablolu kulaklık girişi calısmaz oldu,
    nasıl bir cozum bulunabilir? acaba fabrika ayarlarına donsem cozulur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ederekoylu
    arkadaslar ben de desire htc kulanıyorum. tel elimden dustu ve kamera calısmamaya basladı. siyah ekran cıkıyor foto cekimi yapmıyor... ama arada kafasına gore bazen flası yanıyor.
    tekrar dustugunde ise kablolu kulaklık girişi calısmaz oldu,
    nasıl bir cozum bulunabilir? acaba fabrika ayarlarına donsem cozulur mu?

Hocam ustte yazdigim mesaji okursan sorunun cevabi orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeanne dArc

Ben telefonun problemini hallettirdim ve şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Aynı dertten muzdarip olup, sorunu çözdürmek isteyen arkadaşlar var ise, forumda Bestcool nickli arkadaşla irtibata geçsinler.

BestCool arkadas HTC telefonumu problemsiz sekilde tamir ederek geri gonderdi..
    Bestcool a tesekkur ediyorum. kesinlikle guvenilir bir sekilde calısabilirsiniz...
  • arkadaşlar fazla uğraşmanıza gerek yok. sim kartınızı çıkartıp telefonu açın ve tekrar başlatın. sorun gideriliyor.
  • bu sorunun cozumu bestcool. telefon dusunce veya darbe alınca bu problem olusuyor. kiminde kamera, kiminde kulaklık calısmııyor. arıza yazılm arızası değil. muhakkak acılması gerekiyor.
  • htc desire telefonumdaki kamera ve flaş arızasını bende yaşadım. uzun uğraşlarım sonunda sorunu çözdüm. Telefonun arka kapağını komple söktüm. batarya yuvasının alt kısmında yassı kablolar geçiyordu. bunlardan soldaki soketinden çıkmış yerine taktım kamera, flaş ve sensörler çalıştı.
  • bestcool ile iletişime nasıl geçebilirim yardımcı olurmusunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.