Şimdi Ara

Htc Desire Hd- Lg Optimus 3D - HTC Sensation Sizce Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. Arkadaşlar belirttiğim telefonlardan birini almayı düşünüyorum. Kampanyalı olarak alacağımdan başka alternatifim yok. 8 mp kameraları ile HTC ler şuan için ön planda benim için. Fakat kafamı karıştıran bir kaç sorum var?
    Htc Sensation - Dışarıya verdiği ses yetersiz mi? Diğerleri ile karşılaştırabilir miyiz?
    Optimus 3d - Ekranı ile 5 mp sellik kamerasını geri planda bırakacak kadar iyi mi? Yani bir smart phone da 3d den keyif alınabilir mi?
    Desire Hd - ise hd video ve fotoğraf çekimi ile kafamı karıştırmakta.

Yardımlarınızı bekliyorum.Kararımı kısa sürede verip android işlemcili bir telefona sahip olmayı düşünüyorum.

• Htc Sensation ses tonu fena sayilmaz.
    Desire HD nin HD video cekim kaydinda kaydettigi format 3gp yani gercek anlamda HD kalitesi yok.
    Optimus 3D inceledim gercekten adamlar 3D ekran yapmislar yani uzun sure bakinca insanin gözlerini yasartiyor. Kamerasi 3D cekim yapiyor ister fotograf ister video ve gözlüksüz olarak gercekten 3D adamlar gercekten yapmis, tasarim olarakta cok guzel en iyi yönü 3D yi kamerada oslun menude olsun kapatip acabilirsiniz yani 2D olarak kullnamakta mumkun cihazi.

Sana tavsiyem gercekten bircok cihazi kullanmis biri olarak ve htc lerler hasir nesir biri olarak sana LG Optimus 3D yi tavsiye ederim pisman olmassin.
  • htc desire hd alcam pişman olma ihtimalim varmı? yurtdışından tanıdıklarım htc nin avrupada devrim yaptıgını diyorlar?
  • Desire hd nin batarya sorunu var diye biliyorum, batarya 4,3 inc e yetmiyormuş
  • evde 3D TV niz yok ise, sensation almamak komik olur gerçekten. Hala desire hd nin adının anılıyor olmasına mana veremiyorum zaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.